sirien
2.11.2009 15:38
Ukázková hra Exaltů na vyžádání... takže... si to nějak projděte a rozmyslete si, co byste asi tak chtěli hrát. Až si nějak ujasníte postavy tak se dohodnem na nějakém příběhovém námětu.
3.4.2010 14:16 - Sethi
Pokud mi někdo zavolá tak v devět. A pak znovu v půl desáté.
16.5.2010 23:35 - Max
Jinak do půlky června jsem seště obsazen, ale pak bychom zas mohli pokročit což? ... a jen pro připomenutí kde jsme skončili
16.5.2010 23:39 - Sethi
Ach, v prvním kole někdo dostane příšerně přes hubu.

A pokud si dobře vzpomínám, budu to já.
16.5.2010 23:48 - Alnag
Á ano, tu scénu jsem raději vytěsnil z paměti.
17.5.2010 00:29 - Max
Jj, toho násilí tam bude v prvních kolech hodně ...

jinak pokud jde o scény, vybavila se mi ještě ta Dawnova:

"Budeš můj otrok!"

"Tak jo, ale budu neposlušnej otrok!"

:)
17.5.2010 08:54 - Geralt
Výborně, už si pilně nacvičuji volání
"Chrání mě diplomatická imunita, chrání mě diplomatická imunitááá..."
Ale nevím, jestli to bude co platné.
17.5.2010 08:56 - Sethi
Jedině pokud to máš v combu se 7SE.
18.5.2010 21:51 - sirien
tahle presdrzkovka bude stat za to... uz sem i vymyslel, jak vam dat nejakou sanci na preziti, ale nebudu to prehanet - kazdemu co jeho jest, zeano :)

Geralt: To je moc dlouhy. Spis si nacvicuj na spravnou chvili rvani: SSE! SSE! SSE! (neco jako SOS, ale ucinejsi...)
18.5.2010 23:39 - Max
Geralt: otázka je jestli respektujou ženevskou konvenci

Konflikt typu D.: každý jiný ozbrojený konflikt na území smluvní strany.

- lidské zacházení s osobami, jež se přímo neúčastní nepřátelství (vč.
těch, co složily zbraně či nejsou schopni boje (zranění))
- za všech okolností je vůči těmto osobám zakázáno :
1) útoky na život a zdraví (vražda, zmrzačení, mučení, trýznění)
2) braní rukojmí
3) pokořující zacházení a nemravné jednání
4) uložit trest bez řádného soudu
- ranění a nemocní budou sebráni a ošetřeni
- MVČK popř. i jiná nestranná humanitární organizace může nabídnout
služby


Sirien: ... a neber to jako návod co s námi naopak provádět
19.5.2010 02:59 - sirien
Nejsem si teď úplně jistý, ale řekl bych, že smlouvy z počátků Prvního věku na které se odkazuje náš drahý Eclipsa nemají tak byrokraticky strukturované znění. Místo toho mají božskou garanci.

Pokud se nepletu, tak tam je něco na způsob: A každý, kdo by napadl nebo jinak ohrozil vyslance Neporaženého Slunce (=Eclipsu) či jeho náležitý doprovod, aniž by se tento sám dopustil nějaké provokace či přímého útoku, bude stižen Hněvem Nebes.

Hněv Nebes čti jako: (Eclipsova Essence krát) se mu ve velmi kritické situaci jeden hod změní v automatický botch třetí úrovně.
nějakou provokaci čti jako: přímou provokaci, zneuctění či urážku, ať již zamýšlenou či nezamýšlenou, vědomou či nevědomou. Jak jistě chápeš, není na škodu si k podpoření této imunity pořídit charm "mastery of small manners", bez nějž to v cizím prostředí a kultuře nemusí být úplně ono.

Zajímavá otázka je, jak to s těmito smlouvami je nebo není v okamžiku, kdy Eclipsův doprovod udělá nějakou chybku (např. limit breakne vůči královně elfů) a Eclipsa se v tu chvíli od svého doprovodu distancuje...
16.6.2010 19:26 - Sethi
Nechcete dát o víkendu ty Exalty? V pátek bo v sobotu, třeba.

Ne, že bych neměla v pondělí zkoušku, ale další víkend zřejmě nebudu a pak to se všemi těmi festivaly a cony nevypadá až někdy za půlku července.
16.6.2010 19:38 - Alnag
U mně je to negativní celý víkend.
16.6.2010 20:23 - Geralt
Tenhle pátek mám čas, jestli tím napomohu tvorbě plánu.
16.6.2010 21:56 - Alnag
Pátek je u mně stejně jako víkend. Prostě do 22/6 nic. Ale čistě teoreticky, pokud by v mizivém % Sethi nakonec nikam nejela, jak jste na tom 25, 26, 27/6? (tj. Pá, So, Ne)
17.6.2010 15:41 - Geralt
Pátek určitě mohu, neděli naopak ne, a sobota je předběžně tak půl na půl.
23.6.2010 23:54 - Sethi
Tak mám volno, tak sobota?
24.6.2010 02:01 - sirien
ok
24.6.2010 15:45 - Geralt
Jsem pro.
24.6.2010 21:16 - Alnag
Souhlasím. Napíšu SMSku Maxovi...
25.6.2010 00:52 - sirien
u mě?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062877178192139 secREMOTE_IP: 54.224.90.25