Ebon Hand
30.1.2010 19:29
Stručné herní zápisky z probíhající herní kamapaně v Ostrovním království.
Postupně budu přidávat další.
Autorská citace #41
25.8.2010 16:08 - Ebon Hand
Sesmolen zápis minulé hry, ještě teď koulím očima, co se stalo.

Nechť vás provází temná síla!
Autorská citace #42
27.9.2010 20:35 - wyvit
Slyšel jsem zvěsti, že si někdo zase drze chodil ve městě se šupinou a že kultisti měli nějaké trable. :)
Autorská citace #43
29.9.2010 13:45 - Ebon Hand
jj, Dayak to pojal přehnaně odvážně.. :-)
Autorská citace #44
5.10.2010 18:03 - Ebon Hand
Doplněn zápis z Alkkanonu. Ještě dopíšu poslední, vstup nové Ondrovi postavy.
Autorská citace #45
5.10.2010 21:25 - Dayak
No myslim že už to začíná vypadat na povídku, velmi podařený zápis!!!Už nechce krev, chce maso :-)
Autorská citace #46
6.10.2010 13:49 - Ebon Hand
Když si tohle zahlásil, tak mi bylo jasný, že to musí být i v zápisu! 8-)
Autorská citace #47
7.10.2010 20:23 - wyvit
Zápis se ti fakt povedl, super se to čte a musel jsem se fakt chechtat. Už se těším na čtvrtek.
Autorská citace #48
12.10.2010 14:11 - Ebon Hand
Doplněn zápis z komorní hry.
Autorská citace #49
25.10.2010 12:38 - Ebon Hand
Dosmolil jsem poseldní hru, ale nějak se mi to vymyká kontrole. Psal jsem to stroze a stejně je to delší než předchozí..
Ve středu patrně začne masakr.. :-)
Autorská citace #50
3.11.2010 23:10 - Ebon Hand
Doplněn zápis, pro ty co nebyli, Morro je Quasitova postava.
Autorská citace #51
12.11.2010 08:16 - wyvit
Démon v Kolmanovi má teď znatelnější převahu, už mu chybí kousek, aby démonovi podlehl úplně. Démon už začíná slavit a ani Kolmana příliš vážně nebere. Kolman na to myslí už stále víc a aby trochu stočil myšlenky jinam, pokouší se vyřešit hlavolam, co zloději vyřešit nedokázali. Moc šancí si nedává, ale jak tak nic nedělá a kulíruje se z vážných zranění, najednou hlavolam vyřešil. I když má radost, že poslední boj řezal hlava nehlava, další prohra s démonem v něm vyvolala neklid a proto možná si chtěl dokázat, že ještě na něco má. Vyřešil hlavolam!! I když nechápe, co z toho bude mít. A Démon? Ten si z něj dělá prdel.
Autorská citace #52
12.11.2010 11:46 - jarin
dobře ty!
Autorská citace #53
12.11.2010 14:00 - Ebon Hand
Hustý! A moc pěkná scénka.
Já s tím Kolmanem soucítím, ten je fakt tak prokletej, že nad jeho peškem skoro uroním slzu vždycky, když se mu to ještě víc posere.
Autorská citace #54
21.11.2010 20:31 - Ebon Hand
Dopsán zápis, hrajeme tento čtvrtek.
Autorská citace #55
23.11.2010 15:28 - Dayak
...sliby vykoupené krví...
...při oslavě v přístavním městě jsem já Dayak prokletý složil před Černým rytířem řádu slib a tím jsem navždy připoutal můj život pouze k bohyni Ilmišach...
Slibuji, že budu vždy ku pomoci všem kněžím řádu!
Budu hájit zájmy samotné bohyně a to za jakýchkoliv okolností!
Ty, kteří se dobrovolně vzdají přízně bohyně, budu k smrti pronásledovat tak dlouho než z mého kopí naleznou pozvánku do smečky pána Sarutů.
Démon, kterého nosím v sobě, je dar od bohyně, budu jej na tomto světě chránit, tak aby on chránil mé kroky nejen po pekelných stezkách. Věřím, že jsme přáteli!
Nyní již nemám jiné přátele! Pouze ty jež pozvedají zbraň v zájmu bohyně!Osudy ostatních jsou mi cizí!
Slibuji ,že mé kroky budou sledovat úhlavní nepřátele bohyně. Draka a Asiji! Oni a jejich poskoci zemřou!
Můj život je v rukou bohyně, pakliže si to bude přát, zemřu!

...tak slíbil Dayak prokletý! Nyní jsem na cestě ke znovuzrození slávy bohyně. Jsem v Jejích službách.Stanu se temným rytířem Ilmišach!
Dayak
Autorská citace #56
1.12.2010 14:17 - Arrik
...po posledním zdařilém boji skládá Arrik krvavou přísahu před sebou samým, před bohyní a před svými Bratry jež bude určovat jeho další kroky...

"Slyšte mě Arrika kněze všemocné bohyně Ilmišah, jenž přísahá vyplenint každou zasranou svatyni té čubky Asíje a poslat duše jejich stoupenců do pekel, aby tam navždy sloužily našim Démonům, ježto je tímto považuji za své úhlavní nepřátele a všechny ty kdož se s nimi spojuje.
Dayaku Bratře, je třeba dát pít naší bohyni krev našich nepřátel a ty víš co tím myslím, nechť je tedy jejich krev prolita Pohárem do posledního z nich!"
Autorská citace #57
1.12.2010 17:48 - dayak
co na mě tak čumíte? je mrtvej? je!A to je nejdůležitější. Arriku bratře vem jeho krev...Kolmane nech Samira na pokoji ted musíme udělat rituál! Vytahuji pohár...Morro zvrací na starou hradbu pevnosti...
Autorská citace #58
5.12.2010 12:15 - wyvit
Kolman mlsně kouká na pohár: "Uděláme mix drink ze všech krví, co se ještě nestihla vsáknout do prachu země. Samozřejmě i trolí krev, ať se naše paní Ilmišah poměje. Bude mi ctí přispět i mou démonní tekutinu."
Autorská citace #59
5.12.2010 18:51 - Ebon Hand
:-)
Dopsán zápis, ve čtvrtek pokračujeme.
Autorská citace #60
2.1.2011 18:36 - Ebon Hand
Doplněn zápis z poslední hry roku 2010.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078999996185303 secREMOTE_IP: 52.14.150.55