Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
10.7.2017 12:50 - tony
Spike natural armor dává +2 Ref.def. a pokud je cílem unarmed útoku má jeden volnej oportunity útok těma spikama.
Stačil by mi i ten bonus do defenčky,prostě chci ostnatýho loveckýho psa.
10.7.2017 12:58 - tony
taky by se mělo jednat o průměrnýho dospělýho jedince,jestli budu mít mládě mělo by bejt slabší(až na jed kterej zůstává :P)
10.7.2017 13:15 - tony
Moje osobní představa je že by se mohlo jednat o jedno ze zvířat který tam mají pro zábavu na zápasy.Takže by se mohlo jednat o pěkně potýranýho a zjizvenýho jedince kterej si v aréně protrpěl svoje.A mohl by tam bejt i ten strill pro Andy.

šlo by tomu zvířeti dokupovat zvířecí ekvivalent maršlartů,něco jako pit veteran,arena survivalist a pit gladiator nebo nějak takhle to pojmenujeme a to by říkalo že v kombatu je trochu lepší než "průměr" prostě proto že by jinak chcípnul?
10.7.2017 14:11 - Bleška
tony píše:
A mohl by tam bejt i ten strill pro Andy.
Toníku díky, ale já žádného strila nechci :D. Nebudeme z toho dělat ZOO ;). Já už (ne)mám Buba :P.

Btw, Wrigly, nemůžeš mi nahradit Fool´s luck Force sensitivity, protože jedno je talent a druhý feat. Musím si zrušit nějaký feat, abych tam nacpala to Force sensi. Zatím nevím co.
10.7.2017 14:36 - Leese Dailen
tony píše:
ten needler je výslovně zminován jako nátepník,proč bych si měl nátepník upravovat na nátepník uplně nechápu.(Je bracelet needler ten nátepník že?)

Bezne dostupna je normalni sipkova pistole. Bud si to nechas upravit do zbroje/natepniku nebo muzes shanet uz pripravenou verzi, ktera je neobvykla.

tony píše:
jed (dle pravidel,ale můžem najít i jinej jed) dává -1kondici při neúspěšným Fortitudě útok je 10+1k20

Pokud je ten pet nejaka konkretni potvora, tak napis odkaz na pravidla a podivam se na to, jinak prosim nech na me, jak silny bude ten jed.
Pokud bys chtel, aby potvorak leveloval s vami (naznacoval jsi to u tech skillu), tak bude pravdepodobne silit i ten jed (a stejne tak slabnout, pokud by to bylo mlade)

tony píše:
Pokud někdo identifikuje Michalovu postavu taky jí bude dávat do klece nebo rovnou střílet?Jsou to SW Pro Jedie

Pokud nekde praskne co je zac, tak ano bude na to patricna reakce mistnich. Jediove jsou aktualne hledana skodna, po ktere jde imperium.

tony píše:
Spike natural armor dává +2 Ref.def. a pokud je cílem unarmed útoku má jeden volnej oportunity útok těma spikama.
Stačil by mi i ten bonus do defenčky,prostě chci ostnatýho loveckýho psa.

Potvory maji defencky dane, natural armor klidne, volne utoky ostny jsou predpokladam jina pravidla. Ten tvuj lovecky pes ma teda ostny, jedovaty ocas a drapy, a jeste tlamu a moznost utoku vsim v jednom kole. K tomu ma vetsi silu a obratnost nez kdokoliv z vas, umi stopovat a k tomu vidi ve tme. Predpokladam ruzovy obojek s napisem Fluffy.
Kdyz si to predstavim, tak mi z toho vyleza mala mantikora...

tony píše:
šlo by tomu zvířeti dokupovat zvířecí ekvivalent maršlartů,něco jako pit veteran,arena survivalist a pit gladiator nebo nějak takhle to pojmenujeme a to by říkalo že v kombatu je trochu lepší než "průměr" prostě proto že by jinak chcípnul?

vylepsovani peta je principielne mozne a souvisi to s temi featy. Pokud je cil, aby ve skupine byla dalsi postava, ktera bude chodit a bojovat spolu s vami a spolecne taky silit, je docela zasadni otazka, zda je v poradku, aby ji ovladal jeden hrac, ktery ma krome toho svoji postavu. Aktualne je tvuj pet srovnatelne silny s ostatnimi postavami, v boji mozna o neco silnejsi kvuli tem utokum a jedu.
Puvodne jsem chapal tvuj napad jako zpusob, jak vyuzivat mistni prostredi na dane planete a obchazet tak potrebu technologie. Proto jsem to navrhoval jako rozsireni Ride neboli zachazeni se zviraty. Pokud chces mit hustopotvoru stale s sebou a pouzivat ji na boj, pak je to trochu neco jineho a vyuzil bych na to ten talent.

Na zaver bych jen rad podotknul, ze nic z toho co jsi zminoval, ti nezakazuju. Jen jsem to prevedl do aktualnich pravidel a popisuju, jak je to dostupne (co je treba udelat, abys to ziskal). Jestli mas pocit, ze neco z toho by mela postava uz mit, tak to rekni. Ohledne peta mi to prijde nevyrovnane a tak se ptam ostatnich na nazor (opet nic nezakazuju).
10.7.2017 14:41 - Leese Dailen
Bleška píše:
Btw, Wrigly, nemůžeš mi nahradit Fool´s luck Force sensitivity, protože jedno je talent a druhý feat. Musím si zrušit nějaký feat, abych tam nacpala to Force sensi. Zatím nevím co.

Nic nerusim, mela jsi mit jeste jeden startovni feat za classu a to je u tebe Force Sensitivity, Fool's Luck je talent, ktery jsi si musela vzit misto neceho, co uz jsme resili. Bud Harm's Way nebo To prehazovani mechaniky (nechtelo se mi hledat nazev, urcite to tam nekde je, prehazuje se kde co).
10.7.2017 14:49 - tony
takže co je bracelet needler?To je pistole co se nosí na zápěstí?

Pet nemůže útočit vším a je to zatím jenom nástřel.
Ten jed je zmiňovanej u petů a familiarů jako speciální abilita a není tam jinej k vybrání.V pravidlech se nicméně zmiňují o dalších fšude možně.

Neřeším že michalova postava je Jedi,pořád řeším rasu a původně jsem poukazoval na to žeto zbytečně hrotíš,to je jedno.V každém případě o omezení forcerů ve skupince jsme se už dohodli není to potřeba řešit znovu.
10.7.2017 15:04 - Bleška
Leese Dailen píše:
Nic nerusim
Ok, když jsme se totiž viděli, tak jsi říkal, že bych si měla vyměnit Fool´s luck za force sensitivity, protože to mi chybí :).
10.7.2017 15:04 - tony
v každém případě je pravda že kdyby ten pet lvloval byl by moc silnej takže lvlovat nemusí.Nebo bude lvlovat něco jako +1 lvl / 5 našich.
10.7.2017 15:11 - Bleška
Bracelet needler - já si to taky představuji něco jako vysouvací vibrodýku na předloktením chrániči, akorát je to jehla, ne jako pistolku.

Michalova postava je Jedi? Pokud ano, proč byl jinak problém mít forcerovou postavu? Krom té mojí, která to zdědila.

Jinak já s petem nemám problém. Problém mám s tím, Toníku, že pokud ho chceš vytáhnout z nějakých psích arén, tak vystresované, frustrované a značné agresivitě naučené zvíře není jendoduché "převychovat". Jestli si četl Bílého Tesáka, tak asi víš, o čem mluvím. Tudíž bych řekla, že pak bude nějakou dobu jakkoli nepoužitelný, ale samo záleží, jakou mu dáš náturu. Ale štěňátko bych brala :D.
10.7.2017 15:25 - Leese Dailen
Bleška píše:
Ok, když jsme se totiž viděli, tak jsi říkal, že bych si měla vyměnit Fool´s luck za force sensitivity, protože to mi chybí :).

To jsme se jen spatne pochopili, ja mluvil o tom, ze ten feat navic neni potreba hledat, protoze tam mas mit FS. Luck je uplne stranou a o tom jsme se bavili nasledne.
Kazdopadne featy neres, jen si vyber misto ceho mas Luck.

tony píše:
takže co je bracelet needler?To je pistole co se nosí na zápěstí?

Bracelet needler je ze starsich pravidel a pravdepodobne to byl skutecne naramek s sipkami. To je ta treti varianta, kterou muzes zkusit shanet. Bezne dostupna je ta klasicka pistole s rukojeti a spousti, bud slabsi nebo silnejsi verze.

tony píše:

Neřeším že michalova postava je Jedi,pořád řeším rasu a původně jsem poukazoval na to žeto zbytečně hrotíš,to je jedno.

Michalova postava neni jedi ani sensitivni, ale stejne po nem pujdou, pokud zjisti co je zac.
10.7.2017 15:49 - Hunter
Bleška píše:
Nechceš ho přejmenovat? :D

NeDhi!

Elvid píše:
obrazovkách.

Uz vidim, kde vznikla chyba - my sli uplne jinym vchodem dovnitr, co byl daaaaleko od hangaru - takze tam nebylo videt. Stejne jako prevlekani probehlo na zachodcich nekde v nepouzivane casti stanice, nezli v lodi...

Bleška píše:
Cha mám takovou, že vyloženě neurazí :D.

A ted mluvis o charisme hrace, nebo postavy???? Jsem zmaten :-D
10.7.2017 15:55 - Bleška
Hunter píše:
A ted mluvis o charisme hrace, nebo postavy???? Jsem zmaten :-D
Pápá Mr. Wafrid. Hello Mr. Wafric! :D :P
10.7.2017 15:57 - Bleška
Leese Dailen píše:
To jsme se jen spatne pochopili, ja mluvil o tom, ze ten feat navic neni potreba hledat, protoze tam mas mit FS. Luck je uplne stranou a o tom jsme se bavili nasledne.
Kazdopadne featy neres, jen si vyber misto ceho mas Luck.
Ok, tak tedy neřeším :).

Hm, a Bubo bude 2m velká sova, která bude umět v pohodě létat a já ji budu využívat jako přenášedlo :D. Co, Wrigly? Ne? Může mě chytit buď do drápů a tak mě přenášet, případně jí můžu přidělat na záda sedlo a budu na ní lítat... Ne? Chápu, tak ne :D.
10.7.2017 16:05 - Leese Dailen
Bleška píše:
Hm, a Bubo bude 2m velká sova, která bude umět v pohodě létat a já ji budu využívat jako přenášedlo :D. Co, Wrigly? Ne? Může mě chytit buď do drápů a tak mě přenášet, případně jí můžu přidělat na záda sedlo a budu na ní lítat... Ne? Chápu, tak ne :D.

Klidne si porid stihacku a rikej ji Bubo...
a precti si prosim tu druhou cast a tu res ;-)
10.7.2017 16:07 - tony
dobrááá takže ta aréna nebyl dobrý nápad.....další......
10.7.2017 16:12 - Bleška
Leese Dailen píše:
a precti si prosim tu druhou cast a tu res ;-)
Neboj ;), jenom to nehodlám řešit v práci ;).
10.7.2017 16:22 - Hunter
Ad ten natepnikovy needler - je "wrist rocket launcher" neboli to z natepniku vystreli jednu raketu (pak musis nabijet) - ta muze mit i v sobe jed.
Clone Wars - strana 61 a 63 pro munici. Je to restricted jako zbran, jedova "raketka" stoji 200 za vystrel a dela 2k6 damage. Jed bych nechal ze zviratka, treba :-)

A needler jako takovy je proste sipkova pistole, jak pise Wrigly, takze za me souhlas, ze by byla treba ji upravit. Strili 2d4, mohl bys ten zasobnik asi na 10 strel a matlat jed na ne by sel taky...

Pro zdroj toho zvirete jeste jednou, doporucuji statistiky Dark Wolf - Unknown, p.64 - ma to moznost delat full round attack a pak to vysype 4 utoky. Bojova taktika? Withdraw a pic kozu, ee, psa, do vozu, ee do hlavy...

Ad ten armor - je i v pravidlech Saga. Delsi chvili jsem ho hledal a nasel! Unknown - p.92. A je to bud armor, nebo scent :-) Moc jsem to necetl, takze netusim, jak to tam maji nastavene, ale myslim, ze jedna offensivni = jed (10+1d20) a jedna defensivni = spiked skin (poopravim Tondu, volny utok ma max. jednou za kolo a jen na toho, co se netrefil melee utokem, nebo unarmed = tj. jen kdyz se netrefi, ne automaticky a je to utok = ne automaticka damage).
10.7.2017 16:24 - Hunter
Bleška píše:
Hello Mr. Wafric! :D :P

Pockej, "Mysko", tuhle hru muzou hrat dva :-D
10.7.2017 16:33 - Hunter
Jeste ad priserka a jeji levlovani - priserka navic mi nevadi, uz takhle mame Lerise :-D

Je potreba si pri myslence na level priserky a levlovani polozit otazku, jak to probiha herne v boji.

Takze to je propojene i s "akci majitele za odehrani". Jestlize Wrigly bude pozadovat, ze akce priserky stoji akce majitele, pak levluje stejne rychle jak majitel. A majitel si da feat, kteri rika, ze ma familiara (stoji to resource, aby odpovidalo, ze to prinasi dalsi utoky, vyhody a prinejmensim hromady dalsich HP :-)).
Pokud hraje priserka volne, ale hrac ji smeruje (rika, co ma delat, ala "utoc na trupika, tak je hodnej kluk!", ale ne vzdycky to vyjde (komplikovane prikaze nefunguji)) za free akce, pak by mela mit stejny level, co na zacatku, zlepsovat se da za featy majitele.

V obou dvou pripadech mi prijde rozumne dovolit oba featy na improved familiara.
Pro variantu, kdy priserka nelevluje, by feat improved familiar navic pridaval dva levly. Jsou dva featy, takze dohromady 4 levly.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079818964004517 secREMOTE_IP: 44.202.90.91