Ebon Hand
22.5.2012 12:24
Autorská citace #1
22.5.2012 12:24 - Ebon Hand
Doplněn zápis z první a druhé hry. Borci, už se těším na výpravu do Jinců. :-)
Autorská citace #2
22.5.2012 17:46 - Ebon Hand
Doplňuji info o vašem vybavení:
maskáče vz.95


pistole CZ75 Duty


perkusní pistole Ardesa
Autorská citace #3
23.5.2012 12:05 - Jerson
Heh, cikánské stanové městečko. Koukám že je to opravdu low-level postapo :-)
Autorská citace #4
23.5.2012 13:15 - Malfin
Líbí se mi, jak je ten svět nastíněný. Bude někde k dispozici i nástin deníků? Zajímalo by mne, jak máte ty pravidla upravené. Díky.
Autorská citace #5
23.5.2012 13:43 - Ebon Hand
Hráči přislíbili, že sem pověsí nějaké úryvky z pohledu svých postav. Dost by to mohlo osvěžit "color" světa.

Deníky mých hráčů jsou naprosto šílené. Jediné co mají společného je formát A4. Jinak každý používá nějakou šílenou vlastní formu zápisků a uchování informací. Předvčerejškem jsem v jednom deníku hledal informaci z backroundu a nenašel jsem ji.. :-) (hráči si nechávají deníku u mě)

Pravidla už konečně musím sepsat. My je máme celkem zažitá a v tuto chvíli je to dost roztříštěné. Dám si za úkol to sepsat. Snad to bude v tomto životě. :-)
Autorská citace #6
23.5.2012 22:55 - wyvit
Dámy a pánové, kupujte žetonky, hra se začíná odvíjet...
Jmenuji se Luboš a býval jsem aranžérem rostlin. U toho jsem měl koníček, bavily mě počítače. Rád jsem se v nich šťoural. Mám v sobě však rozpor. Aranžérství je ve mně potlačeno někam do pozadí a místo toho umím programovat, hackovat a 3D bastling ("domácí" výroba elektrohejblátek). Když jsem se dostal na povrch z Metra, uvědomil jsem si, že ovládám v Metru vlastnost přežití. Na povrchu nejsem ve své kůži. Je to celé zamotané do nějakého klubíčka. No... Necháme nit událostí se dál odvíjet a snad uvidíme jestli v tomhle bordelu najdeme své vlákno, které nám prozradí víc o tomhle světě, víc o nás samotných.
Autorská citace #7
7.6.2012 17:26 - jarin
Jmenuji se Miloš Sládeček, aspoň myslím, že je to mé pravé jméno. Mé vzpomínky jsou velmi zmatené a v hlavě mi pořád vyvstává kolotoč otázek. Jako bych prožíval noční můru. Můj fyzický věk se dá odhadnout na 16-17 let, ale cítím jako kdybych již žil dva životy, byl to snad jen sen? A kde se vzali ty armádní zkušenosti a dovednosti, kterými disponuji. Jasně si vzpomínám na svou práci ve školní jídelně, kde jsem byl kuchařem. Díval se na smějící se děcka, flirtoval s jejich učitelkami u výdejního okýnka a ve volném čase chodil za svým kámošem barmanem do metalovýho klubu v Holešovicích. Všechno bylo v pohodě, celej svět byl v pohodě a rozhodně mi bylo víc než 25 let. Pak začal ten armádní výcvik, ani nevim kde to bylo a jak jsem se tam dostal. Trčeli jsem v nějakých kasárnách v lesích, v údolí poblíž větší řeky a pořád dokola se cvičili v ženijních pracích. Naučil jsem se střílet z pistole, bojovat nožem i lopatkou, zacházet s pyrotechnikou a chemikáliemi všeho druhu. Dostal jsem dril vojáka ženisty jako kdyby se naše zem chystala do války. Najednou jsem se probudil a zjistil, že jsem jenom kluk, který nemá nic než holej zadek, v místnosti, kde jsem nikdy předtím nebyl, se čtyřma klukama, jejichž zmatené tváře jsem nikdy předtím neviděl, ale všichni jsme věděli, že tohle není sen.
Záznam z Milošova deníku, 2021
Autorská citace #8
19.6.2012 23:09 - Ebon Hand
Doplněna třetí a čtvrtá hra.
Autorská citace #9
20.6.2012 10:27 - Ebon Hand
Ještě vám nalinkuji nějaké vybavení, ať víte jak vypadá.

Puška CZ 805 BREN



útočný nůž UTON



Milošova oblíbená lopatka :-)


Nebudu sem dávat různé tyče, pajcry a šroubováky, kterými se tak rádi oháníte. To si můžete najít sami dle svého výběru. :-)
Autorská citace #10
20.6.2012 11:58 - wyvit
tahle hra je slušný postApo maso
Autorská citace #11
9.6.2017 12:01 - B1rd
Ebone hrali jste pak dal nebo to skoncilo u ty 4 hry?
Autorská citace #12
9.6.2017 14:44 - Ebon Hand
Hráli jsme asi 12-15 sezení celkem. Bylo to celkem výživné. Končilo to sebevražednou misí do útrob Rajské zahrady, kde se postavy rozhodli zničit své stvořitele a vlastně zničit všechno.
Autorská citace #13
9.6.2017 14:56 - B1rd
To je docela skoda, ze ty zapisy jsou zapichnuty tak brzo teda. Je to dobry.
Autorská citace #14
9.6.2017 15:27 - Ebon Hand
Bohužel hráči jsou starý lenoši, takže zápisy už nedotlačili.. :-/
Já každopádně nějaké velmi strohé zápisy mám, takže bych byl schopen to zrekonstruovat.
Bylo to velmi pikantní, jak se děj odehrával v relativně znamém prostředí.
A hlavně vyšroubování zápletky, kdy nakonec zjistili, že jsou produkt projektu Eden a jsou naklonovaná těla pro hybernované politiky: Paroubek, Topolánek, Rath atd. Jejich identity mají být vymazány a do jejich těl přemístěny identity starých politiků, aby opět mohli vládnout.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09290599822998 secREMOTE_IP: 18.213.4.140