Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
Autorská citace #61
5.6.2017 14:48 - Hunter
r$-kR5436^HK682F5%
04T57jR9d"430sl2R#V
...Stand by for decription protocols ...
Decription complete, beginning playback.
Selecting latest entry in the supporting documents for "Houstonova cesta, aneb pribeh reflektoru ve stinu Imperia".

Osobni zaznam, Houston Wafrid Leaway z povrchu planety A406TG-26 v kvadrantu RE45.
Dnesni den byl jiny. Show pro posadku byla celkem klasicka. Usmevy, podepisovani, strileni. Je to uz unavujici, jak je to vlastne stejne. Snazim si to zpestrit jak jen to jde a tak si ctu o historii a zalozeni Imperia. Je prekvapive, jak malo detailu na tak dulezitou udalost je v oficialnim popisu. Osobni zapisky imperatora ale jsou skvele. Plne popisuji tu korupci, se kterou musel bojovat a dokonce i tu podlou zradu z rukou Jediu. Navic ti separatisti. Takova chaska, odtrhli se jen pro vetsi osobni zisk a vykoristovani dalsich. Chapu, ze odtud plyne nevrazivost vuci alienum, ale vsem? Vzdyt nekteri pomahali i Republice! Asi to bude stejne, jako s droidy. Po valce lide nesnaseli droidy vseho druhu a jen proto, ze je na nich nase ekonomika uz davno zavisla, vetsinu ubranilo od lyncovani v ulicich. Chudak Boni, kdyz si ji predstavim, jak by ji nekdo chtel palit fuznim rezakem...

Zapis cislo dva ve stejnem dnu! Prekonavam se. Ale je proc. Navstivili me dva Bounty Hunteri. Pry maji cil, ktery je potreba dostat mimo planetu. Zda se, ze se jedna o chybu v systemu a jim to nesedi. Dost divne, ze jim to nesedi pote, co skasnou odmenu. Zjistim, kam se vydaji a co hodlaji delat. Libila se mi primost toho mladeho, rozhodnost v hlase kdyz rikal, ze uz se mu nelibi, co dela a hleda jinou cestu. Kdybych tak ja mel stejnou moznost odejit od toho, co delam. Natoz v dobe, kdy jsem byl stejne mlady jako on. Asi bych se opravdu stal tim architektem. Vzdycky se mi libilo neco pro ostatni budovat a vytvaret. I kdyz jsem to dotahl jen na schovku v akademii, presto bylo prijemne mit vlastni "hnizdo". A kdyz jsem Leslie postavil ten domecek pro panenky z tvrzeneho flimsu a obalu na datakarty, byl to nejhezci usmev, jaky jsem kdy dostal.

Pomuzu mu se vydat jinou cestou, bude-li chtit. Najit neco moralniho, odpovedneho, co ho muze naplnit hrdosti a smyslem. A mozna mu ukazat, ze k tomu nevede cesta strilenim lidi. Ale ten jeho spolecnik, no, je proste divny. Neco mi na nem strasne nesedi. Je neprijemny a protivny, navic hrabivy a chtivy penez. Ale pry je ta divka specialni a neco ho na ni zaujima vic, nez rika. At uz je to cokoliv, beha mi z toho mraz po zadech. Rikam si, ze ji pred nim musim ochranit...

Druhy den tohoto pribehu
Dneska jdeme na to. Zachranim ji a je odvezu jako soucast dohody. Dam ji pak na vybranou, co by chtela delat dal. Akce je dost, ten divny se zda aktivni v jeji zachrane a ten mlady ma par dobrych napadu. Myslim, ze to bez vetsich problemu vyjde. Pripravuji si nekolik zaloznich planu, prochazim mapu mesta, delam poznamky. Je to jako kdyz stavite dum. Musite vedet, co chcete postavit, jaky je ucel. A pak zacit od zakladu a postupovat az k jednotlivym detailum. Je hezke, ze chcete pouzit kulata okna, ale kdyz nedokazete postavit zdi, bude vam to k nicemu. Poznamka stranou, najdi lepsi metaforu. Boni mi pripravila dobrou snidani, doobjednal jsem zasoby navic a meli bychom byt pripraveni vyrazit uz dnes, jen jak ji dostaneme na lod.

Den treti, ve vesmiru.
Ta holka je prastena. Kdyz ji rikam, aby zdrhla, tak se misto toho vrati, aby se podivala, jestli ti vojaci prezili. Proc probohy zrovna ja musel vyfasovat nekoho, kdo si nechce nechat pomoc a musi resit vse sam. Ale co, nejak to zvladla a nechytili ji. At uz je to stestim, nebo jejimi dovednostmi, ted ji mam bezpecne na lodi. Akorat se sprchuje. Nechtel jsem ji to rikat, ale ten pobyt v cele ji rozhodne na vuni nepridal. Jeste ze Boni je schopna poupravit me pyzamo, aby mela na sebe alespon neco, nez se jeji puvodni obleceni vypere. Premyslim, co s ni dal. Chce najit svoji matku, o ktere ji podle vseho ani jeji otec nic nerekl. Skoro to az vypada na zamer. Nejspis jeji tatik bude mit nejake vlivne paky a nedivil bych se, ze jeji utek z domova zkratka vyresil tim, ze na ni vypsal odmenu a nechal ji sebrat. A jestli to tak neni, pak je v jakemsi prusvihu, o kterem nikdo z nas nic nevi. Rikal jsem ji, ze za tri skoky budu priletat na planetu s vetsim imperialnim zastoupenim. Treba bychom tam mohli najit vic odpovedi. A me treba konecne dojde, ze prave prepravuju na palube lodi uprchleho vezne.

Miqua se taky zda nadsena pro vsechny technicke veci na palube. Dokonce mi serizovala iontove motory, aby nemely ten protivny 5% tah vlevo, co se musi neustale srovnavat a rotuje s lodi jak s kacou, kdyz leti na autopilota. Hm, mozna by mohla vytvorit nejake skryte misto na lodi, kam se muze schovat, kdyz nas kontroluji? Neco jako tajnou komurku, nebo tak neco! To by se hodilo. Az se dosprchuje a vyspi, zeptam se ji na to. Nejaky material tady sice mame, ale dost pochybuju, ze ho bude dost. Na druhou stranu bychom nejaky mohli snadno sehnat na dalsi zastavce. Maji tam sice rozebrane vrakoviste po nejake vesmirne bitve z klonovych valek, ale i tak tam snad nejaky material najdeme. No a me a Boni by se mechanik zatim na lodi hodil. Boni je sice skvela, ale je znat, ze neni astrodroid a i s mou skromnou pomoci musime najimat techniky v pristavech, aby to dali dohromady. Hm, mohl bych ji vlastne i nabidnout drobny plat, kdyby chtela, alespon prozatim. Prijde mi, ze je se mnou ve vetsim bezpeci, nez jen tak tam venku samotna. Podle toho, co rikali ti bounty hunteri, tak ji chytit vubec tezke nebylo. Spis naopak, naivne jim skocila na spek. No uvidime, jdu si dat kafe a pak se mrknu na plany lodi. Treba najdu flek, kam by se dalo doupe pro mysku dostavit...
Autorská citace #62
5.6.2017 15:11 - tony
Celkem dobrá sešna,víc pozitivního o včerejšku nedokážu vymyslet.
Zatím to vypadá že se skupinka rozdělila na tři části tým A- Hjůstn a Kryska,tým B-já a tým C Napravený masový vrah s pozitivním vztahem k penězům.

Takže co dál?
Po téhle misi si uděláme já a michal nové postavy?Protože s těma starejma to nepůjde.....tedy nechci naznačovat že v tom týmu někdo chtěl Kodrujiho tak moc že nás to nechal pohřbít ale některé indicie to naznač....ne přestaňme do toho píchat.

Moje postava Nemá důvod dál fungovat s Michalovou postavou.Nejen pro to co dělala a říkala ale i proto že chce za životem s bountyhuntery udělat tlustou čáru a klidně jí udělá i tím turbolaserem.Michalova postava v té včerejší sešně předvedla snad všechno čím se moje postava nechce stát.
Autorská citace #63
5.6.2017 15:24 - Bleška
Toníku, zase to nemusíš vidět tak černě. Mlaďoch působil dobře a naopak pro něj tam prostor je. Ty máš na čem stavět. U Michala záleží, co z něj vypadne, ale to nebudeme řešit za něj. x
Autorská citace #64
5.6.2017 15:26 - tony
PS: Michal tu postavu hrál dobře a já se u toho bavil.Jenomže si myslím že se někde nepovedlo to spojení postav do týmu.Skutečně nemám pocit že s napraveným masovým vrahem s jediním pozitivním vztahem který má(k prachům) moje postava bude chtít spolupracovat.Možná si ho najmu na práci ale určitě jsem po včerejšku nezískal pocit jakékoliv sounáležitosti nebo jak tomu chcete říkat.(Třeba týmoví duch)
Autorská citace #65
5.6.2017 15:29 - Hunter
A myslenkovy skok na kratkou budoucnost / plan na sjednoceni...

Houston by rad udelal neco pro blaho galaxie. Vedouc to, ze Miqua a i BH dohromady s nim jsou schopni prevezt imperium, rad by vedl skupinu na odstraneni nejakych zlych moffu. Takovy ten zkorumpovany typ, co vykoristuje sve poddane, potazmo je primo muci a vrazdi.

Protoze je Houston stale idealista a prijde mu, ze Imperium je opravdu lepsi system, nez byla Republika, jenom se v nem nachazeji jako jinde zli lide a zda se, ze system se jich neumi snadno zbavit, tak veri, ze kdyz na Holonet pusti dokumenty usvedcujici spinave Moffy, tak uz si Imperator jejich jednani vsimne a odstrani je sam. Za tim ucelem by vyuzil prave tvrtou zastavku na jeho ceste - tamni Moff rad jezdi na lov, kde vypousti do ohrady vysoce ohrozena zvirata (dokonce i ta, chranena Imperiem) a strili je pro svou potechu (neni dobry strelec, chvili to trva, zvirata dost v bolestech umiraji a on jasa). Navic si z nich dela trofeje a umistuje je ve sve kolekci. Houston by rad s pomoci skupiny Moffa idealne natocil pri cinu, ale zejmena se naboural do jeho databaze, aby z ni vytahl i ty, kteri Moffa zasobuji temi zviraty a rozkryl tyto paseraky. Kdyz uz budou v databazi, Miqua by se mohla podivat, po cem sama patra. Houston veri, ze i Teo by rad s timhle pomohl.

Co ty na to, Wrigly? Libi se ti to jako blizky quest (ne nutne hned na pristi hrani, to bych rad sehnal nejaky material a vytvoril na lodi smuggler compartment :-) Plus se muzeme mrknout, jestli zjistime vic o tom, kdo poslal Mique zpravu a potazmo kdo ji prasknul gilde.
Taky bych byl silne pro, abych z planety Tonikovu a Michalovu postavu odvazel - i kdyz to nedava tak silny smysl skrze postavu, umozni to pokracovat jako skupina vyrazne snaze :-) Souhlasis?
Autorská citace #66
5.6.2017 15:29 - Bleška
Hunter - och, konečně to nejsem jenom já, kdo píše, ale už je taky co číst ^^.
Autorská citace #67
5.6.2017 15:33 - Hunter
Toniku, souhlasim s tebou, Michal ma pred sebou ted uz velky challenge, aby nas nejak presvedcil jeho postavu akceptovat a tahat dal.
Teo na Houstona pusobil extremne dobre, takze tam si myslim, ze Houston ho rad podpori v hledani jineho smyslu a setrvani ve skupine. Hodlam si s tebou pristi hru odehrat rozhovor mezi ctyrma ocima prave v tom smeru - on ostatne Teo tim jak se rozhodl, ze takhle dal uz nechce fungovat, otevrel Houstonovi oci :-)

EDIT: to Andy - rikam si, ze mozna jeste upravim ten system zapisu. Takhle jsou to "jen" poznamky, ktere by byl ochotny plus minus dat do databanky. Spis si rikam, ze mnohem rozumnejsi proste bude psat to jako popis situace "vypravecem". Tak si muzu uzit psani nejakych tech akcnich scen apod. Ale libi se mi myslenka, ze je to vsechno soucast "knihy", kterou Houston vydal po padu Imperia :-) Asi to tak budu psat :-)
Autorská citace #68
5.6.2017 15:33 - Bleška
Můj předposlední příspěvek se trefil na #66 :D
Autorská citace #69
5.6.2017 15:36 - Hunter
A tvuj zbytecny prispevek se trefil na #68 :-D
Autorská citace #70
5.6.2017 15:47 - Tony
Můj milí deníčku.Ani nevíš jaké pro mne bylo překvapení že ten skušenej bountyhunter který si mne vzal do týmu má z naší mise stejnej pocit a tak jsme se rozhodli že "s tím něco uděláme"
Celou dobu vypadal jako psychopat a ono to vypadá že i v něm jsou nějaké city...i když asi nechci vědět jaké a kde.
Plán byl tím pádem jasnej sehnat nářadí,vysvobodit to dítě ukrást lod tomu imperiálnímu looserovi a zmizet.
Tak nářadí se nám podařilo sehnat............Milí deníčku asi si vzpomínáš jak mi otec vždycky říkal že nemám lhát,protože to na mě každej pozná?
No tak měl pravdu.Opít toho loosera abysme mu mohli ukrást lod jsme nedokázali,asi to nebyl tak dobrej plán i když s ním souhlasil můj starší kolega.
Taky jeho přepadnutí a okradení nevyšlo podle plánu ,ten chlápek zřejmě i něco opravdu umí,tedy krom toho se správně natočit před kamerou asi i rozumí takovejm těm životním situacím.
Takže jsme ho skusili přesvědčit aby nám pomohl sám,mímu kolegovi se to nelíbilo,holt ty dlouhé životní skušenosti s podrazama zanechávaj v ústech pachuť.
Nakonec sme se ale dohodli že to společně skusíme.Nicméně celou dobu jsem měl pocit že to ten druhej bountyhunter,vlastně už jedinej bountyhunter v týmu sabotuje.
Jo deníčku rozhodl jsem se že s tím seknu protože na zabíjení a mučení tak jak to v imperiu praktikujou nemám žaludek.Máma asi něco tušila když mi při odletu říkala že se do roka vrátím.
(i když si vzpomínám že to neříkala těmihle slovy,pokud si to pamatuju dobře tak do komunikátoru řvala něco jako:"Jestli si myslíš že tě nenajdu a nesesekám jak pažitku tak se mejlíš ty hajzle,nejpozdějš do roka budeš doma a zbytek života zavřenej na farmě.)
Tu holku jsme nakonec do bedny dostali bez škrábnutí a na lod taky ,potom jsme se s s imperiálama snažily sehrát habadůru že jim pomáháme.... tak na ně mi moje lhaní stačí...pfff což je docela trapas.
Autorská citace #71
5.6.2017 15:54 - Hunter
Lol Tonicku :-D
Autorská citace #72
5.6.2017 16:25 - Bleška
Lol Toníčku :D
Autorská citace #73
5.6.2017 19:18 - Hunter
Do materialu jsem nahral aktualizovanou postavu (statistiky lode a droida). Taky jsem tam hodil jejich obrazky. B0-N1 je lodni droid, dale obrazek lodi, stejne jako planek lodi. Planek sice neodpovida presne obrazku s cernou verzi, ale alespon pro predstavu, jak by to vypadat mohlo. Napr tim, ze rozhodne tam budou vetsi kajuty za vyuziti paland, ktere setri misto (a tudiz prostor na stul napr.), dale neni duvod, aby uplne vpredu byl sklad, spis tak dalsi rekreacni prostor (bar a nekolik super pohodlnych kresel na sledovani filmu s paradnim holoprojektorem :-)). Taky zachod je tam podle vseho jeden a to mi prijde osidne, takze predem rikam, ze tam budou dva - jeden vcetne sprchy, druhy samostatny :-) No a pro fajnsmekry je tam pochopitelne vyrivka. Preci jen, i v hotelovem apartma ji mate taky :-)
Autorská citace #74
5.6.2017 19:47 - Leese Dailen
Diky vsem za hru a denicky, forcepointy vas neminou :-)
Myslim, ze rozehrano je docela dobre, ted jen dodat motivaci pokracovat s Michalovou postavou. Chapu, ze je tam urcita nevole, ale stale verim, ze by se mohl stat ne prilis oblibenym, ale uzitecnym clenem skupiny.

Pavel: s moffem dobry napad, ostatne WTC by mohl nadhodit nektereho z tech, kterym delal nahonciho...
Na lod a droidika se jeste podivam.
Ohledne vasich cilu a smerovani je to hlavne na vas, co budete chtit delat. Sila se postara jen o to, ze se kolem Vas budou dit ruzne veci...

Andy: totez s tou matkou, jak moc se tomu budes chtit venovat, tak moc to bude ve hre. Nepredpokladam, ze by to bylo jen na par her, imho to nekolik levelu potrva zjistit kde je, o ni se budes dozvidat behem patrani (pokud te to bude zajimat).

Tonik: predne se mi opravdu libi tvoje postava, jen bych rad, aby ses vycentroval na nejakem veku - oscilujes mezi chlapcem a dospelym.
Ohledne toho Kodru-ji - ne opravdu kvuli tomu nic nesabotuju, jen by bylo prijemnejsi vedet to driv a kdybys postavu probiral se mnou a ne s Pavlem (a nebo mi pak aspon rekl co jste vymysleli). Ohledne Michala jsi mel uz pred hrou jasno, ze to nepujde, takze me tvuj pohled neprekvapuje. Kdo hleda najde (nebo tak nejak to ten Yoda rikal).

Michal: tva postava neni chladnokrevny zabijak, kteremu jde jen o penize, alespon ne podle toho co jsme dali dohromady. Mas docela dost moznosti, jak to uchopit, aby zustala se skupinou, ale je potreba chtit s tou skupnou zustat. Kdyz jim budes davat dokola najevo, ze je nepotrebujes, tak oni tebe taky nebudou potrebovat. Zkus se nad tim prosim zamyslet a nejake zamysleni v zapisu by treba mohlo pomoci ostatnim si ke tve postave najit cestu.
Autorská citace #75
5.6.2017 20:01 - Hunter
Toz, Wrigly to nepsal, ale berme tedy, ze na lodi jsme vsichni = alespon na zacatku pristi hry budeme vsichni na stejnem miste :-) To da dostatek moznosti to nejak popohnat dal...

Wrigly, mas tedy predstavu, ze si mame prinaset vlastni cile? Tj. neco jako sharovana kampan? Obsah tvori dost hraci, nebo budes predkladat zapletky a my to jen lehce smerujem? Ala mame si vytvaret vlastni nemesis, questy, cile, ktere pak zakomponujeme spolecne do hry (ale vetsi vahu ma predstava hrace), nebo obsah a ukoly prinasis ty jenom s prihlednutim k napadum hracu?
Mirim k tomu, ze jestli shared campaign, tak ze bych se mel pustit do vymysleni :-)
Autorská citace #76
5.6.2017 20:54 - Elvid
Osobně jsem trochu překvapen tím, jaký by měly mít ty postavy pohled. Třeba mi někdo osvětlí, co tam nevidím…;-)

Pokud vezmu interakci s Miqua: První den se asi v pohodě bavili, po noci ji svázali, ale kromě podivného, zmateného chování nedocházelo k žádné agresi, nebo nějak horšímu zacházení. (S Teem k moc hovorům nedocházelo, i když to bylo způsobeno tím, že tam nebyl, ale i tak to odpovídalo tomu, že tu situaci zvažuje a chce být spíš sám na tom průzkumu. Každopádně z jejího pohledu jsme na tom byli asi obdobně špatní.)
Jediná další interakce proběhla chvíli ve vězení, kdy ji tam donesl svářečku a pak na ulici kdy ji odváděl a později se setkali s Teem a společně ji „uložili“ do bedny. (Bez nějakých komplikací, takže se aktivně podílel na její záchraně.)
Později se dozvěděla, že to byl jejich plán, proč se zapojil Houston. Stále nevidím, kde by měl být ten rozdíl z tohoto pohledu mezi Lerisem a Teem z Miquina pohledu…

S Teem: Ad Masový vrah a na prachy. Ohledně vraždy mluvil jen z hlediska Houstona, kdyby nespolupracoval, protože by ho bylo pak praktické eliminovat. Co z něho dělá masového vraha?
Ad prachy…řekl tam tu poznámku v době motivů. Pak říkal, že se mu nezamlouvalo, že mu Teo říká vše, když o něm nic nevědí. Ale že alespoň zjsitili, že je zatím nechce udat a že nevypadá úplatně.
Každopádně to bylo pak v komentáři a nejsem jistý, zda to jsou tedy čistě pocity té postavy, takže to dál nebudu rozvádět.
Ohledně sabotování také nevím, když se podílel na tom plánu, se kterým přišel a pak i uskotečňoval některé jeho části.
To, že po celou dobu byl odtažitý, apod. sedí a nemám s tím problém. (+ se mi líbila ta formulace, že to vypadá, že v něm jsou nějaké city. Jenom opět netuším, podle čeho by ho ta postava měla za psychopata, pokud na to nebudu nahlížet jen jako na klasickou nadsázku v Tondových zápisech…:-) )

S Houstnem: Tam mi přijde, že to sedí, jak to popsal Pavel. Neví, co si o něm myslet, kdy si vymýšlel a kdy mluvil pravdu a že z něho má divný pocit. I když nevím, proč hrabivý a chtivý peněz…opět na základě jedné poznámky, která dál nebyla nijak rozváděna ani jednou postavou a o penězích se následně vůbec nemluvilo. To mi přijde trochu podivné, ale budiž.
(V tomto směru jsem mohl asi pronést něco v tom smyslu, že jsem rád, že není úplatný, jako většina, apod. Ale rozhodně jsem to nevnímal, že to ty „postavy“ – spíš hráči – berou až takto. Nehledě na to, jak poznamenal Wrigly, tak v tom pronesení zaznívala nadsázka.)

Takže osobně mám spíš pocit, že je snaha od hráčů tam tuto postavu nemít, než že by to vycházelo z průběhu hraní a interakcí.
Nehledě na to, že v tuto chvíli budou všechny vztahy (nejen s mojí postavou) a důvody na pokračování v té skupince trochu násilné.

PS: Pokud tedy neletíme společně a Impérium nás nezkusí někde sebrat, čili před ním začneme společně „utíkat“. Ale to nechme Wriglymu, jak se to bude vlastně vyvíjet…;-)
Autorská citace #77
5.6.2017 21:03 - Elvid
ad Wrigly: Zápis se pak chystám hodit a tady jsem sepsal nějaké postřehy za mne, každopádně nemám pocit, že bych ho hrál jako chladnokrevného zabijáka, kterému jde jen o peníze.
Opět, ty byly zmíněné jen jednou a evidentně se toho všichni chytili. U Andy a Pavla to ani jednou nebylo o tom, že by někoho chtěl zabít (nebo někdy zabil). Ani nikdy nevytáhl zbraň. Jediná chvíle, kdy to zmínil, byla Tondovy, kdyby Houston dělal problémy a nechtěl spolupracovat, protože by to byl nepohodlný svědek, co by mohl zkomplikovat celou záchranu.

Jinak jsem se ho snažil hrát jako samotáře, odtažitého, co není na nějaké pochlebování a je v jistém smyslu čestný, aby to naopak podtrhovalo když mluví o pocitech a o tom zmatení. Ale tohle, stejně jako zápis není nic, co ovlivňuje postavy, to maximálně něco říká hráčům... proto mne překvapilo, z čeho by ty postavy měly takto smýšlet...
Autorská citace #78
5.6.2017 21:05 - Elvid
+ nevím, kdy by dávala ta postava najevo, že někoho nepotřebuje v rámci této záchrany? Tam naopak od začátku byla ráda, že může spolupracovat s Tondovou postavou a později, že spolupracuje případný odvoz.
To, že byl zvyklý pracovat sám, to ano a to jsem tam chtěl nějak dávat...nebo jsem se o to alespoň snažil.
Autorská citace #79
5.6.2017 22:07 - tony
Jak už jsem řekl ta postava byla zahraná dobře,jen nevidím důvod s ní pokračovat.

1)nepotřebuje cokoliv vysvětlovat......paráda
2)nepotřebuje s nikým spolupracovat po dobrým... úžasný
3)nejdřív všechno omrač a pak si dělej přátele...perfektní
4)Jsem čestnej to že kvůli tomu skončíš na doživotí v kriminále je ale už jenom tvůj problém....krása

a dál? Jak už jsem říkal skvělej odtažitej samotář kterej se s nikým nebaví.Zahranej byl dobře.A proč bych s tou postavou měl někam razit příště?Klidně si tu tvojí postavu najmu na nějakou práci ale nechce se mi s ní trávit víc času než je nezbytný.A ano uvědomuju si že Miqua má na naše postavy stejnej pohled.
Autorská citace #80
5.6.2017 22:22 - Elvid
A z čeho nějak vyplývá bod 1 a 3? Ze hry určitě ne.
Z čeho bod 2, když s Tebou spolupracovala po dobrým a s Houstnem to chtěl zkusit nejdřív také a v případě problémů ho odstranit? Také hláška úplně vedle.
Nehledě na bod 4, který se má omílat postavám, když to takto bylo schválně dohodnuté?

Jak už jsem psal dřív, mám pocit, že tady je to problém hráčů a ne samotných postav a odehrané hry...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071326017379761 secREMOTE_IP: 3.238.87.31