Alnag
21.10.2012 11:39
EDGE: Stíny nad Nerathem
Termíny (2. sobota v měsíci), cca 11-19 h
  • 8. června 2013
Další odkazy okolo hry jsou v sérii blogů:

Postavy:
  • Aramor - Girel (human/fighter)
  • hRob - Pao-chuang (human/monk)
  • Jarik (human/sorcerer)
  • Max - Ivan (vryloka/paladin-blackguard)
  • Ebon Hand - Lars "Pavouk" (human/rogue)
  • Geralt - Erik (human/avenger)
  • Noir - Art "Krysa" (shade/warlock-hexblade)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
12.2.2013 11:21 - Ebon Hand
Já Marii neznám, protože jsem s ní nehrál. Vynechal jsem brod. Jen v mé poslední hře se ke konci zjevila jako rozdrápaná, že potřebuje pomoc, ale protože jsem si řekl, že nic nemá, nic cenného jsme jí nenechali, tak není důvod jí pomáhat a nikomu jsem to neřekl.. Taky je myslím rohatá, čímž je u mě totálně out.. :D Zas nebudu mít zábrany propíchnout jí pupek.. :D

2Geralt: No vypadá to, že mi asi nic jiného nezbyde. Trochu ti závidím tu společnou celu s Kozlowskim, to bych si užil náramně. :D
13.2.2013 11:44 - hRob
Možná by stálo za to zjistit, co Marii podrápalo a jestli by ji to nemohlo podrápat jěště trochu víc. :)
Mimochodem, co se po přechodu portálem stalo s postavami bez hráčů? (Asi byly někde poblíž, když Marie mohla okrást Pavouka, aby se složilo žezlo...)
13.2.2013 11:58 - Jarik
Vsichni byli docasne zajati a odklizeni do Zalare, do ktereho jsme se nebyli sto probojovat (zkusili jsme to).
Fragmenty artefaktu ziskal Princ (az na ten Pavoukuv, ten jej zahodil a my nasli).
Pote-co jsme prince odstranili (uveznili), jsme se dostali ke vsem castem - vyjma jedne - tu ziskal Kozlovsky.
V zaverecne konforntaci se Kozlovsky snazil o ritual (za pomoci 1/7 zezla). My meli 6/7 (protoze princ mel 5/7).
A tak se vsechny dilky daly dohromady ve spravny okamzik.

Myslim, ze Marii podrapal Komtur (i kdyz ja puvodne myslel, ze to na nas hraje) ve fomorianske podobe. A mozna by to slo. Jen nevim, jak s nami ted bude spolupracovat, kdyz jsme jej malem zabili.
13.2.2013 18:10 - Ebon Hand
Jarik píše:
az na ten Pavoukuv, ten jej zahodil a my nasli

Alnagova Deus ex machina? :D

Jarik píše:
i kdyz ja puvodne myslel, ze to na nas hraje

Marie to podrápání, nebo Komtur fomoriana? Já totiž podezříval Marii, že hraje to podrápání.. :D
13.2.2013 18:18 - Jarik
presne. Ja si myslel, ze Marie hraje to podrapani, aby hodila spinu na Komtura :)

A trochu deux tam bylo, ale v pohode :D
13.2.2013 19:01 - Alnag
Ebon Hand píše:
Alnagova Deus ex machina? :D


Já bych chtěl zdůraznit, že interpretaci "jak" se tam octnul si doplnili hráči. Moje deus ex machina jsou zásadně daleko subtilnější. :)
14.2.2013 12:42 - Ebon Hand
Jsem tě chtěl trochu popídnout, že jsi mě záludně připravil o náramek. :-)
28.2.2013 08:12 - Jarik
Tak tu mam maly problem.
Dopisuji svuj zaznam z Opatstvi. A neda mi to. Nez udelam nevratny krok v zapisu.
Chci alespon jedno Ano od Vas :)

Kozlovsky = 7.rytir ?
28.2.2013 09:45 - hRob
Podle Gerlatova Kdo je kdo by dávalo smysl, aby byl Kozlovský sedmý rytíř.
28.2.2013 10:33 - Jarik
beru to jako souhlas :D
28.2.2013 10:41 - Ebon Hand
Já myslel, že ten chybějící poslední rytíř je ten starý kmet, co nás tam provázel a mluvil o hříších svých bratrů.
28.2.2013 10:48 - Max
No mi přijde že lepší adept se na sedmého bude hledat jen těžko. Dávné ideály a zapřísáhlý boj se zlem, zachránce následníka, temnota zoufalství, cesta přes mrtvoly a pak, jistota se vytrácí, snad procitne a uvidí krev všude kolem, možná jen nechce dál pokračovat, ale je pozdě ... leží v tmavé zaplivané uličce, černá krev se plazí k nejbližšímu kanálu. Než jeho život shoří v temnotě slyší pomalé klapavé kroky vzdalujícího-se Ebona. :)
28.2.2013 10:50 - hRob
Dost dobře, Maxi :)
28.2.2013 11:26 - Jarik
Ebon: Minula hra nam dala Kozlovskeho jako lepsi variantu - takovou vic Hamletovskou :D
28.2.2013 16:49 - Max
Ebon Hand píše:
ten chybějící poslední rytíř je ten starý kmet

Ještě zbývají ti dva zrádní bratři ... takže je možnost že to byl jeden z nich. To by i vysvětlovalo proč o životě sedmičky tady příliš nevěděl (nebo mi to tak přišlo) a proč se je za ta léta sám nepokoušel "spasit".
28.2.2013 17:48 - Jarik
Protoze nejsem sto vcas sepsat zapis z minule hry, tak bych rad naznacil jakou sachovou hru to vlastne hrajeme.
Kdo se ucahzi o Nerathsky trun? Dle naseho (nebo mojeho) vyzkumu?

Cisar - clovek
pro koho? (za koho): Orcus - demonicky Pan smrti
vyznamne CP: Kozlovsky
Je jiz staleti mrtvy, ale presto jde o jednoho z legitimnich zajemcu o trun.
Dle nazoru druzinky - NEVHODNY.

Cisarovna - elfka
pro koho? (za koho): za sebe. Za konec Nerathu.
vyznamne CP: Bily gnoll
Pani "Podzimniho dvora". Nezli spatne cisarstvi, to radeji zadne. Ale nejdulezitejsi je, ze ne takove, jake chtel a mel Cisar.
Dle nazoru druzinky - NEVHODNA.

Princ - clovek
pro koho? (za koho): za sebe. Za moc, kterou by mohl vladnout.
vyznamne CP: Sedm bratri (rytiru)
Ukryty pred zraky lidi ve Vili divocine dosahl dospelosti. Projevuje se v nem schizofrenie a megalomanstvi.
Dle nazoru druzinky - NEVHODNY.

Princezna - Stela - elfka
pro koho? (za koho): Asmodeus - dabelsky Mistr pretvarky a lzi
vyznamne CP: Marie
Girelova mila. Nevime o ni bezmala nic (navic je ted reinkarnovana).
Dle nazoru druzinky - NEJMENSI ZLO (ale prisuzuji to tomu, ze se zatim nijak neprojevila).

A na ci strane je Komtur? Tezko soudit. To se asi dozvime na zacatku pristi hry - je totiz v nasi moci. Jedno je jiste, je to fomorian. Takze by se dalo rici, ze je to dalsi strana (nebo dela pro Cisarovnu) ...
vvv

Komtur - fomorian
pro koho? (za koho): pro sebe.
vyznamne CP: on sam
Jak znamo fomorianum jde jen o moc. A kdyz je vedena skrze magii, je to jeste lepsi. A proto se zda byti logicke, proc do naseho pribehu tento zasahuje.
Je tu totiz magicke zezlo moci nad jednim narodem - nad lidmi.
Dle nazoru druzinky - NEVHODNY.
1.3.2013 17:43 - Jarik
Zda se mi to, nebo se jeste nikdo neprihlasil k pristi hre, ktera je jiz za 8 dni? :-O

Tak ja se tedy hlasim, ze si klidne zkratim dovolenou a prijedu.

Dost by mi ale pomohlo to vedet nejpozdeji ve stredu, abych pripadne si zorganizoval pripadne dalsi prace na stavbe (ma napln dovolene :D ).

Jarik se zucastni
1.3.2013 18:29 - hRob
Tak já se taky hlásím. :)
Maxi, kdy to vlastně odjíždíš?
1.3.2013 20:14 - Geralt
A vidíte to - to nám ten měsíc utekl jako voda. Také se tedy už hlásím na nadcházející hru.
2.3.2013 01:08 - Max
hRob: 22.3 se vznesu do oblak a pak už přímo za vycházejícím sluncem

jinak taktéž se hlásim na hru
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090286016464233 secREMOTE_IP: 54.221.110.87