Alnag
21.10.2012 11:39
EDGE: Stíny nad Nerathem
Termíny (2. sobota v měsíci), cca 11-19 h
  • 8. června 2013
Další odkazy okolo hry jsou v sérii blogů:

Postavy:
  • Aramor - Girel (human/fighter)
  • hRob - Pao-chuang (human/monk)
  • Jarik (human/sorcerer)
  • Max - Ivan (vryloka/paladin-blackguard)
  • Ebon Hand - Lars "Pavouk" (human/rogue)
  • Geralt - Erik (human/avenger)
  • Noir - Art "Krysa" (shade/warlock-hexblade)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
7.11.2013 11:09 - Alnag
OK. Vzhledem k tomu, že se opět neposkládáme to ruším. Zároveň zvažuji, že pro tento "školní rok" v těch pokusech o to se sejít pokračovat nebudeme. Evidentně se to zdá marné (od Aramora už jsem podvakráte odpověď nedostal, přestože jsem mu psal přes FB).
7.11.2013 12:45 - Ebon Hand
Já až do konce roku patrně nebudu moct. Začala mi v práci hlavní sezona a víkendy jsou jediné dny, kdy mohu aspoň něco stihnout.
8.11.2013 18:02 - Geralt
Upřímně, odkladu o půlrok a víc bych se už trochu bál; je to dost dlouhá doba. Čili než bychom to odpískali, co ještě jiná řešení?

Za sebe: klidně se přizpůsobím, pokud by se vám hodily i jiné soboty (eventuálně neděle) než jen ta druhá v měsíci. V tomhle směru mi hraní nekoliduje s jinými pravidelnými aktivitami, abych si nevyčlenil třeba dvě soboty s tím, že reálně se trefíme do jedné z nich.

Zrovna tak vůbec nic nenamítám proti novým duším v našem hráčském poolu, pokud byste znali někoho, kdo by se k nám chtěl přidat, když je hRob na druhém konci světa a Aramor nekontaktní. Mne bohužel žádný adept nenapadá.
10.11.2013 20:30 - Max
Za mě to vidím podobně. Máme toho nyní v práci poněkud vícero ... přecijen státní instituce chtějí před koncem roku utrácet takže se pracuje o 100d6 ... ale situace se začíná zklidňovat takže věřim že si čas najdu ...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071341037750244 secREMOTE_IP: 54.175.120.161