Jak na to

 • Chci založit skupinu
  V seznamu skupin klikněte na odkaz Založit novou skupinu.
 • Chci přidat členy skupiny
  Na hlavní stránce skupiny, pod položkou "Skupinu spravuje", jsou uvedeni současní členové skupiny. Zde do zadávacího formuláře vyplňte jméno, pod kterým uživatel na d20 vystupuje a odešlete. Můžete přidávat pouze registrované uživatele.
 • Hráči nemohou zakládat články, diskuze a postavy
  Nepřidali jste hráče do členů skupiny. viz. "Chci přidat členy skupiny".
 • Nemohu měnit údaje své postavy.
  Nejprve zkontrolujte, zda vám postava patří. Ve výpisu postavy (skupina/postavy/zobrazení postavy) je v zápatí vypsáno, kdo postavu spravuje. Pokud zde není uvedeno Vaše jméno, požádejte správce skupiny, aby vám postavu přiřadil. Pokud je, zkontrolujte (skupina/hlavní) zda jste členem skupiny.
 • Jak přiřadit postavu hráči.
  V seznamu postav zvolte editaci postavy. Z výběru uživatelú vyberte nového vlastníka a klikněte na odesílací tlačítko. Pokud v seznamu uživael schází, přidejte uživatele do členů skupiny. Přiřazovat postavu může pouze správce skupiny.
V případě dalších otázek neváhejte a pište.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.037564039230347 secREMOTE_IP: 44.213.60.33