Alnag
21.10.2012 11:39
EDGE: Stíny nad Nerathem
Termíny (2. sobota v měsíci), cca 11-19 h
  • 8. června 2013
Další odkazy okolo hry jsou v sérii blogů:

Postavy:
  • Aramor - Girel (human/fighter)
  • hRob - Pao-chuang (human/monk)
  • Jarik (human/sorcerer)
  • Max - Ivan (vryloka/paladin-blackguard)
  • Ebon Hand - Lars "Pavouk" (human/rogue)
  • Geralt - Erik (human/avenger)
  • Noir - Art "Krysa" (shade/warlock-hexblade)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #21
31.10.2012 20:35 - hRob
Že to bude člověk, mi vyšlo poměrně záhy, i když na začátku byly i jiné alternativy. A jak jsem teď rozpracoval ten základní koncept, tak mi z toho jako povolání vychází nejlépe monk. Uvidíme, jakým směrem se profilují ostatní a jak se nám ty role sejdou... Na Hraně jsme to s naším čtyřkolákem taky neměli moc vyvážené... :)
Autorská citace #22
31.10.2012 20:45 - Jarik
:) ja se tesim na tu bandu plnou strikeru

Ne nadarmo jsem uz pred rokem navrhoval hrat za skupinku zvanou Klub sebevrahu :D
Autorská citace #23
31.10.2012 20:46 - Max
Před pádem Nerathu ke mě promluvil "Přichází noc, vrátím se při východu slunce." Pak jeho přítomnost zmizela. Samota se stala nesnesitelnou. Pokud k vyjití slunce pomůže skolení pár hlav, pak je čas pár hlav skolit.

Ivan
Varyloka/Paladin Blackguard
Autorská citace #24
31.10.2012 20:52 - Alnag
A Maxi, jak stíháš ten první termín? Toho 10/11?
Autorská citace #25
31.10.2012 20:57 - Max
10/11 bych si čas určitě našel

hRob: náhodou 4 kolovej buffer nebyl špatnej ne? :)
Autorská citace #26
31.10.2012 20:57 - Alnag
Jinak technická: Je nás už dost možná osm (sedm hráčů + DM) a fyzická kapacita u mne doma je pět hráčů + DM. Takže spoléhám na Vás, že budete vždycky úspěšně dva chybět... :D
Autorská citace #27
31.10.2012 22:28 - hRob
Maxi: Čtyřkolák Miki by suprovej a rád na něj vzpomínám. A kdo jiný by taky ustál nálož dynamitu. :)
Autorská citace #28
1.11.2012 09:27 - Ebon Hand
Vyvážená družina je umělý mýtus. :-)
Dobrý systém a zručný DM (o tom druhém nepochybuji) to hrávě zvládne i bez vyvážené družiny, aspoň bude větší sranda.

Myslím, že scházení se všech lidí je nereálné, už když to beru podle sebe. :-)
Autorská citace #29
1.11.2012 20:55 - Aramor
Dobrý den, pánové!

Tak jsem včera mluvil telefonicky s Alnagem a myslím, že jedna sobota v měsíci je frekvence, kterou bych měl (převážně) zvládat - myslím, že bych byl schopen dorazit minimálně na 75% session.

Takže pokud to je ještě možné, tak se hlásím! Ohledně postavy... Zkusím něco vymyslet a hodit to sem!

A.
Autorská citace #30
1.11.2012 20:58 - Geralt
Spoluhráče, kteří v koutku duše doufají ve vyváženou družinu, následujícím oznámením asi moc nepotěším. :)

Chtěl bych totiž hrát lidského avengera. Hodně jsem nad tím uvažoval, a i přes pár drobnějších výhrad (veskrze co se mechanik v souboji týče) jsem nakonec dospěl k závěru, že právě avenger nejlíp vystihuje zamýšlený motiv postavy.

Zatím to tak vypadá, že se dost možná vrátíme k mýtickému "čtyřkoláku" i v téhle kampani. To jest, pokud nevykosíme protivníky do čtyř kol, je s námi zle. :)
Autorská citace #31
1.11.2012 21:09 - Alnag
Tak ona družina "všichni strikeři" taky funguje. Jen musí fungovat hodně rychle. :)
Autorská citace #32
1.11.2012 21:20 - Geralt
Myslíš "Daily - Action point - Daily"? To by mohlo fungovat... ale safra, my vlastně máme jen jednu daily power na osobu. :)
Na druhou stranu, už roky se řeší, jak zrychlit souboje ve 4e. Banda strikerů může být taky odpověď. Jedním či druhým způsobem. :) Ale nechme se překvapit, s kým ještě přijdou Aramor a Noir.
Autorská citace #33
1.11.2012 21:52 - Jarik
Ktery druh srikera nam jeste chybi? :D
ranger?, a nejaky Psy? :D
Autorská citace #34
1.11.2012 22:14 - Alnag
Geralt: Na první úrovni je to "Daily-Action point-encounter."
Autorská citace #35
1.11.2012 22:16 - hRob
Počkáme a uvidíme... Promyslím si kdyžtak ještě alternativu runepriest.
Autorská citace #36
2.11.2012 06:33 - noir
Nebojte nezklamu vás, Noir shade/hexblade. Neboli striker :)
hRob: Jestli můžu radit, tak runepriesta fakt ne. Je hrozně špatně navržený - nejde mi o to, že by to bylo slabé povolání, ale o to, jak rozhazuje hromady malinkých bonusů, na které pak lidi stejně zapomenou...
Autorská citace #37
2.11.2012 07:25 - Jarik
Aha.
Proc jsem si nekolikrat rekl, ze nehrajeme podle Ess? a Hexblade je myslim z Ess :D
Ne, ze by mi vadilo mit vedle sebe strikera s Noirovou koncepci :D
Autorská citace #38
2.11.2012 09:05 - Alnag
Noir: Jsem rád, že je na tebe spoleh. :) Tak teď už jen aby si Aramor vzal rangera a máme tu strikerskou grupu po kupě. :D
Autorská citace #39
2.11.2012 14:24 - hRob
noir: Koukám na to a máš pravdu. Navíc se ty bonusy pořád mění... Zůstanu u monka. Budeme fakt pěkná úderka. :)
Autorská citace #40
4.11.2012 16:53 - Alnag
Jen připomínám, že první session se nekoná u mne doma, ale v herně Mephit (Arbesovo náměstí 14). Večer je pak plánována ještě socializační hospůdka s ostatními účastníky Free RPG day.

Jinak jsem po rešerši dostupných zdrojů a konstruování nějaké obecné struktury jak co souvisí se vším dospěl k tomu, že bych to rád zvládl během osmi akcí nabitých sezení, z čehož vyplývá, že naposledy bychom se měli sejít v červnu 2013. Tak doufám, že i s ohledem na tento limitovaný časový horizont se to podaří úspěšně dotáhnout až do konce.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062363147735596 secREMOTE_IP: 44.203.58.132