Tipy a triky

sirien
1.4.2023 14:41
Autorská citace #1
1.4.2023 14:41 - LokiB
siriene, ze kdy je to překlad? Oproti jiným tvým překladům má místy takové ... divné formulace ... Vyčerpávající přístup, Když se rozpažíte, Čtverhranná místnost ... Atd

Jinak to je článek, jaký bych rád znal před 30 lety, když jsem PJovat začínal. Trvalo mi mnoho let, než jsem si na podobné návody přišel přes mnoho omylů a chyb.
Díky
Autorská citace #2
1.4.2023 15:49 - Demonica
V úvodu je to uvedeno, originál je z roku 2010.
Autorská citace #3
1.4.2023 15:51 - Corny
On Loki ale zřejmě myslel, který rok to Sirien překládal, ne z kterého roku je originál.
Autorská citace #4
2.4.2023 02:29 - sirien
Loni. Ale bylo to v rámci mého maratonu tvorby bufferu článků z překladů Robova blogů - některé jsem dělal víc v rychlosti a později večer než jiný. Doufal jsem že budu mít pak čas je ještě zahladit, ale ten buffer vznikl právě pro potřeby týdnů jako je tenhle kdy není jiný obsah a prostě není čas. Příští týden se na to ještě podívám když si vzpomenu.

Jinak ano, tohle je super článek - a jeden z hrozně málas radami pro popisy, natož dobrými (na Kostce máme bezpečné přes tisíc článků - a tohle je teprve pátý o popisech). Přitom popisy jsou srdce RPG. V tomhle má myslím o to větší hodnotu. (ty čtyři další jsou dávný SEBův, název si nepamatuju, pak Alnagův "Drak!", moje Scénáristika 11 a pak nedávný Robův o popisech v Blades in the dark)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070127010345459 secREMOTE_IP: 54.225.35.224