Alnag
21.10.2012 11:39
EDGE: Stíny nad Nerathem
Termíny (2. sobota v měsíci), cca 11-19 h
  • 8. června 2013
Další odkazy okolo hry jsou v sérii blogů:

Postavy:
  • Aramor - Girel (human/fighter)
  • hRob - Pao-chuang (human/monk)
  • Jarik (human/sorcerer)
  • Max - Ivan (vryloka/paladin-blackguard)
  • Ebon Hand - Lars "Pavouk" (human/rogue)
  • Geralt - Erik (human/avenger)
  • Noir - Art "Krysa" (shade/warlock-hexblade)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
4.6.2013 09:03 - Geralt
Ahoj všem, jak už jsem zmínil posledně, nakonec nebudu bohužel s to dorazit. Zítra odjíždím na tu exkurzi do Německa a vracíme se až v pondělí. Mrzí mě, že se to takhle nešťastně kryje a přijdu tím pádem o velké epické finále. Tak doufám, že si ho užijete stejně jako já celé dosavadní hraní a vyřídíte účty se všemi záporáky. :-)
4.6.2013 09:22 - Jarik
Tak..., timto jsme se zbavili prvního zaporaka. :-)
4.6.2013 11:01 - hRob
Škoda, Geralte, ať se se výlet vydaří... Já bych se tedy přihlásil na sobotní termín, ale jsem zvědavý, kolik se nás sejde... Zda by nakonec nebylo lepší to odložit, aby nás na finále bylo co nejvíc...?
4.6.2013 13:03 - Alnag
Předpokládám, že pokud se situace nezmění, sejdeme se nejspíše čtyři (Max by měl být zpátky) s tím, že Aramor bude muset asi v půli odejít. Chápu, že to na finále není nic moc, ale já nemám zase tolik variability, abych posouval termín. :(
4.6.2013 15:43 - Max
Pln sil a zpět jsem ... dorazit na sobotu mohl bych

Gerlat: Njn tak hodně štěstí s upevňováním Cesko-Nemeckeho Freundschaftu ...
5.6.2013 15:42 - Ebon Hand
Já se omlouvám, ale účastním se Dálavy. Budu se těšit na vaše zápisky.
6.6.2013 21:41 - Alnag
Nechci se nějak chlubit, ale rád bych oznámil, že dnes jsem konec definitivně vymyslel. Všechny vaše skutku se zúčtují a navždy ovlivníte osud světa. Jak už to tak s partou dobrodruhů bývá...

Děkuji Jarikovi za insipraci, kterou jsem zcela sprostě překroutil v něco úplně jiného... :-p
6.6.2013 23:54 - Jarik
To je od tebe tak sproste..., ... az jsem za to rad :)

Uz se nemohu dockat.
Ale jednu vec si neodpustim... (promin Alnagu)... takova mezihra (nebo spis dovetek). Tak se snaz... Alnagu :)

„Našli jsme ho, otče. Trvalo to, ale našli jsme ho.“
Mladý půlelf odhrnul bílý letní plášť se symbolem hořícího ohně a z kožené brašny vyjmul rozpadající se deník. Nebo alespoň to, co z něj zbylo. Udělal několik pomalých kroků k opěrce starého křesla, které stálo u krbu.
Stařec, jenž v něm seděl, podvědomě zvednul ruku, aniž by odvrátil zrak od ohně. „To je moc dobře. Děkuji synu. Četl jsi jej?“ Chvějící se prsty přejely po hřbetu přijatých desek.
„Jistě že ne,... poprosil jsi mne o to.“ hlas mladíka se na chvilku zadrhnul. Starší z obou diskutujících se neznatelně pousmál, a oheň, který před ním plál, to umně zamaskoval.
„Jak vidím, jsi synem svého otce. A já bych tě nechtěl zklamat. Ta doba si žádala velmi nepříjemná rozhodnutí. Ale teď už jdi za matkou, jistě jsi jí chyběl.“
Za půlelfem, který právě odešel, zaklapnuly tiše dveře.
„Zapomínáš ale, že je také synem své matky, můj drahý.“ místností se ozval jemný hlas elfky. Z koutu místnosti se odloupnul stín, právě ve chvíli kdy stařec vhodil zbytky svého deníku do plamenů.
„Na tebe se ale nedá zapomenout, má drahá Jiskřičko. ... Nedá.“
7.6.2013 09:28 - Alnag
Možná Jariku, možná. Ale bude to těžká volba... :)
7.6.2013 10:05 - Jarik
Ja vim. Rikas mi to uz 3 hry :D
Skoro se da rici, ze jedna jedina :)
8.6.2013 21:14 - Jarik
Oficiálně chci poděkovat všem. Všem, kdo přispěli k velmi příjemným prozitkum z teto kampaně.
Asi sepisi zápis... a tam Jiskra přežije.
9.6.2013 18:45 - Max
Taktéž děkuji za hru.

Doplnil jsem zápisky z poslední hry
10.6.2013 10:53 - hRob
To je rychlost, Maxi (a super zápis). Taky moc děkuji všem za skvělou hru a skvělý rok strávený v Nerathu i mimo něj...
10.6.2013 11:19 - Alnag
hRob: Jak jsem pochopil, ty se nám zase chystáš pryč, je to tak?
10.6.2013 11:39 - hRob
Je to tak, na konci srpna vyrazím tím směrem, odkud se právě vrátil Max, takže bohužel nebudu moct hrát tu novou kampaň... :(
10.6.2013 12:00 - Jarik
A ja jsem zjistil, ze ten muj ChB nezvlada vytvaret nemrtve, zvlastni bardy, apod. :(
Takze, i kdyz obsahuje kdejake powers, tak ma sva omezeni. (a ty posilene featy to neobsahuje, :( ).

Presto se mi tu povedlo konecne udelat fightera, ktery bojuje s halapartnou :D
10.6.2013 12:02 - Ebon Hand
Též všem děkuji, sice jsem se účastnil sporadicky, ale i tak jsem rád, že jsem vás viděl. :-)
Alnagu, tobě děkuji za úkazku, jak se dá kroutit dějovými zvraty, bylo to velmi inspirující. :D
10.6.2013 12:07 - noir
Mě je zase líto, že jsem mohl hrát jen jednou - znělo to hrozně zajímavě, hra to byla fantastická a aspoň jsem si četl zápisy. Ale ukazuje se, že u mě už víkendy teď pořád patří rodině...
10.6.2013 12:14 - Alnag
Tak naštěstí ta hra běžela i když někdo nepřišel. Už teď zvažuji, jak ještě víc vymanit hraní ze závislosti na tom, aby se hrálo neustále ve stejném složení - tj. aby člověk mohl přijít i třeba jen jednou. A zároveň si to zachovalo nějaký pohyb vpřed a příběhový oblouk.

Zápis jsou ovšem očividná nutnost - pro udržení jakés takés kontinuity.
10.6.2013 18:25 - Ebon Hand
Se zápisy souhlasím a držím se toho.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099427938461304 secREMOTE_IP: 34.200.248.66