Konstantin Kuzgun

Původ
gnollí smečka Rudého spáru
Zaměření
hraničář
Osud postavy je otevřen
Ikona postavy

Cíl postavy

Najít svůj životní cíl. A šmejdit.

Životní moto

Jsme smečka!

Vlastní popis postavy

Konstantin se narodil na místě, které si vybavuje jen letmo. Je dvanáctým mládětem z vrhu - tím, který je vyvolen Pánem mršin. V tomto duchu byl ve své smečce vychováván několik let.

Ale jen do té doby, než si kmen Rudého spáru vybral jako cíl Kníže z Dol Blathanna. Sázka s jiným knížetem z vílí divočiny, zda je povaha tvora daná, nebo získaná, vyústila ve zmasakrování gnolí smečky a únos 12 malých gnollat-Konstantina a jeho sourozenců.

V Dol Blathanna vyrůstali gnollové 12 měsíců, kdy se z nich Kníže pokoušel vychovat civilizované bytosti. Museli číst, společensky se chovat a další nechutnosti. Zda uspěli, se mělo ukázat během Velkých her. Gnollí dvanáctka v nich vystoupila proti dvanácti mladým eladrinům v několika disciplínách.

Souboj v recitaci gnollové prohráli, ale dokonale zvládli zkoušku společenského chování. Rozhodnout měl boj, v němž smečka ukázala, že ovládá i civilizované zbraně a pořádní vílí taktiku. Vše probíhalo báječně, než byl Konstantin omylem zraněn. Smečku zachvátila nevysvětlitelná zuřivost a mladé eladriny nejenže odzbrojili, ale okamžitě je začali po gnolím požírat.

Kníže se rozlítil a jedním mocným kouzlem všech 12 gnollů rozeslal po celé Divočině a možná ještě dál...
Postavu spravuje: noir
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.046712160110474 secREMOTE_IP: 3.238.134.157