sirien
2.11.2009 15:38
Ukázková hra Exaltů na vyžádání... takže... si to nějak projděte a rozmyslete si, co byste asi tak chtěli hrát. Až si nějak ujasníte postavy tak se dohodnem na nějakém příběhovém námětu.
Autorská citace #81
15.11.2009 08:42 - Sosáček
Frisbee pointy?
Autorská citace #82
15.11.2009 13:25 - sirien
hm... frisbee s pár charmama jako třeba cascade of cuting terror...
Autorská citace #83
15.11.2009 13:26 - Geralt
Bonusové body montálně nemám už žádné, utratil jsem je následovně:
+1 Manipulace
+2 Byrokraice
+2 Socializace
+1 Esence
Ale klidně vezmu bod z atributu zpátky, jak navrhuješ. Pak by mi zbyly 4 body.
Autorská citace #84
22.11.2009 20:18 - Sethi
Mí drazí, je nějaká ETA? Ne, že bych si potřebovala udělat nějaké plány nebo tak =)
Autorská citace #85
22.11.2009 20:32 - sirien
mňo, pravda... Si v úterý nebo středu projdu ještě jednou vaše postavy (zítra a pozítří mám nějaké hnusné písemky) a prakticky vzato pak můžeme kdykoliv začít
Autorská citace #86
22.11.2009 20:38 - Alnag
Píše:
Mí drazí, je nějaká ETA?


Baskitští exalti jsou poslední dobou nějací neklidní, jak jsem slyšel... :)
Autorská citace #87
22.11.2009 20:50 - sirien
Mimochodem, ještě jsme nevyjasnili v jakém to chcete stylu. Osobně bych navrhl něco z tohodle:
  • pseudočína (takové orientální, společnost se striktními pravidly, které ale umožňují docela dost volnosti)
  • pseudojaponsko (hodně sešněrovaná společnost, vše má nějaký protokol a tak)
  • orient (mix trochy nábožensky-filosofického fanatismu s různými výklady v protikladu s kulturně osvícenými lidmi a zároveň dost osobní volnosti a tak)
K čínskému a orientálnímu rámci se dá dohodit trocha pokročilejší alchymie.

Samozřejmě pokud někoho napadá něco jiného tak se tomu nebráním.
Autorská citace #88
22.11.2009 23:25 - Sethi
Mně je to asi jedno. Tamika je v základu dělaná tak jako pseudojaponsky, ale dokáže se pohodlně adaptovat na jakoukoli jinou pseudolokaci.

Učili nás, že se alchymistům nemáme posmívat, pokusím se být shovívavá.
Autorská citace #89
23.11.2009 20:03 - Geralt
Nejvíc se mi pozdává pseudočína, ale v zásadě každé orientální prostředí je pro mojí postavu fajn, akorát změním jméno a je to.
Autorská citace #90
23.11.2009 23:27 - Alnag
Je mi jedno, kde budeme hrát. Solaři se vrátili a jediná pravidla budou určovat oni. O to už se postarám...
Autorská citace #91
23.11.2009 23:45 - sirien
Hm. Rakeťáci už jsou zpátky a zhatí všechny jejich plány, co?
Jen aby obratem neodletěli ze scény...
Autorská citace #92
23.11.2009 23:53 - Alnag
Ještě jsem neviděl armádu Dragonblooded, kterou bych nedokázal smýt z tváře Země... :)=
Autorská citace #93
24.11.2009 13:23 - sirien
mňo, aby ses nedivil, až jí uvidíš... ;)
Autorská citace #94
7.12.2009 09:57 - Sethi


Heeeee
Autorská citace #95
4.1.2010 23:07 - Geralt
Vím, že je to trochu blbá otázka takhle na kraji zkouškovýho, ale: jak to výhledově vypadá s exalty? Kdy myslíte, že bychom se do nich mohli pustit?

U mne není zkouškový zase tolik na překážku, pár odpolední-podvečerů bych i během něco na hraní určitě našel.
Autorská citace #96
5.1.2010 01:10 - sirien
paradoxně, právě o zkouškovém to vypadá líp než předtím. Nehodlám si vypálit mozek permanentním učením 24/7 a nejsem tak pitomej abych si tvrdil, že to dělat budu - radši si jasně určim že se v sobotu (whatever) bude hrát a o to klidnějc se budu učit v pátek...

Takže otázka je jak na tom jste vy ostatní.
Autorská citace #97
5.1.2010 10:55 - Alnag
Tak já už zkouškové nějakou dobu de facto nemám... takže jsem limitovaný jen svým zaměstnáním.
Autorská citace #98
6.1.2010 19:22 - Sethi
sirien píše:
a o to klidnějc se budu učit v pátek...

a o to klidněji budu v pátek sledovat seriál, abych se v neděli večer bil do hlavy nejbližším tupým předmětem...

Známe se, hm? =)

Anyway, anytime. Do diáře procpu lecco (především tedy co se pátků týče), pokud to mám alespoň s týdenním předstihem.

A jedna technická, anima musí vypadat jako zvířátko?
Autorská citace #99
6.1.2010 19:40 - sirien
anima nemusí vypadat jako zvířátko... většinou vypadá, ale nutné to není. Vyjadřuje aspekt Tebe i Tvé essence.
Když sem si volil animu já, tak jsem uvažoval asi takhle: Dawn bude mít jako animu nějakého mocného predátora, takže bych měl zvolit něco agresivního. Hraju postavu s poměrně klidnou povahou, takže by to měl být predátor, který působí majestátně, i když nezuří vzteky. A pocházím z rodu vodních DB, takže si dám vodního hada.

Nicméně anima by měla být něco, co může nějak interagovat s prostředím, hodí se to do stuntů a tak :)

Co třeba sobota 16?
6.1.2010 21:56 - Alnag
sirien píše:
Co třeba sobota 16?


U mně OK.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079354047775269 secREMOTE_IP: 3.15.235.196