Alnag
21.10.2012 11:39
EDGE: Stíny nad Nerathem
Termíny (2. sobota v měsíci), cca 11-19 h
  • 8. června 2013
Další odkazy okolo hry jsou v sérii blogů:

Postavy:
  • Aramor - Girel (human/fighter)
  • hRob - Pao-chuang (human/monk)
  • Jarik (human/sorcerer)
  • Max - Ivan (vryloka/paladin-blackguard)
  • Ebon Hand - Lars "Pavouk" (human/rogue)
  • Geralt - Erik (human/avenger)
  • Noir - Art "Krysa" (shade/warlock-hexblade)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #61
5.12.2012 18:23 - Jarik
2x striker, 2x defender
wow. To by bylo fajn nejake vyjednavaci dobrodruzstvi, zejo? :D
Autorská citace #62
6.12.2012 15:11 - hRob
Tak v sekci Postavy je Pao-chuang i s obrázkem. :)
Autorská citace #63
6.12.2012 20:23 - Alnag
Jarik na mne vznesl v PM dotaz, jak to bude s jídlem. Takže můj pohled je tento. Každý by mohl donést pár věcí, které se dají nějak společně rozdělit - typu sýr, šunka, nějaká zelenina, ovoce, džus nebo tak něco + trochu pečiva (plus mínus podle toho co asi dle úsudku sní). Samozřejmě tu i něco bude, ale tak mi přijde hezké, když každý přispěje něčím, co mu chutná.

Můžete vzít i sladkosti nebo nějaké křupky, taky asi tak odhadem podle toho co sníte a chutná vám. Ale zase to nepřehánějte.
Autorská citace #64
8.12.2012 21:01 - hRob
Ještě poznámka k dnešnímu hraní. Myslím, že bylo bezva, jak jsme si každý "osvojili" jednu z těch dívčin. Alespoň mně tímto záhy přirostly k srdci a o to smutněji pak působilo to, jak chuděrky skončily...
Autorská citace #65
2.1.2013 11:24 - Jarik
Registruji se na hru 12.1.
Napady na hru:
a) Misto akci Zlounu by mohly být akce Opatstvi (promena v case) - takove stripky Nerathu.
b) Kazdy souboj by mohl byt ozvlastnen 1-2 zvlastnostmi, ktere by navrhovali sami hraci. Prvni by daval Negativum, druhy Positivum (propadla, pasti, pozehnani, ...). Vyhody mohou pouzivat jak postavy, tak jejich protivnici.
c) Opatvstvi muze uvnitr mit narusenu casovou osu. Treba tam cas skoro neplyne (kdyz tam nevidi bohove - nebo mozna vidi, ale neni cas relevantni).

Verim, ze s napady nezustanu osamocen, a vsichni prispeji svou troskou do mlyna, aby toho mel Alnag trochu mene na starosti.

EDIT: 3.uroven?
p.s.: Marie uz ma svoje staty :)
Autorská citace #66
2.1.2013 12:28 - Ebon Hand
Jsem trochu zmaten, nebyl původní lednový termín 5.1.? Protože to jsem si napsal do diáře a vše k tomu směroval.. :D
Autorská citace #67
2.1.2013 13:31 - Alnag
Nebyl. Vždycky je to druhá sobota v měsíci. A druhá sobota v lednu je... 12. ledna.
Autorská citace #68
2.1.2013 14:17 - Ebon Hand
Tak patrně chyba v mém lampovém přijímači, daň moderní doby... :D
Budu počítat s druhou sobotou. :-)
Autorská citace #69
2.1.2013 19:20 - Geralt
Hola, jsem živ, zdráv a česky jsem nezapomněl, takže se dvanáctého také rád zase přidám.
Autorská citace #70
6.1.2013 19:49 - hRob
Ahoj, mám teď blázinec, ale hlásím se na sobotní hraní. Snad stihnu sepsat záznam z minulé hry...
Autorská citace #71
6.1.2013 20:20 - Alnag
Ok. Jsou tři přihlášení, tudíž to beru, že jsme v hratelném počtu. Ebone u tebe si nejsem jist, zda to jako potvrzuješ nebo ne. Každopádně míst je málo, znáte to...
Autorská citace #72
6.1.2013 21:21 - Geralt
Na kolikátou úroveň mám popohnat Erika? Taky na druhou, jako jste byli posledně, nebo už eventuálně na vyšší? Plus jestli jsem to správně pochopil s tím inherent bonusem, bonus k útokům a zranění se zvedá o +1?
Autorská citace #73
6.1.2013 22:36 - Jarik
Geralt: Jiste je, ze Alnag pouziva jiny Inherent bonusy nez jsou v pravidlech (ma je trochu rychlejsi).
Pokud budes na 2.lvl, tak se zveda Att a dmg.
Jestli nam da 3.lvl, tak se zvedne i AC, Fort, Ref, Will.

Jeste jednou upozornuji, ze tato metoda neodpovida DMG popisu. Alnag je k nam shovyvavejsi :D

ALE ta uroven mne take zajima.
Autorská citace #74
7.1.2013 09:04 - Alnag
Úroveň je třetí. Inherent bonusy kompenzují bonusy z Featů, které si nemůžete vzít a mag. předmětů (Feat tax).
Autorská citace #75
7.1.2013 10:06 - noir
Já účast zvažuju. Ještě ale uvidím, jak to bude vypadat v práci - už budu mít sice hotovo, ale možná budu jen spát a spát a spát...
Autorská citace #76
7.1.2013 12:00 - Ebon Hand
Já určitě dorazím, teda pokud mě nezasáhne meteorit, nebo pokud Májský kalendář nemá zpoždění.. :-)
Autorská citace #77
7.1.2013 12:33 - Jarik
:)
koukam, ze se zatim prihlasuji sami HUMAN :)
Cim to je? Copak Straznicke opatstvi brani ve vstupu do kaple tem, kteri ziji ve stinech?
Autorská citace #78
7.1.2013 13:59 - Ebon Hand
Taky máme obnovit lidskou říši.. :D
Autorská citace #79
7.1.2013 14:55 - Max
Taktéž se dostavim ... i když koukám že už budu sedět na zemi.
Autorská citace #80
7.1.2013 21:47 - Aramor
No, já jsem s tím sice počítal, ale vzhledem k počtu hráčů se teda asi tuhle sobotu nedostavím. No, aspoň vím, že mám opravdu kontrolovat tohle diskuzní vlákno :) Kdyby někdo z vás (třeba kvůli meteoritu) nakonec nemohl, berte mě jako náhradníka.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086375951766968 secREMOTE_IP: 54.152.5.73