Alnag
21.10.2012 11:39
EDGE: Stíny nad Nerathem
Termíny (2. sobota v měsíci), cca 11-19 h
  • 8. června 2013
Další odkazy okolo hry jsou v sérii blogů:

Postavy:
  • Aramor - Girel (human/fighter)
  • hRob - Pao-chuang (human/monk)
  • Jarik (human/sorcerer)
  • Max - Ivan (vryloka/paladin-blackguard)
  • Ebon Hand - Lars "Pavouk" (human/rogue)
  • Geralt - Erik (human/avenger)
  • Noir - Art "Krysa" (shade/warlock-hexblade)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
4.2.2013 14:30 - Alnag
Jarik: Ano, 4. dobrodružství znamená 4. level.
5.2.2013 10:52 - Ebon Hand
Já se ze soboty musím omluvit. :-(
6.2.2013 13:22 - Alnag
Pokud se nesejdeme alespoň v počtu 3 hráči + DM, tak je ještě záložní varianta = deskovky. Takže neztrácejte hlavu.
7.2.2013 15:52 - Aramor
To je strašný, na minulý termín tak plno, že jsem se nevešel a teď se mnou nechce nikdo hrát :D
7.2.2013 16:05 - Alnag
Každopádně nějaká akce se koná. Když bude nejhůř mám moc zábavnou bitvicí DnD hru Dungeon Command nebo strategickou DnD hru Conquest of Nerath nebo kooperativní DnD hru Legend of Drizzt. Jen si vybrat.
7.2.2013 16:07 - Jarik
Aramor: tos rekl moc hezky. jestli ono na tom neco nebude :D
7.2.2013 16:34 - hRob
Asi se všichni ostýchají přihlásit, aby zas někdo nevypadl kvůli překročení kapacity. :) Každopádně, ještě dva hráči se nevyjádřili...
7.2.2013 16:39 - Max
Aloha, tak v sobotu určitě dorazím.
7.2.2013 16:50 - Jarik
Maxi: to je sqela zprava.
Tak to abych si ten denik vytisknul :)
7.2.2013 17:04 - Geralt
Nakonec dorazím taktéž. Omlouvám se za drama, holt studijní nejistota zažehnána až dneska.
7.2.2013 21:53 - Aramor
Super. Teď, když čtu diskusi a znám váš komunistický systém stravování, přivezu vám od Lenky něco k jídlu: buď koláč, nebo něco jinýho. Tak se na vás těším kluci moji zlatí.
7.2.2013 22:05 - noir
Ahoj, já to nedávám, asi dlouhodobě... Práce je momentálně tolik, že si víkendy s dětma a manželkou nemůžu nechat utéct.
9.2.2013 21:05 - Jarik
Zezlo Nerathu slozeno

EDIT: Ale uz jej nemame :)
***

Zachranili jsme nasledovnici trunu

EDIT: Ale uz ji nemame :)
***

Nasli jsme Marii

EDIT: A ta nam vse ukradla.
***

Komtur to ma za sebou

EDIT: Teda jeste ne, ale ma namale.
***

A to je vsechno, tady dady da...
9.2.2013 21:14 - hRob
No... tak to teda potěš. :)
Už se nemůžu dočkat zápisu ze hry (a příštího hraní).
9.2.2013 22:35 - Geralt
Stručně letem světěm aneb souhrn toho, co po sobě naše skupina zanechala:

  • Právoplatný dědic Nerathu skončil (asi nadobro) jako otrok v nějaké blátivé podzemní díře ve Vílí divočině.
  • Z komtura se ke konci vyklubal převlečený fomorian. Pokusil se ukrást Žezlo, a tak mu byla v souladu se středověkým trestním sazebníkem uťata ruka.
  • Opět se na scéně objevil Kozlovski. Poseděl si nějakou chvíli s Erikem ve společné cele, ale nikterak je to nesblížilo. Naopak.
  • Stella, novopečená to favoritka na nerathský trůn, byla unesena, zahynula, byla vzkříšena zapomocí Žezla a ihned vzápětí opět unesena. To vše družině přímo před očima.
  • Tieflingka Marie, zřejmě přisluhovačka Asmodea, ukradla komplet složené Žezlo i Stellu pro "sebe" a zmizela kamsi portálem po čertech páchnoucím sírou.
  • Jelikož se povážlivě tenčí počet vhodných spojenců, kteří jsou doposud naživu a zároveň (ještě) nechtějí hrdiny zabít, příští cesta tak možná povede k chaloupce na kuří nožce...
    • ... zkrátka, byla to perná session! :-)
11.2.2013 15:36 - Ebon Hand
Jak komplet složené žezlo?.. hlupáci
11.2.2013 15:47 - Jarik
Tys tam nebyl.
Vsichni 3 co u toho byli, se rozhodli, ze je to spravne rozhodnuti. Jinak by se to tak nestalo, kdybychom jsme se nedohodli.

EDIT: Aspon mas co napravovat v tom dungeonu :D
11.2.2013 15:53 - Ebon Hand
Celou dobu proti tomu bojuji, proto jsem si stále držel ten náramek. Stalo se přesně to, na co jsem upozorňoval. :-)

Myslíš jako zapíchnout ty tři, co se dohodli? :D
11.2.2013 18:20 - Jarik
Mozna bys na to v tu chvili i mel :)

Naramek se nam dostal do rukou, ... a jak to rici jinak nez, ze... prilezitost dela Marii :D

Vy vsichni jste ji verili (a ja taky). Takze co. Vydame se do jam pekelnych a vezemem si, co je po pravu nase. Erik Stellu, ja zezlo, ... a vy ostatni, .. co najdete :D :D :D :D :D (Girel si mozna vezme Marii, kdyz k sobe maji tak blizko. A budou spolu zit stastne az... )
11.2.2013 22:59 - Geralt
K tomu žezlu jsme měli pádný důvod: zachránit Stellu. Pro Erika pádnější důvod ani neexistuje.

Jarik píše:
"Girel si mozna vezme Marii, kdyz k sobe maji tak blizko."

Já bych řekl, že by jim to neklapalo. Girel je vcelku průhledný, jelikož slouží tomu, kdo momentálně platí. Marie je zapeklitější oříšek a čert ví, komu a proč vlastně slouží.

Jinak doufám, že příště Ebone dorazíš. Kolují zvěsti, že prý bude na pořadu dne nějaký ten dungeon. :-)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07868218421936 secREMOTE_IP: 44.203.219.117