Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
12.7.2017 13:36 - Leese Dailen
tony píše:
Ad Wrigli:Jinak motivů co dělat jsme dodali dost,alespoň já ten pocit mám,našel jsem si v knížkách asi tunu věcí o kterých sem nevěděl a já zjistil že postava je nutně potřebuje....většinou se jedná o exotik vejpny ale co i s těma jednou bude umět.

Ad pravidla k munici:
k těm needlerům sem našel něco v těch starejch pravidlech.
Jedná se o speciální munici Srážecí cena*5 ,poloviční dmg a hod na fortitudu
jestli tě srazí na zem.
Zápalná cena*5 a dodatečný 1k6 dmg ohněm na 1k4 kol nebo do uhašení cč15
Výbušná cena*10,dodatečný 2k4 dmg explozí

Ad nová lod:docela by mne nadchlo kdyby měli část hangáru předělaný na nejrůznější dílny- přeci jen to je mobilní základna.A kdybych mohl kecat do toho co to má být za lod tak nějakej ekvivalen ebony hawku nebo něco stejně kůůl jen možná krapet větší.


Rozhodne jsem rad, ze probehla debata, co by kdo chtel a napadu tu padlo hodne. Pokud vam nedava smysl resit novou lod za postavy, tak to nenahazujte a ja uz si s tim poradim. Muzete ocekavat v nasledujici hre nejaky prepad, at mate maly spoiler.
Ohledne mobilni zakladny na lodi - to bude zalezet ciste na vas co budete s pripadnou lodi chiti delat.

Ohledne munice - do sipkove pistole tohle urcite nenacpes, to by fungovalo u tech miniraketek co psal Pavel, pripadne do te pusky s munici.
12.7.2017 13:40 - Leese Dailen
Bleška píše:
Principelně za mě jde o to, že chci škodit Impériu. Ne si hrát na Captain Imperium a kydlit piráty ;).

To je Huston :-DD

vy jedete, vam tam asi nejake ewoky poslu nebo co...
12.7.2017 14:03 - tony
ad munice: OK

Ad ewoci: ewoka získáme snadno ,nenecháme andy aby si oholila....nohy.Výšku už na ewoka má........

Ad lod: Síla je s námi jestli chceme nějakou konkrétní lod mohla by to zařídit.
Dílny na lodi nemusí být naše práce ale jejich,nicméně pokud trváš na tom že si nikdy nic neopravují tak za mne ok.
12.7.2017 14:12 - Bleška
tony píše:
Ad ewoci: ewoka získáme snadno ,nenecháme andy aby si oholila....nohy.Výšku už na ewoka má........
No jak chcete... Challenge accepted!
12.7.2017 14:14 - Bleška
Leese Dailen píše:
Muzete ocekavat v nasledujici hre nejaky prepad,
Přepadla jsem přez zábradlííí! Aaargh!
12.7.2017 14:16 - Hunter
Bleška píše:
Tak já nevím, na čí straně jseš...


Me ta wookijska stripterka ve hre, kterou nevedu, vubec nevadi! Tedy, ona by mi nevadila ani v me hre :-D Ale psss, Tondovi to nerikej :-D

Leese Dailen píše:
To je Huston :-DD

Ja byl jenom porucik! Nedulezitej! :-)

tony píše:
Dílny na lodi

Ja si rikal, ze na Obsidian Claw nejakou zridit muzeme. Pocitam rozhodne se strelnici v dolnim nakladovem prostoru - prazdny je na to dost :-D

Bleška píše:
Challenge accepted!

Ale budes si je dal umyvat, ze? Pac to by jinak byla dost challenge i na nas :-)

Bleška píše:
Přepadla jsem přez zábradlííí! Aaargh!

+1 Destiny - dostala jsi Wriglyho v jeho vlastni hre :-D
12.7.2017 14:19 - Bleška
Hunter píše:
Me ta wookijska stripterka ve hre, kterou nevedu, vubec nevadi!
Tak mně taky nevadí... sledovat, jak se rychle vzdaluje od airlock okénka... Dokonce nebudu zlá a pěkně jí zamávám na rozloučenou :D.
12.7.2017 14:41 - tony
wookijka neodlétá drží se někoho za chloupky na nohách.............
12.7.2017 14:51 - Bleška
ÁÁÁÁÁÁÁ - depilaceeee - neeeee
12.7.2017 15:58 - tony
jednou rukou se drží a druhou na těch chloupkách dělá uzlíky aby náhodou něco nezapoměla.....to máš za fšechno!!!
12.7.2017 16:14 - Bleška
Nohu si upiluje! Konečně může mít pořádný kus cybernetiky! A sama si ji přidělá! Ha! Wookijka se samozřejmě stále drží nohy a klidně dál dělá uzlíky, zatímco odplouvá do vesmíru.
12.7.2017 20:15 - tony
A s posledními doušky vzduchu z ní vylítnou památná poslední slova která jsou naštěstí v SW univerzu slyšet :"Tuhle nohu ti nikdo nepřidlá mrcho!" a rychle si jí nacpe do tlamy a spolkne.
12.7.2017 20:17 - tony
Verze 2 pro asii a evropu: Wokijka zmateně kouká za mizející nohou která odplouvá v kruzích díky tryskající krvi.Zavrtí hlavou a koukne se na keldorku :"Taky si pleteš pravou a levou co.
12.7.2017 20:20 - tony
a v parodii na verzi2 udělá fejspalm a pustí se.
12.7.2017 21:16 - Hunter
tony píše:
a v parodii na verzi2 udělá fejspalm a pustí se.


Ahahahaaaa :-D

Btw, Miqua, zenska verze Darth Vadera - cyborgem skrze Wookijskou depilaci!
12.7.2017 21:53 - tony
a její temné sitské jméno bude Dart depilator
12.7.2017 21:56 - tony
"Darth Depilator"
Její depilovače visí proklatě nízko.
Její tempo je vražedné
jejím revírem je každá chlupatá noha.
Depilační vosk je proklatě rozžhaven.
Její holící strojky neznají bratra natož ženu.
Její depilátr vstoupil tam kam nevstoupil ještě žádný depilátor...
12.7.2017 21:57 - tony
Kdo nedepiluje s námi depiluje proti nám.
12.7.2017 22:01 - Hunter
Ty si to vazne vychutnavas... Darek pro Tonika k narozeninam - brazilska voskova depilace :-DDDD
13.7.2017 08:47 - Bleška
*facepalm*

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078098058700562 secREMOTE_IP: 3.90.33.254