Alnag
21.10.2012 11:39
EDGE: Stíny nad Nerathem
Termíny (2. sobota v měsíci), cca 11-19 h
  • 8. června 2013
Další odkazy okolo hry jsou v sérii blogů:

Postavy:
  • Aramor - Girel (human/fighter)
  • hRob - Pao-chuang (human/monk)
  • Jarik (human/sorcerer)
  • Max - Ivan (vryloka/paladin-blackguard)
  • Ebon Hand - Lars "Pavouk" (human/rogue)
  • Geralt - Erik (human/avenger)
  • Noir - Art "Krysa" (shade/warlock-hexblade)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
10.6.2013 21:17 - noir
Tak pokud to, Alnagu, vymyslíš, bude to malý zázrak - a o výsledku bych chtěl přinejmenším slyšet. Jestli na to někdo má, tak ty.

Nebudeš psát nějaký report nebo zhodnocení téhle kampaně za tebe jako GM? Docela by mě zajímalo, jaks ji stavěl, s čím ses musel potýkat a tak... Anebo o tom můžeme někdy hodit někde slovo...
10.6.2013 22:27 - Alnag
Noir: Chystám se zveřejnit příběhovou osnovu (tu původní), abyste mohli posoudit, jak moc se to v průběhu vývoje tažení odchýlilo. Jen co najdu chvíli času. A pak nějaké další dokumenty, co k tomu mám. Možná... když bude chvíle... k tomu napíšu i pár slov.

Jinak díky za důvěru. Mně to nepřijde až jako taková věda. Jde jen o to - najít dobrý příběh - ve kterém to funguje, ba dokonce ho to podporuje. A pak samozřejmě hodně motivovat a nutit hráče psát ty zápisy. (Protože bez nich se to rozpadne, to je jasné.)
11.6.2013 21:48 - Alnag
Slíbil jsem tu původní osnovu - abyste si mohli porovnat, s čím jsem pracoval na začátku a jak se to nakonec odvinulo. Docela změna, řekl bych.

Když si to teď tak zpětně čtu, tak si uvědomuji, že je pro mne vlastně hrozně těžké hráčům "prodat" autenticky dobré postavy. Proto se to vždycky stočí do tragédie.
11.6.2013 22:27 - Jarik
To jsem se moc neodchylili. :)
Ano neprisli jsme na to, ze "Potomek" neni Potomek, ale to je jedno :)

p.s.: Velmi me EGO polechtala poznamka:
Postavy mají všechny části žezla, ale neumí jej ještě zkompletovat. To dovedou mocní vládci nad magií (např. coven čarodějnic, eladrinští mistři, atd.) :)

Ja to dokazal :D
12.6.2013 11:39 - hRob
Koukám, že první dvě dobrodružství, jsme se ještě osnovy docela drželi. Kdy jsi tam přidal třeba Stellu jako jednu z klíčových postav?
Ale těch klaďáků tam opravdu moc není :)
13.6.2013 21:38 - Alnag
Jarik: Tak, hrál jsi toho magic-usera tak přesvědčivě, že by mi rvalo srdce ti sdělit, že na to nemáš. Navíc to byl tuším nějaké skill challenge nebo hard check.

hRob: Tak ono se to dá vcelku očekávat. V čím bližší (herní) budoucnosti se snažíš odhadnout vývoj, tím snazší. Nota bene, když si to na začátku nějak rozvrhneš a pro jistotu ještě používáš podvazovací techniky jako je vyprávění od konce atd.

Osnova mi pomáhá udělat si představu, jak to tak zhruba leží, pak imporovizuji podle toho, co do hry přinášejí hráči. To hodně začalo s Jarikovým spojováním žezla...
3.7.2013 14:44 - hRob
Hoj, jak jsme na tom vlastně druhou sobotu v červenci? Kdo všechno může či nemůže? Že bychom třeba dali nějaké deskovky...
3.7.2013 17:50 - Max
Já všechno můžu :)
3.7.2013 18:22 - Alnag
Já také podle všeho můžu, možná - na deskovky - zrekrutuji i přítelkyni. :)
hRob: Mohl bys přitáhnout takovou tu s těmi mnichy a duchy, to byla dobrá psina.
3.7.2013 18:33 - hRob
Jasně, vezmu. Včera jsem v knihovně potkal Geralta a ten mnichy a duchy taky zmiňoval :)
3.7.2013 19:43 - Jarik
Já ted v červenci nemohu.

SRPEN
Pokud nebude lepší nabídka, tak nabízím prostý one-shot ve 4e.
Trochu dungeon-crowl:-)
Na výběr by byly 3 varianty. Cca 4., 7. A 11.lvl.
4.7.2013 08:51 - Geralt
teď v červenci budu mít určitě čas a přidávám se k přání zahrát si M&D (mnichy&duchy).
12.7.2013 11:31 - Geralt
Hoj ahoj, radši pro jistotu; zítřejšek a mnichové tedy platí?
12.7.2013 11:35 - Alnag
Já s Vámi počítám od tradičních 11h dál... nebo dle vašich možností.
15.7.2013 10:01 - Jarik
OT: Tak mi prave doslo, ze ten srpen u mne pada.
Tak trochu jsem netusil, ze to koliduje s vyrocim me svatby :D
Takze pripadne az v zari.
16.7.2013 00:34 - Max
Jak jsme mluvili při zpáteční cestě ... seriál o hrdinech "po japonsku"
http://ulozto.cz/x47e6n4/over-time-the-hero-yoshihiko-and-the-demon-king-s-castle-01sd-fbcf524d-mp4

A pro Geralta nová znělka z titánů s notnou dávkou úderné němčiny ... http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_106490&feature=iv&src_vid=--ce1frD9rU&v=zfLZk5KbVPA
3.8.2013 21:45 - Alnag
Jen chci potvrdit, že Aramor potvrdil, že počítá s příští sobotou. Tím pádem já s ní počítám též a doufám, že vy ostatní také. :D
4.8.2013 08:44 - Jarik
Ja pro jistotu hlasim, ze nemohu :(
Rocni vyroci svatby si zada sve... :)
4.8.2013 12:51 - Geralt
Ahoj, připojuji se do řetězce počítajících se sobotou, takže se mnou můžete počítat. :-)
4.8.2013 16:12 - hRob
Jsem zvědavý, co si na nás Aramor připravil... :)
Jariku, vše nejlepší k výročí tobě i paní Jarikové :)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066787004470825 secREMOTE_IP: 35.175.212.5