Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
6.6.2017 11:22 - Bleška
Hunter píše:
Jo a kdy bude zapis od tebe, Andy? Ha?!
No přeci až ho napíšu :D :P.

17.6. se strašně moooooc těším!

Hunter píše:
Mame! Mame! Ty jedes taky! A ostatni! A vubec!
LOL :D.
6.6.2017 11:30 - Hunter
Bleška píše:
LOL :D.

Sigh...

Hehe, libi se mi, jak jsme odkecali asi 40 prispevku za ani ne 24 hodin :-D
Jo, takova technicka, proc lidi nemate denicky v materialech? Nechcete, nebo proc? :-) Ja ho klidne taky stahnu, ale prislo mi to normalni je sharovat = kdyz nekdo nebude apod...
6.6.2017 11:44 - Bleška
Já ho nemám dodělaný :D. Čekám na wriglyho, až našéruje, kam jsem si vlastně rozdělila body :D.
6.6.2017 11:46 - Leese Dailen
Tonikovi ho musi "nekdo" vyrobit, Andy taky a Michal tam ma tajnosti :-)
Jo a muj denicek je taky tajny, jako uplne tajny :-D

Je to super videt to nadseni do hry, jen jeste vymyslet toho Lerise a bude to skvele :-)
6.6.2017 11:47 - Bleška
Pokud bude Bubo jedním z cílů, kterého by postava ráda dosáhla, jak to bude probíhat? Mám si najít nějaké součástky? Bude to chtít hody na mechaniku? Atd.
6.6.2017 11:47 - Bleška
Leese Dailen píše:
Jo a muj denicek je taky tajny, jako uplne tajny :-D
Chjo... :D
6.6.2017 11:48 - Leese Dailen
Bleška píše:
Já ho nemám dodělaný :D. Čekám na wriglyho, až našéruje, kam jsem si vlastně rozdělila body :D.

Jasne andy neboj, poslu ;-)
6.6.2017 11:50 - Leese Dailen
No bez soucastek ho nepostavis :-)) Zapremyslim o tom a dohodnem to, at je to pro tebe zabava.
6.6.2017 11:52 - Bleška
Jde o to, zda jsou to spešl součástky, tudíž nejsou v každém obchodě volně k prodeji. Pak samozřejmě půjde o to, jak je dát dohromady, aby to byla Bubo a ne bubububu :D.
6.6.2017 11:58 - Hunter
Leese Dailen píše:
Jo a muj denicek je taky tajny, jako uplne tajny :-D

Deja-vu :-D

Andy, bude idealni, kdyz v nem bude par prototypovejch imperialnich veci - na jejichz zminku narazis v databazi, co vytezime :-) To se to pak pekne propojuje... A bububu to bude stejne :-D Vidite, jak se stylizuje do Atheny? No potes koste, to je ale postava...
6.6.2017 12:07 - Leese Dailen
Bleška píše:
Jde o to, zda jsou to spešl součástky, tudíž nejsou v každém obchodě volně k prodeji. Pak samozřejmě půjde o to, jak je dát dohromady, aby to byla Bubo a ne bubububu :D.

soucastky na droidy jsou dostupne docela v pohode, otazka je, co na ni chces pouzit. Jestli neco specialniho, tak to bezne v obchode nenajdes a budes muset hledat ci vyrabet. Mechaniku mas, takze bububu proste opravis zasekly vokalizator :-D
6.6.2017 13:07 - Bleška
Athéna byla důstojná a nebyla praštěná :D. Ale k tomu dospěje :D.

Bubo by mohl mít místo očí kamerky O:), a protože bude vzhledově strašně nenápadný, bude to dokonalý špion, kterého si nikdo nikdy nevšimne :D. A bude mít +1 na Intimidate za to bubububu :D.
6.6.2017 13:22 - Leese Dailen
no to doufam, ze tomu droidikovi nebudes cpat organicke oci :-) to by bylo docela desive...
Ostatne by to mohl byt i kyborg, chci rict zachranene ptace...
6.6.2017 13:38 - Bleška
Hm, ale s těmi organickými zraky... Ostatně, vždycky se to dělá tak, že na lidi cpeš kybernetiku... Já bych cpala lidské části na kybernetiku :D. A proč to neaplikovat na zvířata. Ostatně, nejdřív se to musí otestovat, než to začneš dělat na lidech. Takže bod 1) dojít do zverimexu a koupit sovu. Bod 2)...
6.6.2017 13:42 - Bleška
Koukla jsem na tu loď - má málo okének :D.
6.6.2017 13:55 - Bleška
A mám nový profilový obrázek!! Juch!
6.6.2017 14:23 - Hunter
Bleška píše:
Juch!

Sigh... Citim takovy lehky tlak na to, abych si novy sehnal taky... Sigh... Asi nainstaluju swtor a vygerenuju si oblicej tam :-)
6.6.2017 14:52 - tony
Myslím že jsme se skoro všichni něčím urazili a naprosto ukázkově jsme se zasekli při dávání party dokupy.Asi lví podíl na tomhle erroru má Wrigli protože start kampaně byl sice EPIC ale tím to zhaslo. Veška nezískala důvod proč bejt s polovinou postav alespoň na stejné planetě,Hjůjí nedostal důvod bejt s ostatníma postavama? A já s michalem jsme akorát zmenšily infejmu.Tomu říkám dokonale zabitý odpoledne.

Návrhy na destiny :
Spravit si fejmu tím že jí helfnu s matkou?
Koupit jí dva růžoví blastery a naučit jí střílet.
Pořídit si vlastní lod a klan....déžavů.....
Pořídit si smečku loveckejch psů/rankorů/droidek + lovecká chatka na vlastní planetě kde budu mít klid.
Posílat pravidelně matce bonboniéry dokud se neuklidní.
6.6.2017 15:02 - Bleška
Hunter píše:
Asi nainstaluju swtor a vygerenuju si oblicej tam :-)
A nestačilo by dát si na hlavu blonďatou paruku a udělat selfie? :D. Na co, že je to velké červené tlačítko s náspisem air lock? Toho si nevšímej a stoupni si za ty dveře. Fíííí...

tony píše:
Spravit si fejmu tím že jí helfnu s matkou?
Koupit jí dva růžoví blastery a naučit jí střílet.
Pořídit si vlastní lod a klan....déžavů.....
Pořídit si smečku loveckejch psů/rankorů/droidek + lovecká chatka na vlastní planetě kde budu mít klid.
Posílat pravidelně matce bonboniéry dokud se neuklidní.


A co kdybys matce koupil blastry, ať se naučí střílet a mně posílal bonboniéry? :D. A toho loveckého droida - jakého by sis představoval?
6.6.2017 16:02 - Leese Dailen
Jak uz jsem psal, prijde mi to rozehrane docela dobre. Rozhodne si nemyslim, ze by byli vsichni urazeni. Mrzi me, ze sis hrani neuzil a doufam, ze priste to bude lepsi.

Mohl bys prosim trochu rozepsa tu fejmu/infejmu o ktere pises?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084939002990723 secREMOTE_IP: 3.235.130.73