Alnag
20.8.2007 16:20
- Elegantnější RPG pro civilizovanější časy -

Záznamy dobrodružství tří hrdinů v období počátku Impéria.
Autorská citace #21
30.7.2008 18:35 - Alnag
Hunter: Zvážíme to v rámci příští hry. Nicméně předem deklaruji, že hráče, které jsem neviděl hrát alespoň jednorázově obvykle nenabírám do delších her a pokud tak jen podmínečně. Není to nic osobního, jen životní zkušenost.
Autorská citace #22
21.3.2009 16:08 - Nerhinn
Mno, myslím, že už bychom mohli začít uvažovat o pokračování? :)
Autorská citace #23
21.3.2009 23:34 - Alnag
Spíše než pokračování nás čeká finále kampaně. Bylo by asi fajn, kdybyste si ty a hRob prošli dobrodružství (svoje vzpomínky) nebo zápis a napsali řekněme tři věci, které se vám zdají nedořešené a chtěli byste je v rámci finále dořešit (tj. uzavřít). A event. jednu věc, která zůstane otevřená do těch one-shotů, které budeme hrát.

Já to nějak zpracuju, dokončíme finále a pak budeme hrát v rozšířené sestavě jednorázová volně provázaná dobrodružství.
Autorská citace #24
23.3.2009 12:37 - hRob
Jak si vzpomínám, tak by Hyatt rád alespoň viděl nějaký ten peníz , když už na každém kroku vidí blastery a světelné meče namířené jeho směrem. Tak bych navrhoval prodat holocrony (každý jinému zájemci) a utrženou sumičku využít k odchodu na zasloužený odpočinek na nějakou dalekou předalekou planetu, kde by člověk mohl vysedávat v houpacím křesle na verandě s lahví kvalitní kořalky v ruce (a spoustou beden ve sklepě) a v klidu sledovat západy slunce (či sluncí). :-)

No, ale projdu si záznamy a zkusím ještě něco vymyslet...
Autorská citace #25
26.3.2009 20:20 - Bleška
Takže vy opět rozjíždíte tuhle kampaň. To je fajn, četla jsem vaše dobrodružství a jsem zvědavá, jak to dopadne :-)
Autorská citace #26
2.4.2009 01:00 - Nerhinn
Tak mé vlastní zápisky příliš obsáhlé nebyly (tedy, byly až příliš obsáhlé a nudné, proto jsem je přestala psát a nejsem schopna číst), takže vycházím z toho, co je napsané tady.

Myslím, že pro Ellenu a její fascinaci Starou Republikou jsou nejpodstatnější tyhle věci: honba za holocrony (v Epizodě V se dozvídá, že jsou klíčem k tajemství Staré Republiky... no a kdyby to nebyla pravda, tak je aspoň může shromáždit a pak se je pokusit nějak zničit). Kniha o Darthu Revan (:-P), kterou by ráda dopravila k někomu schopnému opravy.
No a pak je tu taky její mistr.

Btw, zaráží mě, že se Hyatt příliš nezajímá o osud svého syna :))

No a ještě mě napadlo, že možná ta Stará Republika a kniha o Revan je docela obsáhlé téma, které by se případně dalo spojit dohromady, nebo alespoň ten aspekt Staré Republiky ponechat na nějaký ten pozdější one-shot, protože mi to nápadně připomíná Side Quest :) Takže osobně mi jako nosné větve příběhu přijdou honba za holocrony, Hyattův syn a Ellenin mistr. S tím, že Hyattův syn by měl mít přednost, jelikož je nejspíš ještě stále naživu, a má tak víc co ztratit. Krom toho s mistrem není žádná řeč a mně to hraní LS idealisty až tolik nejde :D
Autorská citace #27
2.4.2009 01:06 - Alnag
Super. Tak ještě vyčkám, co vypadne z hRoba...
Autorská citace #28
9.4.2009 00:23 - Alnag
Poslední návrh na hraní SW finále je čtvrtek 23. dubna 15.00 - 21.00. Napište pls. jestli se vám to hodí. Taky podotýkám, že hRob mi pořád dluží "co by rád".

Na finále se k nám zřejmě připojí jako "Guest Star" Aramor. A uvidíme, jestli bude v příští sezóně obsazen jako součást posádky nebo ne... :)
Autorská citace #29
9.4.2009 11:58 - Nerhinn
Jak jsem už říkala, když jsme se viděli posledně, víc by se mi hodilo, kdyby to bylo v úterý nebo ve středu.
Autorská citace #30
9.4.2009 12:44 - Alnag
Nerhinn: Já vím. Akorát jak jsem to pochopil, tak hRobovi ne :(
Autorská citace #31
9.4.2009 13:58 - hRob
Nehodí se mi akorát úterý, středa je naopak asi nejlepší varianta. :-)

"Co bych rád", jsem v zásadě napsal: to o co šlo od začátku, jen se to nedařilo, protože jsem se zapletl s jedi...

Víc bohužel nedám dohromady, protože mám hlavu plnou jiných věcí, takže na "Star Wars" bych měl pomyšlení jen v kontextu Mezoameriky, konkrétně klasických Mayů. Doufám, že jsem vás zmátl. :-)
Autorská citace #32
9.4.2009 14:06 - Alnag
Tak super. Já si nějak zafixoval středu, že ne. (Dokonce jsem si to tak zapsal do PC). Ale pokud můžeme hrát ve středu tak je to vůbec nejlepší, protože to se mi termínově nekryje s žádnými jinými hrami (ani později).

Doufám, že Aramor taky může... :)
Autorská citace #33
9.4.2009 15:35 - yokuzava
:) ja jenom ziram jak mate nabity hracsky program, jak to vsecko probuh stihate a jeste treba zaroven studujete nebo pracujete? A to jeste nemluvim o tom jak se v tolika hrach dokazete neztratit?
Autorská citace #34
10.4.2009 20:31 - Alnag
Tak jen aby to bylo jasné. Počítám se středou 22.4. (od 15h). Pokud k tomu ještě někdo něco nemá...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076171875 secREMOTE_IP: 3.236.145.110