Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
11.8.2017 13:44 - Bleška
Leese Dailen píše:
Mimochodem mate dost velkou cast lodi venovanou dvema pokojum pro posadku, cast by se urcite dala vyuzit jako dalsi sklad.
Jako sklad asi jo, ale ne na smugglers compartments - to by praštilo do očí, když bude jeden z pokojů pro posádku zmenšený.
Ten strop nebo podlaha se mi líbí :).

Kondice - ale to zvíře musí uspět. Pokud je to proti armorovanému týpkovi (což je 100% stormtroperů), tak moc šancí s +7 nemá... na to ještě musí uspět hod proti Fortitudě...
11.8.2017 15:07 - Leese Dailen
Bleška píše:
Jako sklad asi jo, ale ne na smugglers compartments - to by praštilo do očí, když bude jeden z pokojů pro posádku zmenšený.
Ten strop nebo podlaha se mi líbí :).

Jde mi spis o to, kde v te lodi to chcete mit. Ne kvuli technickym detailum, ale muze se to objevit ve hre.
Nekde taky budete mit ustajene zvire...

kondice: +7 utok je lepsi nez co maty ted vy. Zasah tedy neni nerealny, nasledne fortitude bez equipu a dmg kazde kolo dokud neuspeje nebo nelehne.
11.8.2017 15:28 - Bleška
Leese Dailen píše:
kondice: +7 utok je lepsi nez co maty ted vy. Zasah tedy neni nerealny, nasledne fortitude bez equipu a dmg kazde kolo dokud neuspeje nebo nelehne.
- tak mu sniž útok :), a že je teď lepší? Za pár levlů nebude a naopak, po většinu našeho stoupání vzhůru to zvíře bude čím dál víc k ničemu, protože jak budeme stoupat my, budou stoupat naši oponenti. Budou v grupách apod. A co jsem pochopila, s nějakým levlením u zvířete se nějak nepočítá... Pokud ano, tak mu sniž staty na naši úroveń a může stoupat s námi :).
Bude mít útok +3, netrefí vůbec nic, stejně jako Miqua, takže o nějaké aplikaci jedu si může nechat zdát.

A ano, má větší šanci trefit, ale nekoukej na to tak, že co útok to úspěch. Pak ty kondice samozřejmě rychle jedou dolů. Ale -1 nedělá skoro nic a než se zase trefí?

Kolik mají ST na fortitudu?
11.8.2017 15:33 - Bleška
Ještě ke všemu má jenom 30 HP a 16 Ref - to taky není žádná hitparáda. Možná stihne sundat jednoho oponenta, než ho ostatní rozstřílí, nebo si ho Theo odvolá, protože zvíře mezi nimi asi nebude něco, co by přehlédli a stříleli na někoho, kdo na ně jenom řve nějaké nesmysly :).
11.8.2017 15:34 - Bleška
A myšlenka kybernetických ostnů se mi líbí :D. Možná by mohli dávat i nějakou electricity dmg nebo tak něco :D.
11.8.2017 15:37 - Bleška
Leese Dailen píše:
Jde mi spis o to, kde v te lodi to chcete mit. Ne kvuli technickym detailum, ale muze se to objevit ve hre.
V pohodě, jenom jsem reagovala na ten nápad a říkám, že to dáme spíš někam do podlahy nebo do stropu.
Zvíře je přeci v EP, který se tam na chvíli namontuje a pak někdo omylem zmáčkne odpalovací zařízení... Takže jsme bez EP, na nový nemáme, takže je tam prázdný prostor :D. Srry Theo.

Časem by bylo fajn tam vůbec namontovat předěly, jak je to v origoš Ebon Hawku, nebo něco na ten způsob.
11.8.2017 15:52 - Leese Dailen
Bleška píše:
Časem by bylo fajn tam vůbec namontovat předěly, jak je to v origoš Ebon Hawku, nebo něco na ten způsob.

nenasel jsem, jak to je v ebon hawku, ale zato jsem nasel hezky obrazek :-))

11.8.2017 15:54 - Bleška
Vždyť už jsi ho posílal :). Jak jsi posílal několik těch obrázků, tak tam byl. A na googlu mi to vyjelo hned :).
11.8.2017 16:28 - Leese Dailen
tak asi jenom nechapu, co myslis temi predely...
11.8.2017 17:03 - tony
jed:
Na fortitudu 5+ při průměrném hodu je 15 = za dva levly to bude 50%(nyní 60%) že uspěje každé kolo .A z toho vyplyne že jed vydrží na Stormíkovi v průměru dvě kola(nyní tři) a to pořád nepočítáme s tím že se pořád ještě musí trefit.7+ mám tedkonc já a každý kdo s námi hrál může potvrdit že někoho trefit(Stormíka) byl docela problém.

šmuglers: chtěl bych je někde uprostřed aby se k nim dalo dostad odevšad za přibližně stejnou dobu....asi......
11.8.2017 17:19 - Bleška
Leese Dailen píše:
predely...
- stěny :). Psal jsi, že ten prostor uvnitř je jinak otevřený.
14.8.2017 12:08 - Leese Dailen
Uz se tesim na zapisy. Tentokrat bylo hodne herni debaty o tom, co vlastne chcete delat dal, tak jsem zvedavy, jak to jednotlive postavy braly.

Dalsi hrani zatim vypada az 9.9.
14.8.2017 13:37 - Bleška
Co dělat by bylo mnohem jednodušší, pokud by aspoň jeden z nás měl postavu naladěnou těžce proti Impériu a chtěl vyloženě škodit. To nikdo nemá, takže se v tom budeme dost plácat...

Možná by stálo vzít v potaz, že bychom potřebovali pošťouchnout tím směrem, protože Theo nemá protiimperiální ani jiný zásadní quest, Lerris nemá protiimperiální ani jiný zásadní quest - max si vymyslí honění se za bounty. Ale to můžou dělat sami, bez Miqui... A Miqua nemá žádný protiimperiální quest, za to jenom pro ni důležitý quest, se kterým je v koncích, protože je ve slepé uličce a nevypadá to, že bys mě chtěl pustit dál.

Krom tedy toho Mon Calamari - tam mě napadlo osvobozování těch vězňů z těch táborů, ale to ses netvářil, že jsi vzal v potaz, že bychom mohli páchat...
14.8.2017 13:43 - tony
pozitivní věci:
Po odchodu Pavla se Lukáš uklidnil a dal se "do pohody" jeho gmkování(a sociální interakce) bylo 100* lepší než obvykle(5*).Tudíž sem neměl pocit že je mu ubližováno tím že po něm chceme aby tam byl taky.
Andy se dobře bavila.
U michala nikdo neví protože je u něj fšechno na tajňačku.

To ostatní:
začátek 13,05 konec 20,15 z toho cca 18(posledních)minut hraní SW.Zbytek byl o tom(cca 7hodin)
jak naše postavy sedí u stolu a baví se o tom co budou/chtějí v blízké budoucnosti dělat.Opravdu by mne zajímal názor Siriena kdyby po něm někdo chtěl hodnocení takové "SW"sešny.Abych neřekl něco hloupého během hraní protože bylo vidět že Lukáš už není tak nepřátelskej k tomu co se tam děje.Rozhodl jsem se,že si sešnu spestřim hraním na kompu a poslední dvě hodiny jsem přemýšlel jak si lehnout abych neusnul a nechrápal.

V podstatě moje rozhodování není ani tak o tom jestli skončit,protože nemůže být pochyb že po takovéhle sešně společné hraní Lukášovích her nepřipadá v úvahu.Jako spíš o tom jak humálně svoje pocity napsat sem.

Na návratu netrvám nicméně pokud by byl zájem potřeboval bych tohle:

1)na hraní SW hrát SW.Pokud se mnou někdo chcete odehrávat takovéhle rozhovory holt si znovu nainstaluju skype nebo i něco podle vašich požadavků a můžeme se klidně sedm hodin bavit tam,třeba když budu v práci.

2)Od GMka očekávám příběh adekvátní tomu co chceme hrát.Ten příběh by měl být vidět v sešnách na kterých se domluvíme.Po pěti sešnách v podstatě nemám pocit že tam nějakej příběh byl.A po poslední sešně tomu ani neuvěřím bez ohledu na to co budete tvrdit.

3)pokud to je pro Lukáše problém jsem ještě ochotný vzít to jako džob a brigádníci dostávaj 100-150kč na hodinu(předem a na účet,číslo ti kdyžtak pošlu).Výhoda bude v tom že si Lukáš může připravit postavy které bude chtít odehrát ode mne nebo dalších brigádníků.
14.8.2017 14:07 - Leese Dailen
Tondo, dejove se odehralo naproste minimum PROTO, ze jste debatovali za postavy. Do toho ja vam nezasahuju a jen cekam, az si odehrajete. Ted to davalo i hracsky smysl, protoze se zmenilo rozhlozeni sil (motivace) ve skupine a bylo treba vyjasnit, co kdo vlastne chce. I tak jsme poresili co udelate s lodi a se zviretem, vyrazili jste na Ithor, ale cestou jste si rozmysleli svuj puvodni plan a nasledne jste dorazili na Dorin, predali zpravu Miquine otci a navstivili chram Baran Do. Na to, ze jste vetsinu hry povidali si nemyslim, ze by se nic nestalo.

Jsem rad ze jsi z me strany vnimal zlepseni, at uz byly duvody jakekoliv, ale zjevne stale vnimas vse negativne i kdyz mi prislo, ze ses bavil.
Pokud chces skutecne skoncit, tak me to mrzi a take tim asi konci cela hra (pokud Michal s Andy nebudou chtit pokracovat ve dvou).

1)nevim jak ty, ale ja si uzivam primarne hrani postav/roli/pribehu a vetsina z toho je o povidani. Pokud chces jenom hazet, je vyrazne lepsi hrat deskovky. Mimochodem jsme to hrali, kdyz jsi byl v praci...

2)Vzhledem k tomu, kolik casu se venovalo hadkam, pravidlum, ... tak z pribehu se mnoho neobjevilo. Realne se odehraly tak 2-3 hry, coz je pro me zacatek na sziti s postavami a vyjasneni vztahu.

3)tohle povazuju jen za spatny vtip.
14.8.2017 14:17 - Leese Dailen
Bleška píše:
Co dělat by bylo mnohem jednodušší, pokud by aspoň jeden z nás měl postavu naladěnou těžce proti Impériu a chtěl vyloženě škodit. To nikdo nemá, takže se v tom budeme dost plácat...

Možná by stálo vzít v potaz, že bychom potřebovali pošťouchnout tím směrem, protože Theo nemá protiimperiální ani jiný zásadní quest, Lerris nemá protiimperiální ani jiný zásadní quest - max si vymyslí honění se za bounty. Ale to můžou dělat sami, bez Miqui... A Miqua nemá žádný protiimperiální quest, za to jenom pro ni důležitý quest, se kterým je v koncích, protože je ve slepé uličce a nevypadá to, že bys mě chtěl pustit dál.

Krom tedy toho Mon Calamari - tam mě napadlo osvobozování těch vězňů z těch táborů, ale to ses netvářil, že jsi vzal v potaz, že bychom mohli páchat...


Jak jsem uz rikal, nedostatek motivace proti imperiu byl i pro me prekvapenim a aktualne se dost blizite k momentu, ktery vas ma "namotivovat". Nedavalo ale smysl to posouvat dopredu a tak jsem cekal, az se k tomu dostanete.

Tvuj quest rozhodne ve slepe ulicce neni, naopak se ted docela dost posunul, jen to zatim nevis.

Nezavrhuju zadny vas zamer, je ciste na vas, co se rozhodnete delat, stejne jako si urcujete tempo hry. Mon Calamari jsem bral v potaz a stacilo se za tim vazne vrhnout.
14.8.2017 14:45 - Bleška
Za mě většina kecání byla proto, že jsem jinak neměla šajnu, co dělat. Jinak bych tam seděla, koukala a nic. Já si to odehrávání postav užívám taky, ale spousta toho byla jak říkám, jenom proto, že nebylo nic moc co jiného dělat. Takové to plácání vody na prázdno. K tomu templu jsme se mohli dostat zásadně dřív.

A Toníček není negativní, jenom vyjadřuje, jak se po hraní cítí. A ve dvou to opravdu hrát nemám chuť :/.

Jinak jak píše Toník - bylo znát, že jsi uvolněnější a jako GMku ti nepřítomnost Pavla prospěla. To bylo super :)
14.8.2017 14:48 - Leese Dailen
Samozrejme pokud nekdo chce vedeni SW prevzit, tak je docela vhodny cas to rict. Pokud by byl vysledek, ze by se hralo dal, klidne i beze mne, tak to pro me bude uspech. Myslim, ze by to byl argument i pro Pavla si rozmyslet svou ucast.
O tom, ze mam jiny styl vedeni hry, ktery treba Pavlovi nevyhovoval, se vedelo dopredu. Prislo mi ale skoda to nezkusit, kdyz to jinak vypadalo na konec SW v tehle skupine.
14.8.2017 14:51 - Leese Dailen
Bleška píše:
A Toníček není negativní, jenom vyjadřuje, jak se po hraní cítí. A ve dvou to opravdu hrát nemám chuť :/.

Tim padem hrani 9.9. pada, pokud se nanajde vice hracu.
14.8.2017 15:09 - Leese Dailen
Bleška píše:
Za mě většina kecání byla proto, že jsem jinak neměla šajnu, co dělat. Jinak bych tam seděla, koukala a nic. Já si to odehrávání postav užívám taky, ale spousta toho byla jak říkám, jenom proto, že nebylo nic moc co jiného dělat. Takové to plácání vody na prázdno. K tomu templu jsme se mohli dostat zásadně dřív.

O tom presne byla ta debata. Vase skupinka ted prisla o leadera, ktery urcoval smer. Pokud se ma neco odehrat, tak je potreba, aby nekdo z vas zacal rozhodovat, kam se pujde nebo najit vzacnou shodu ve skupine a pak tim smerem spolecne vyrazit. Neni moc realne, abych vas vedl ja z pozice GM a ani by me to nebavilo. Ja muzu zkracovat planovani, coz jsem se i snazil, pripadne vas obcas popostrcit, ale rozhodovat by jste se meli opravdu sami.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10591101646423 secREMOTE_IP: 18.204.42.89