Alnag
21.10.2012 11:39
EDGE: Stíny nad Nerathem
Termíny (2. sobota v měsíci), cca 11-19 h
  • 8. června 2013
Další odkazy okolo hry jsou v sérii blogů:

Postavy:
  • Aramor - Girel (human/fighter)
  • hRob - Pao-chuang (human/monk)
  • Jarik (human/sorcerer)
  • Max - Ivan (vryloka/paladin-blackguard)
  • Ebon Hand - Lars "Pavouk" (human/rogue)
  • Geralt - Erik (human/avenger)
  • Noir - Art "Krysa" (shade/warlock-hexblade)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
9.8.2013 08:44 - Jarik
Jeste mne napadla takova drobnost (takove malinkate pravidlo), aby nedochazelo k duplicite dovednosti (skills).
Je smutne, kdyz ma druzinka 3 postavy se Zastrasenim a nikoho s Diplomacii :)

Libilo by se mi, kdyby kazdy kdo se prihlasi na hru, uvedl JEDNU svoji preferovanou Dovednost. A ostatni by se ji pak meli vyhnout.
Myslim, ze tim dosahneme ruznorodejsiho slozeni teamu, kdyz si kazdy dela postavu podle sveho :)

OT: A muzete uvest i co budete hrat (jako se to delalo v minule sezone)? :)
9.8.2013 09:18 - Alnag
OK. Jen aby to bylo jasné, Jarik už tu organizuje hraní v září. Zatím nevíme, co budeme hrát zítra. Tak doufám, že Aramor dodá i hotové postavy. :)
9.8.2013 10:47 - Alnag
Ahoj, Aramor mi teď napsal, že nemůže přijet... naléhavá rodinná záležitost. Protože v tak krátkém čase asi nikdo z nás nic nevymyslí, tak navrhuji druhé kolo boje proti duchům... abychom si zkusili tu beznaděj pořádně. Resp. mám i řadu dalších deskovek, které můžeme dát.
9.8.2013 10:56 - hRob
Ok, tož dáme deskovky...
9.8.2013 13:13 - Jarik
Alnag ma pravdu:-)
A můžete se domluvit, kdo co bude hrát u mne:-)
9.8.2013 15:53 - Geralt
Škoda, byl jsem zvědavý, co má Aramor v plánu. Každopádně potvrzuji, že zítra tak jako tak dorazím.
9.8.2013 15:58 - Alnag
Start tedy klasicky v 11h.
15.8.2013 19:29 - Max
Jen připomínám že další hru by se mohlo zkusit hraní i s Hrobem přes videokonferenci ... :)

Jarik: U postavy mám nejvyšší skill akrobacii, v závěsu za ní se drží skrejvání a úvodní skupinku uzavírají příroda a všímání ... takže, už se těšim na žonglovací výzvy :)

Hrob: Jinak do SK se prý dá dle všeho jet pouze na pozvání ... chjo
16.8.2013 00:14 - Jarik
Video... MNO, jsem zvedav.
Bud to pojedeme real, ... nebo to bude hlas a moc ... z jiného sveta:-)

Takže Akrobacie je tabu. Každý další účastník musí Mit Akr.jako druhotnou = ne nejlepsi:-)

Max.- to je nějaký drsný assassin:-)
16.8.2013 18:25 - hRob
Videokonferenci bych klidně zkusil. :) Během oběda bych si pak mohl skočit ven pro nudle, abych na vás jen tak nekoukal, jak si dáváte do trumpety :D

Pokud bychom to takhle zkusili, tak bych z tebe, Jariku, zkusil vymámit nějaké info o světě a dobrodružství, abych se měl o co opřít při vymýšlení postavy...

Maxi, je nutné pozvání od koho?
18.8.2013 16:34 - Jarik
Zvazuji navrh na nasledujici sezonu.

Mohli bychom presunout hrani na prvni sobotu v mesici?
Tu druhou jsou vsechny sifrovaci akce v kraji, a ja bych se rad nektere i zucastnil. :)

Co vy na to?
Alnagu, jak moc je ta druha sobota v mesici u tebe obmenitelna?

EDIT: U zari jsem se s terminem 14.9. uz nejak smiril, ale kdyz se presune, budu mit moznost i jine zabavy :)
18.8.2013 21:07 - Max
hrob: "do SK je v zásadě možné cestovat jen na pozvání některé státní instituce. Toto pozvání se předkládá současně se žádostí o vízum."
18.8.2013 21:48 - Alnag
Upřímně, já jsem tu druhou sobotu vybíral kdysi s určitým záměrem. Tím nechci říct, že na ní nutně trvám, ale nerad bych hned kývl na něco, co jsem úplně nepromyslel.
29.8.2013 18:45 - Alnag
Za mne je to tedy do Jarikovy hry - Eladrin Swordmage (Arcana, Historie potažmo Endurance).
29.8.2013 19:28 - Jarik
Alnag: dekuji za info.

Tak uz ani Arcana neni volna :D (pro ostatni)

p.s.: Prosim Alnaga o prepis zahlavi diskuse :)
1.9.2013 21:16 - Jarik
Vsem zucastnenym.
Zatim mi potvrdili ucast jen Max a Alnag (a hRob by mel byt na dalku).
To je bohuzel na hrani 14.9. malo.

Potreboval bych nejpozdeji 7.9. v 8:00 vedet, zda se k nim jeste nekdo pripoji. Jinak hrani 14.9. (pod svoji taktovkou) zrusim a pujdu za jinym programem.

Dekuji Vam za pochopeni, pratele. A uz se tesim.
4.9.2013 18:11 - Geralt
Ahoj, mrzí mě to, ale kvůli studijním povinnostem pro mě zářijové hraní přichází v poněkud nešťastnou dobu - brzy na to mám ještě poslední důležitou zkoušku, čímž mám o program postaráno. :-/ Takže budu hraní schopný bohužel až zase v říjnu.
4.9.2013 20:25 - Alnag
Geralt: Díky za informaci. Tak pojďme tu sobotu 14. září zrušit a zkusíme se domluvit zase v říjnu, OK?
30.9.2013 11:12 - Jarik
Tak jsem se prave zbavil sve blokace 12.10. (+- den, at jde o sobotu)
Budeme neco provozovat? A nebo nic?

Piste prosim namety, pripominky, komentare :)
30.9.2013 22:24 - Geralt
12/10 budu mít čas a jsem otevřený všem herním neplechám, ať s RPGčky, nebo deskovkami. Obecně držím 2. soboty vyhrazené i do budoucna.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076225996017456 secREMOTE_IP: 44.210.107.64