Ebon Hand
30.11.2012 13:08
9.3.2016 14:27 - Ebon Hand
Doplněn zápis z poslední komorní hry.
10.3.2016 12:30 - Ebon Hand
Přidal jsem zápis z 51.hry, druhá část bitvy o Ugar.
10.3.2016 12:47 - wyvit
Uff, všechny dlužné ápisy jsem už dodal.
...a proto...Hej zevláci, dovalte konečně ty chybějící zápisy. :-D
14.3.2016 13:11 - Ebon Hand
Přidávám slíbené shrnutí kampaně po poslední hře:
Odehráno 61 her
První session 11.10.2012
Aktivně hraje 11 hráčů
Obtížnost: Nightmare
Doposavad umřelo 5 postav, největší smolař Kozel - umřeli mu už 2
Nejaktivnější hráči: Bubaka - Temný pán 61 her, Bínič - Muflon 57 her
27.12.2018 13:44 - Ebon Hand
Doplněny jen rámcové zápisky z poslední her.

Na sváteční hru číslo 69 přidávám krátké shrnutí:
Hra se bude odehrávat dva roky po do bitvě o Aktar, posun postav si nějak promyslete.

Poslední hry:
Došlo k dost urputné bitvě s Dračími jezdci a pak s elfy o nadvládu nad Aktarem. Jeden dračí jezdez byl zabit, dva ustoupili. Oboje jste ustáli a Muflon je nový král Aktaru. V závěru bitvy s elfy dorazila Erindia (elfská banshee) a Muflon vyhlásil, že to je jeho budoucí manželka, čímž dost lidí vyděsil. Mezitím jste se trochu rozhádali v družině, Drogon nabídl Lamberovu duši své bohyni, ale pak jste se zase zkamarádili. :-) Kamen odpřísáhl věrnost Drogonovi a stal se jeho věrným body guardem a prvním Temným paladinem Asíji. Adaktalon ukradl velkou knihu kouzel v královské knihovně, obsadil kouzelnickou věž a Muflon jej jmenoval svým vezírem. Postavy se domluvili a s pomocí Drogona a Adaktalona ukryli v Drogonově svatyni bank družiny. Je tam nějaké to šílené heslo se slámou, senem a vozem.. :D
Pozvali jste Zoga, krále pirátů, aby byl dalším členem rady. Rada je docela velká, rozhodně mocná a složená z mocných typů, asi teď nemáte na břehu vnitřního moře konkurenci. A jako bez přikrášlování, Aktar je temné město s pevnou kontrolou, v radě jsou nejmocnější členové podsvětí. Na druhou stranu je vše nalajnované, takže město může vzkvétat, je to hodně Conanovské. Aktar bude určitě lákat dobrodruhy z celého kontinentu. Teď strmě stoupá jeho hvězda. Zogo nakonec snad přijal a stal se tak vaším spojencem. Myslím, že mu Lamber slíbil právo vlastnictví arcikamu, když umře. Vlastně Lambi je vůbec nějaký hodně sčuchlý s piráty a jsou to jeho velký kámoši. Už od starýho Vilejše (teď z hlavy si nepamatuji, jestli není nějaká krevní vazba mezi Vilejšem a Zogem) k němu hodně tíhnou a on k nim. Lambi taky vyzval na souboj ve Vulodromu nejvyššího zajatého elfa a nakonec ho udolal, čím snad prolomil své prokletí (byly to první velké hry za Muflonovi vlády). A taky jste vrátili mrtvým elfům královskou korunu. Kde je hlava, to z hlavy netuším. :-) Daurus dostal od Muflona volnost, ale prorokoval něco o budoucím posledním fatálním setkání s červíky. Přeživší barbaři a vaši věrní bojovníci vytvořili novou královskou gardu ostřílených veteránů a jádro vaší armády, před kterým má každý respekt. Drobnosti jako díry do pekelných sfér, vzpurné krysáky moc neřeším.
27.12.2018 17:03 - Ebon Hand
Ještě splnění velkého restu, nepověsil jsem sem Merlinovu kresbu Dauruse čtyřrukého!

27.12.2018 17:21 - Šaman
Přemýšlím s čím Daurus běžně bojuje, když má zbroj ve výšce několika metrů, ale kam dosáhne člověk nemá žádnou :D

Jinak samozřejmě obrázek pěkný, neber to jako kritiku.
27.12.2018 22:05 - Merlin
Ebon: Běž do háje...to je raná tvorba...způsobil jsi mi trauma a stud
31.12.2018 12:34 - Ebon Hand
Přece to nenechám ležet na dně šuplíku v úplném zapomění. Vždyť i toto patří k našemu koníčku. A nepřijde mi to jako nic, za co by ses měl stydět. Kolik lidí je schopno nakreslit vůbec postavu, bez fatálních vad na motorice a proporcích? Já si toto cením. Díky :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079750061035156 secREMOTE_IP: 3.237.32.143