Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
7.8.2017 13:54 - Leese Dailen
Vzhledem k tomu, ze u vetsiny space transportu se podle planku vubec neresi escape pody, tak muzeme rict, ze nejsou pro tuto kategorii povinne.

V predchozim prispevku jsou 4 obrazky, pokud by byl problem se zobrazenim, tak zkusim upravit.

Ohledne Hustona bych to videl, ze bude ted odeslan podat report co se stalo a nadale planuje byt v kontaktu. Ted ale mate svoji lod, takze muzete fungovat i bez nej :-)
7.8.2017 14:39 - tony
pravidla escape pody řeší u escape podů.Majitel/kapitán lodě je povinen mít kapacitu escape podů minimálně pro 10% posádky(minimálně 1escape pod)

Malej Pod je pro 8 lidí velkej pro 50.
7.8.2017 14:41 - tony
Vzhledem k tomu jak je escape pod velkej a jak(tahle loď)/mi máme malou posádku může tam být místo něj slot pro stihačku

Ad zvířátko: a co zvířátko?
7.8.2017 14:46 - tony
Ad bleška :Na decepco si házel ale to ty si už byla v limbu takže si to vůbec nezaregistrovala.
7.8.2017 15:28 - Leese Dailen
tony píše:
pravidla escape pody řeší u escape podů.Majitel/kapitán lodě je povinen mít kapacitu escape podů minimálně pro 10% posádky(minimálně 1escape pod)

Malej Pod je pro 8 lidí velkej pro 50.

A kdyz se podivas na planek lodi (oficialni z pravidel), tak tam zadny EP neni, stejne jako u velke casti dalsich planku space transportu. jinak mas pravdu, pravidla to resi u EP polozky prislusenstvi a jsou dokonce tri varianty pro 8/15/50 lidi. Co se tyka nahrady za stihacku, tak pokud s tim chcete litat oficialne, tak by ta stihacka musela byt pro plny pocet pasazeru lodi (vcetne posadky), jinak prijdete o papiry.
Moznost utect do EP se nabizi od Colossal vyse, tedy pravdepodobne nejsou bezne u stihacek a mensich lodi, proto jsem navrhoval to rozsirit o kategorii space transport, kde to jeste dava smysl, ze nejsou povinne a vysvetlit tak rozpor settingu a pravidel.
7.8.2017 15:53 - Leese Dailen
tony píše:
Ad zvířátko: a co zvířátko?

Zviratko jsi nedavno rozepisoval, takze staty jsou. Pokud ma byt jedovate, dava mi smysl, ze jed dava poskozeni a ne kondice. Rekneme utok +5 na fortitude (ignoruje equip) a dava 2d6 pri uspechu a opakuje se kazde kolo, dokud nemines nebo to nevyleci Treat injury DC 15.
Zviratko je uz tak drsne dost, nasel jsem to a doupravil.

"Fluffy" mazlíček
Medium size
Inic +8 Perception +6 (low light vižn) survival +6, Stealth +11
Ref 16 (12) Fort 13 Will 12 HP 30 Tresh13 Speed 8sq
Str 18 DX 18 Con 16 Int 2 Wis 15 CHar 8

Special kvality scent nahrazeno Spike natural armor (takže je ostnatej +2 armor)
Trained skill - Stealth,Inic,surv.,percep.

Bite 7+/1k6+4 or Claw(2*, secondary) 7+/1k4+4 and tail 7+/1k3+4 +poison
Full attack +7/1d6, 2* +2/1d4
7.8.2017 15:55 - Bleška
tony píše:
Na decepco si házel ale to ty si už byla v limbu takže si to vůbec nezaregistrovala.
Tak to bych řekla, že to házel na tebe, takže ty si myslíš, že to bylo MILE :D.

Luky: Díky za tu loď!! Jupí! Já mám loď!!
tony píše:
a co zvířátko?
Zvířátko odletělo s Houstonem podat report :D.

Ad EP/stíhačka - pokud někdo plánujete být pilot, tak jsem klidně pro stíhačku, protože rozhodně neplánuju nechat si tu loď rozstřílet, EP tak nebude potřeba, i kdybysme se rozhodli ho tam pravidlově dodat :).

Co se ale týče stíhačky - vzhledem k tomu, že jsou na palubě dva BH, tak můžeme říct, že je používána na "lov" bountyn (za předpokladu, že projde schvalovacím procesem). Může si ji jeden z nich na sebe registrovat? Stejně tak můžeme "Vesmírnou Odysseu" registrovat jako BH loď. Co to obnáší? Co by to pro nás znamenalo?
7.8.2017 15:58 - Bleška
Nicméně bych řekla, že naše postavy mají o zábavu na nějakou dobu postaráno. Potřebujeme tu kocábku dát dohromady, což bez zdrojů půjde jenom těžko. Asi budeme muset najít další pirátskou základnu a maličko jim odlehčit od zásob :D.
7.8.2017 16:10 - Leese Dailen
doplnil jsem do drivejsiho zviratkoveho postu staty a nebyl problem ho prelozit na vasi lod.

K lodi jsem jeste zapomnel detail, ze na jeji upravy a opravy je diky designu +2 na mechaniku.
7.8.2017 16:16 - Bleška
Měním názor - EP tam bude a bude v něm bydlet to zvířátko :D.
7.8.2017 16:17 - Bleška
Leese Dailen píše:
nebyl problem ho prelozit na vasi lod.
Na čí straně jseš :D.
7.8.2017 16:36 - Leese Dailen
Bleška píše:
Na čí straně jseš :D.

Dark side?
7.8.2017 20:50 - Elvid
Bleška píše:
Luky: Díky za tu loď!! Jupí! Já mám loď!!

Už najednou nechce buba, ale stačí ji loď...ta Miqua je tedy přelétavá...nebo chce mít klasicky všechno...hezké bundičky, buba a lodˇ... :-D

Bleška píše:
EP tam bude a bude v něm bydlet to zvířátko :D.

Takže se nedopatřením odpálí při první cestě? Holt porucha na lodi? 0:-)

A nechtěl bych zkoušet vzájemný fight...sice bych snižoval kondice, ale tím počtem útoků a jedem by mne asi složilo dříve...to bude složité si z něho cucnout, když bude potřeba...i když v tu chvíli se zase léčím...O:-D

PS: Nechystám se být pilot...nebo alespoň jsem to dosud neplánoval, takže zatím se ta postava ani v tomto směru nebude angažovat. Jestli to vyplyne později, to nevím, sic s tím moc nepočítám...O:-)
7.8.2017 21:25 - Bleška
Elvid píše:
Už najednou nechce buba, ale stačí ji loď.
Nikde jsem nepsala, že se vzdává buba :D. Je to ženská, zvládne obojí :P. Nehledě na to, že to prozrazuje, jak málo Lerris ví o ženách. Ženy chtějí totiž VŠECHNO! A nezáleží, jestli to všechno zvládnou, prostě to chtějí a mít to musí, nehledě na to, zda to všechno stihnou upotřebit. Hlavně, že to mají! :D :P


Elvid píše:
to bude složité si z něho cucnout
Sosáčkama sosáme...

Co se pilotáže týče, Miqua do toho půjde, už jenom proto, aby mohla pilotovat svou úžasnou novou loď :D. Potřebovala bych asi tak 10 levelů najednou *wink* *wink*. A i tak to asi nebude stačit :D.

Btw, to Intimidate. Podle základních pravidel, která mám, to jde proti single target, pak jsou tam ještě nějaké veselé úpravy, ale to je celkem jedno. Stačilo tedy říct, že Houston zastrašil jednoho. Upřímně, tady netuším, co šlo špatně (a mluvím o boji u lodi na rampě).
7.8.2017 21:27 - Bleška
Elvid píše:

Takže se nedopatřením odpálí při první cestě? Holt porucha na lodi? 0:-)
Tak znáš to... nehody se prostě stávají *smutný pohled plný lítosti uřpemný kamsi do prostoru* - ano, bude vzpomínán s těžkým srdcem.
7.8.2017 21:30 - Bleška
Btw, z Houstnovi lodi jsem si samozřejmě vyzvedla svoje osobní věci, spoustu nakoupeného nářadí, předpokládám, že také máme nějaké ty armory - 2x? Pušky a powercells.
8.8.2017 09:17 - Leese Dailen
tony píše:
ýpci co nás několik dní týraj+ unesli nás kvůli výkupnému + po útěku hrdinů se brání zatčení a spravedlosti se zbraní v ruce NEJSOU nevinný civilista a rozhodně nejsou náhodný kolemjdoucí.Tudíž dávat DP za to že je sejmem není uplně v pořádku.

mas pravdu ani jsem je za nevinne civilisty nepovazoval, natoz nahodne kolemjdouci. Proto bylo take naprosto v poradku, ze jste nekolik z nich zastrelili, kdyz jste se probojovavali do lodi. V momente, kdy Huston zasedl do pilotniho kresla se situace ponekud obratila. Oni velmi dobre vedeli, co by je cekalo, pokud by se nechali zajmout a ani Hustonovi neverili, vzhledem k tomu, jak se vuci nim celou dobu choval, ze maji sanci na preziti (dava smysl, ze si to nektere postavy neuvedomuji). Proto zacali utikat a protoze je pronasledoval, tak se stahovali k zakladne (kde skutecne meli tezsi techniku a take kryt proti jeho strelbe). Strilet po lodi zacali az kdyz jim zacal nicit zakladnu a v podstate nic nedelali, pro nej to ale byla dostatecna zaminka je zacit masakrovat a to je moment, kdy to zacalo byt temne rozhodnuti pohanene pomstou.
Pro info neznamena to, ze by za kazdeho zabiteho dostal DP, ale celkove tak 1-2 za situaci.
Mozna jeste doplnit, ze vas trapili jen proto, ze jste odmitali spolupracovat a ostrymi zacali strilet az kdyz jste prchali a strileli taktez ostrymi.
8.8.2017 09:32 - Leese Dailen
Bleška píše:
Btw, to Intimidate. Podle základních pravidel, která mám, to jde proti single target, pak jsou tam ještě nějaké veselé úpravy, ale to je celkem jedno. Stačilo tedy říct, že Houston zastrašil jednoho. Upřímně, tady netuším, co šlo špatně (a mluvím o boji u lodi na rampě).

mas pravdu, zakladni pravidla rikaji, ze intimidate je na jeden cil. presto Pavel zahlasil, ze je zkousi zastrasovat vsechny tim, co hlasil. Z meho pohledu v poradku, jen tim padem nebylo vyhodnoceni podle zakladnich pravidel. Na rodiana, ktery vedel o vysilani "imperialu" to byl uspech a ten se zacal dekovat rovnou (jen nemel lepsi smer nez do lodi). Na vojaky to byl castecny uspech a nebyt v takove situaci, zacali by se take rovnou stahovat, takhle zahajili strategicky ustup, jakmile to slo.
Pokud by Pavel zahlasil intimidate na jeden cil, vyhodnotil bych to podle pravidel.
8.8.2017 09:35 - Leese Dailen
Bleška píše:
Btw, z Houstnovi lodi jsem si samozřejmě vyzvedla svoje osobní věci, spoustu nakoupeného nářadí, předpokládám, že také máme nějaké ty armory - 2x? Pušky a powercells.

Je to na vas, jen upozornim, ze armory, pusky a granaty jsou vojenske vybaveni na ktere nemate papiry. Powerpacky take nemate legalne koupene, ale to se da okecat.
8.8.2017 09:38 - Leese Dailen
Elvid píše:

A nechtěl bych zkoušet vzájemný fight...sice bych snižoval kondice, ale tím počtem útoků a jedem by mne asi složilo dříve...to bude složité si z něho cucnout, když bude potřeba...i když v tu chvíli se zase léčím...O:-D

na ocucavani si porid banthu ;-) aspon budete mit kryti, ze jste cirkusova lod :-)
Za me jedine spravne, ze to neni snadny cil. Casem budete vyrazne lepsi, potvora zustane temer stejna.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060755014419556 secREMOTE_IP: 54.152.77.92