Hlášky

Kterak být úspěšným Zlým krutovládcem
Stát se Zlým krutovládcem je zdánlivě výhodné povolání. Plat je přiměřený, nabízí se řada zaměstnaneckých výhod. Leč každý zlý krutovládce, kterého znám byl nakonec svržen a zničen. A tak, kdybych se náhodou stal Zlým krutovládcem...
[#34] Nikdy bch se neměnil v hada. Stejně to nezabere.
[#33] Nevyžadoval bych, aby vysoce postavéné členky mé organizace nosily podprsenku z nerez oceli. Morálka je vždycky lepší, s neformálním standardem odívání. Stejně tak by byly i obleky vyrobené z černé kůže vyhrazeny jen pro formální příležitosti.
[#32] Nezačal bych běsnit a nezabil bych posla, který by mi přinesl špatné zprávy, jen abych ukázal jak zlý dovedu být. V dnešní době je i tak dost těžké, sehnat slušné poslíčky.
[#31] Pokud bych korumpoval jednoho z hrdinů a přiměl ho aby přestoupil k "Temné straně", nežádla bych, aby na důkaz své loajality popravil své bývalé přátele nebo rodiné příslušníky.
[#30] Všechny naivní prsaté děvečky, obsluhující v hostiních by byly nahrazeny nevrlými, životem unavenými číšnicemi, které by neposkytli hrdinovi ani jeho parťákovi žádné nečekané posily ani romanickou vedlejší zápletku.
[#29] Všichni nemotorní kejklíři, neohrabaní statkáři, neschopní bardi a zbabělí zloději by byli preventivně popraveni. Moji nepřátelé by se jistě vzdali svého poslání, pokud by neměli žádný zdroj obveselení.
[#28] Oblékal bych se do světlých a veselých barev abych tak nepřátele zmátl.
[#27] Můj monstrózní mazlíček by byl držen v bezpečné kleci, ze které by nemohl uniknout a do níž bych se já nemohl čirou náhodou dostat.
[#26] Nikdy bych nic významného nestavěl pouze v jediném exempláři. Všechny důležité systémy by měly zdvojené kontrolní panely a záložní napájení. Ze stejného důvodu bych měl u sebe vždy alespoň dvě plně nabité zbraně.
[#25] Nehledě na to, jak přitažliví se mohou zdát někteří členové hnutí odporu, existuje pravděpodobně i někdo stejně přitažlivý, kdo mne netouží zabít. A tak, bych si dvakrát rozmyslel, než bych přikázal aby mi zajatce odvedli do ložnice.
[#24] Nehledě na to, jak dobře snadno bych to dokázal, bych nikdy nestavěl žádný mechanismus, který by byl zcela nezničitelný, krom jednoho, takřka nepřístupného citlivého místečka.
[#23] Udržoval bych si realistický přehled svých silných stránek i slabostí. I když to znamená vzdát se té trochy potěšení z tohoto zaměstnání, alespoň bych se vyvaroval vět jako: "Ne, to je nemožné! JÁ JSEM NEPŘEMOŽITELNÝ!!" (Po níž je smrt, obvykle okamžitá..)
[#22] Vybudoval bych si speciální sklad zbraní nižší technické úrovně a moje jednotky by se trénovaly v jejich užívání. Tak, i kdyby hrdinové dokázali neutralizovat můj generátor energie a tak vyřadili energetické zbraně z provozu, moje jednotky by nebyly poraženy tlupou divochů s oštěpy a kamennými sekeromlaty.
[#21] Najal bych si schopného modního návrháře, aby vytvořil pro moje Legie Hrůzy neotřelé uniformy, jež by byly protikladem levným vykrádačkám, které z nich udělají něco jako jako jednotky SS, římské pěšáky nebo mongolské hordy. Konec konců, ti všichni byli nakonec poraženi a já chci aby moje jednotky mysleli pozitivně.
[#20] I přes jeho účinky zmírňující stres bych nepropadal maniakálnímu smíchu. Když je jím totiž člověk zaměstnán, snadno přehlédne neočekávaný vývoj událostí a schopnější jedinec by toho mohl využít.
[#19] Neměl bych ani dceru. Byla by sice stejně krásná jako zlá, ale jak by jednou zahlédla hrdinův mužný zjev, zradila by svého otce bez váhání.
[#18] Nikdy bych neměl syna. Ačkoliv jeho směšně nepropracovaný plán na převzetí moci, bych snadno překazil, znamenal by fatální rozptýlení mé pozornosti v klíčový moment.
[#17] Když bych zaměstnával lidi jako poradce, naslouchal bych občas jejich radám.
[#16] Nikdy bych nepronesl větu: "Ale než tě zabiji, je tu ještě jedna věc, kterou musím vědět...".
[#15] Nikdy bych nepoužíval žádné zařízení s digitálním odpočtem. Kdyby bylo naprosto nevyhnutelné takové zařízení mít, nastavil bych ho tak, aby se aktivovalo, když měřák dosáhne čísla 117 a hrdina právě rozjíždí svůj plán.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06181812286377 secREMOTE_IP: 44.192.44.30