Alnag
15.11.2008 15:22
Autorská citace #61
7.5.2009 16:39 - Geralt
Taky mi nic nepřišlo, takže uvidíme až na místě. Dorazím tedy na druhou.
Autorská citace #62
7.5.2009 19:49 - hRob
Já jsem počítal s tím, že se v pátek naše schůzka Mladých svišťů v Kačerově bude konat dřív, takže na tu druhou hodinu můžu dorazit bez problémů...

Aramor má ještě celých 18h na to, něco poslat, což doufám, že udělá, protože pokud by zase došlo na kartičky, tak to abych si vzal něco na čtení. :-)
Autorská citace #63
7.5.2009 21:16 - Alnag
hRob: Máš pocit, že u mně je toho na čtení málo nebo jak to mám chápat? Jinak si myslím, že Baron se dá hrát i ve třech, Pantheon potom ve čtyřech (ozkoušeno). Prostě hlavně v klidu... já samozřejmě Aramorovi plně důvěřuju, že to pošle včas, abych si to stihl alespoň přečíst a promyslet, ale mám záložní plán... :)
Autorská citace #64
14.5.2009 17:44 - hRob
Doufám, že to hlásím s dostatečným předstihem, ale na příští hru se nebudu moct dostavit. Ovšem v případě, že by se objevil Aramor a začínali jsme něco dlouhodobějšího, tak bych dorazil, ale až tak kolem šesté.
Autorská citace #65
15.5.2009 00:16 - Alnag
Myslím, že ji vypustíme. Stejně je den před WDnD Day, kam vás zvu náhradně...
Autorská citace #66
15.5.2009 15:29 - Geralt
Nejsem proti. Takže se přesuneme na 29. května?
Autorská citace #67
17.5.2009 14:37 - hRob
Jak na tom budu 29.5. uvidím až ten pátek před tím, ale snad to půjde. Ať tak nebo tak stejně to stojí a padá s Aramorem, který teď alespoň dostal týden navíc, aby se vyjádřil.
Autorská citace #68
25.5.2009 18:04 - Geralt
Ahoj, jak vidíte tento pátek? Zatím s ním počítám a držím jej volný.
Autorská citace #69
25.5.2009 18:24 - Alnag
Milé děti, já nevím... poslal jsem Aramorovi i SMSku i jsem mu zkoušel volat a zatím nic. Můžeme sice rozjet Ravenloft nebo něco ale i to je blbé ve třech... chjo.
Autorská citace #70
25.5.2009 19:26 - Max
Musíme jednat odvážně, jasně a rozhodně. Navrhuji změnit poplach z modrého na červený.
Autorská citace #71
25.5.2009 21:01 - hRob
Ehm... Maxi, jak bych to... Jsi si naprosto ale naprosto jistý? To by totiž znamenalo vyměnit žárovičku.

Já bych ovšem poukázal na direktivu 312 s tím, že můžeme počkat, až (či jestli) se Aramor ozve, a tehdy řešit datum, nebo se můžeme zkusit domluvit na něčem jiném a sehnat dalšího případného hráče. To by ale taky zabralo nějaký čas, takže bych určování kontrétního data nezařazoval do denního plánu.
Autorská citace #72
27.5.2009 08:10 - Geralt
Jestli má Alnag hry na nějaké alternativní herní odpoledne, sešel bych se v pátek aspoň takto ve čtyřech, neozve-li se Aramor. Tam se eventuálně můžeme domluvit nad poplachovými strategiemi.
Autorská citace #73
27.5.2009 16:22 - hRob
Nemůžu zaručit, že budu mít pátek volný, abych dorazil na čas...
Autorská citace #74
27.5.2009 18:42 - Alnag
Tak jako pokud nedorazí ani hRob, tak už se asi oběsím a žádné hraní nebude...
Autorská citace #75
27.5.2009 19:03 - Max
Pohotovost! Spusťte protisrážkovou proceduru! Měla by být v síťce za sedadlem.
Autorská citace #76
27.5.2009 21:05 - hRob
[...] Mluvíme-li o klasických vínech, většinou se zapomíná na estonské červené. A přitom jsou estonské hrozny jedny z nejšťavnatějších. [...]

Není třeba se věšet, vyhrožoval jsem jen tím, že bych dorazil pozdě (cca o 2h), ne že vůbec. Ovšem v návaznosti na svůj předchozí příspěvek se přeci jen musím zeptat, jak velký má sraz smysl, když se neozval Aramor.
Autorská citace #77
27.5.2009 21:12 - Alnag
hRob píše:
jak velký má sraz smysl, když se neozval Aramor.


Chtěl bych říct toto... zkoušel jsem Aramorovi volat několik následujících dní po sobě. Předtím SMS. Zároveň do toho i mail. Telefon zvoní, ale nikdo ho nezvedá na ostatní žádná reakce. Umím si představit řadu různých důvodů proč se tak děje (povětšinou nepříliš pěkných), nicméně pro nás to asi znamená, že se musíme nějak zařídit bez toho.

Varianty jsou:

1) přes zkouškové nehrát... (asi toho máte i tak dost), já si odpočinu a pak se uvidí. Třeba se nám Aramor do té doby ozve...

2) začít se nějak bavit o hraní Expedition to Castle Ravenloft či jiném DnD z hotových dobrodružství (můžeme hrát např. novou wizardí řadu), alespoň bych ji užil i k něčemu jinému než sbírání mapek. V takovém případě bych oslovil nějakého příhodného čtvrtého hráče, protože asi nelze předpokládat, že se k nám Aramor připojí v nejbližší době (což mne ale mrzí).

3) Úplně se na to vykašlat... v tom případě bych vás požádal jen o drobný příspěvek na pořádný provaz.
Autorská citace #78
27.5.2009 21:24 - Alnag
Ještě bych dodal, že má smysl se scházet jen pokud se budeme bavit o variantě 2). Pokud je to tak, navrhuji se sejít o něco později, tak abychom zase nečekali na hRoba půl dne. Tedy např. v 17:30. Zkuste prosím napsat, že jste s tím srozuměni.
Autorská citace #79
27.5.2009 22:00 - Max
Arhábova výpadku je škoda, diplomacie bez něj, to je jako Laurel bez Hardyho .... nebo osamělý jezdec bez tamtoho indiána.

Jinak co týče pátku, čas mám vyhrazen a rád se zúčastním pokračování.

"Pravděpodobnost?"
Autorská citace #80
27.5.2009 22:50 - Geralt
U mne se na červen rýsuje varianta 1). Jelikož mám na pořadu měsíce několik zvlášť nepěkných zkoušek, budu na tom během druhé poloviny června s hraním na štíru, ať už se Aramor ozve či ne...

Takže jsem jednoznačně pro sejít se tenhle pátek, klidně o tu hodinu později. Na místě pak můžeme probrat plán jak tedy dál přes léto.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088225126266479 secREMOTE_IP: 34.230.68.214