Talos Garth, bývalý služebník pána Aldrika

Původ
člověk, Jižan
Zaměření
transakce se životy
Osud postavy je otevřen
Ikona postavy

Cíl postavy

Životní moto

Vlastní popis postavy

Pravá ruka páně Aldrika z Bree, pyšný a sebevědomý, tmavé vlasy a světle snědá pleť někoho, kdo ač zvyklý na ostré jižní slunce, strávil příliš mnoho času na severu.

  • Prodělal výcvik mezi Githy, ovládá jejich bojový styl a něco jejich magie. Chladná racionalita githského učení se mísí s jižanskou horkokrevností.
  • Jako následovník kultu Královny zabíjí rychle, milosrdně - se svými oběťmi si nikdy nehraje.
  • Několik let pracoval pro pána Aldrika, nejprve jen jako ochranka, pak pro něj začal plnit různé úkoly. Byl svědkem jeho postupné změny, od tajemné smrti Aldrikovy ženy, vdovy po pánu z Bree, až po masakr ve Varteně.
  • Doprovázel pána Aldrika do Sarbatoin, kde si poprvé všiml Aiss Branwenn.
  • Na Aldrikův příkaz sám operoval ve Varteně, snažil se získat zpět dokumenty týkající se převodu Hladové Tlamy. Po neúspěšném vyjednávání s pánem Spercheiem spojil síly s Growaldem. Zabil Spercheia, ukradl jeho kopie dokumentů a dům zapálil, aby zametl stopy.
  • Ukradl také kopie notáře Roderika z Bree. Později inicioval atentát na něj a pokus o zabití Aiss. Chtěl sám provést čistou práci, pán Aldrik se k tomu ale postavil po svém.
  • Na Krkavčí skále ho konfrontovala Aiss. Vylákala z něj přiznání a odpovědi na svoje otázky a zřejmě mu do hlavy nasadila brouka. Unikla, než ji mohl uvěznit nebo zabít. Později nevyužil svou možnost zabít ji, namísto toho si vyslechl velké Svenovo odhalení pravdy o Aldrikovi a poté uprchl.
  • Kněžku znovu vyhledal v Sarbatoin. Zdá se, že o ni má zájem, a ona se jeho hře nebrání.
Postavu spravuje: Sethi
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.039330959320068 secREMOTE_IP: 3.238.134.157