Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
4.8.2017 03:08 - Hunter
Tak jsem koukal na terminy hrani...
12.08. je sice planovane dalsi SW, ale chceme jet s Andy na tu bitvu do Budyne. Takze dve moznosti - dame SW v nedeli, 13.08., nebo odlozime hrani na jindy. Aneb kdo muzete v nedeli, 13.08. si dat SW?

Jinak tuto sobotu tedy u Tonika v 13:00 :-)
4.8.2017 07:01 - Bleška
Já zatím 13.8. můžu...

Zítra s tím počítám.
4.8.2017 21:55 - Elvid
Tak jsem dopsal nějak zbytek.

Ad 13.8. zatím můžu, takže klidně.
5.8.2017 09:50 - tony
Bleška new Mandalore protektor ...máš můj hlas,čas i vlas..což třeba Pavel dát nemůže :P
5.8.2017 12:47 - tony
příští neděli mám denní
5.8.2017 21:20 - Hunter
Tak po zrale uvaze a protoze to dneska zase nebylo ono. A protoze kreativni neshodu nepujde zahladit, tak oznamuji, ze s SW pro ted koncim.
Mam vas rad jako pratele, na tom se nic nemeni, ale nebudu dal chodit frustrovany a bez nalady. Na dnesek jsem se hodne tesil, ale slo to zase do kytek. Priste to bude stejne. A radsi jsem pak pracoval, nez hral. A nez abych rozkopaval hru, k cemuz jsem dneska prikrocil, tak to balim. Snad chapete :-)

Hezkou zabavu pri dalsim hrani :-)
6.8.2017 06:07 - tony
to poslední hraní bylo méně urážlivé než ty předchozí...... nicméně:

týpci co nás několik dní týraj+ unesli nás kvůli výkupnému + po útěku hrdinů se brání zatčení a spravedlosti se zbraní v ruce NEJSOU nevinný civilista a rozhodně nejsou náhodný kolemjdoucí.Tudíž dávat DP za to že je sejmem není uplně v pořádku.

ostatní jsme probírali tudíž neopakuji.
6.8.2017 08:34 - Bleška
Já jsem se bavila :) a ze hry si odnáším vesměs dobrý pocit, dokonce se těším na další hraní (což se mi předtím nestávalo) a loď O:-). Muhehehe...

Ad DP, taktéž s tím konceptem mám problém, ale to jsme spolu, Luky, probírali. Hold, jiný náhled a mně asi nezbývá, než to tedy akceptovat. Do budoucna, nebudu řešit DP, ale to, že moje postava dělá to, co si myslí, že je správné, a pokud v tom uvidíš DP jednání, tak mi ho dej. Bránit se nebudu. Ostatně jeden moudrý člověk kdysi žekl, že i cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

Ad Pavel - tak pa. :D. Já díky za těch X let, co jsme si hráli SW :). Moc jsem si je užila.
6.8.2017 13:44 - tony
ta lod byl jeden z těch dobrejch okamžiků,souhlas.

Ad Pavel ..Pápálálá a Síla s tebou :)
6.8.2017 18:36 - tony
Takže budeme mít nehrajícího kapitána lodě.....Nejspíš se bude starat o skupinkový begraund.Takže o lodě,zásoby,mimoherní zdroje,případné kontakty na kvesty.

S ohledem na to že nehraje co ho umístit na nějaké stanici jako maskota nebo hvězdu nějaké imperiální show?Nějaká verze "Vox populi"
6.8.2017 22:28 - Elvid
Takže koukám , že spíš situace:
"...dvě lodě, dva kapitáni a dva různé úkoly (cesty). Někdo v tom vidí náhodu, já v tom vidím osud..."
Nebo jak to tam přesně bylo. :-D
7.8.2017 08:34 - Bleška
Pavlova postava přeci bude poskytovat jídlo a další servis :D.

Btw, já bych tedy v tomhle bodě nechala Miqu jet za tím otcem. Obávám se, že vzhledem k tomu, že ji Houston sestřelil, nebude mít moc důvod s ním dál pokračovat, byť ve hře to nějak šlo dál, ale co se dalo dělat...
7.8.2017 09:26 - Bleška
Luky, mohl bys sem prosím hodit info o té lodi? Typ, parametry apod.?
Dík!! :)
7.8.2017 09:48 - tony
a parametry toho zvířátka taky
7.8.2017 10:09 - Bleška
tony píše:
a parametry toho zvířátka taky
Hodí se jak do domečku tak na zahrádku, velice dobře vychází s dětmi. Chce to ale hodně trpělivosti a lásky, přeci jen, zažil spoustu zlého. Ale jakmile si jednou získáte jeho přízeň, zjistíte, že je to ten nejmazlivější mazel, jakého svět pohledal.
7.8.2017 11:16 - tony
Ad Andy: tohle vím a ted ten zbytek :)

Ad Michal: Já bych Taťku ze hry nevylučoval a skusil bych si ho tam nechat jako přátelské npc....abychom tam alespoň jedno měli :P
7.8.2017 11:17 - Bleška
tony píše:
Ad Michal: Já bych Taťku ze hry nevylučoval a skusil bych si ho tam nechat jako přátelské npc.
Po tvojí postavě nestřílel :D
7.8.2017 12:46 - tony
Ale na tebe střílel MILE takže si taky nemůžeš stěžovat.
7.8.2017 13:18 - Bleška
Nehodil si na decepci, takže nestřílel MILE :D.
7.8.2017 13:48 - Leese Dailen
Bleška píše:
Luky, mohl bys sem prosím hodit info o té lodi? Typ, parametry apod.?






Starships of the Galaxy p.81
Hp 110 (ted max 100), DR 15, Treshold 75, shields SR 30 (ted 0), armor +12
Speed 12sq, 800km/h (ted 10sq, 500km/h), 2 starship scale (ted 1), hyperdrive x4
Str 40, Dex 10, (Droid Int 16, Wis 10, Cha 12, navcomputer)
Crew 2 (0 droid), Passagers 6, Cargo 60t, Consumables 2 months (ted 14dni jidlo/voda)
Double light Blaster cannon 4d10x2 (pilot) - jsou na pevno namontovane do tech bocnich casti, na jejich puvodnich mistech jsou spojovaci prulezy (docking rings).
Pokoje pro posadku jsou vyrazne vetsi, zabiraji cely prostor tech predku (na obrazcich jsou v predu okna), kabina je jeden velky prostor az k te kruhove mistnosti veprostred lodi. Nahoru vede jen servisni poklop, vez tam neni.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084192991256714 secREMOTE_IP: 34.203.221.104