Tipy a triky

sirien
27.11.2014 15:25
Autorská citace #41
27.3.2017 17:16 - Ebon Hand
sirien píše:
Tohle je fakt hustej matroš.

Tak to je jako hustý. Jen občas úplně nerozumím těm šíleným formulací, takže to musím číst několikrát.
Siriene Vatikán do Hunterů a power na max. :D
Autorská citace #42
27.3.2017 17:22 - sirien
Vatikán v Hunterech samozřejmě svojí konspirai má - tuším že hned v core rulebooku :)

A pokud si pamatuješ moje intro k mému britskému settingu, tak sem říkal, že Order of St. George se s Vatikánem nekamarádí a je tam dlouhá tradice rivality (a že Vatikán byl jednou z oněch supernaturálních skupin co do VB pronikaly z EU, podobně jako klany Pure vlkodlaků nebo kontinentální upírské skupiny a anarchističtí magici atp., což byl skutečný důvod Brexitu)
Autorská citace #43
27.3.2017 17:23 - Aegnor
Vatikán je už v Core, je to Malleus Maleficarum a šéf je fakt zajímavá postavička.
Autorská citace #44
28.3.2017 12:08 - Ebon Hand
To si pamatuji, ale podle toho článku mi přijde Vatikán mnohem silnější. :-)
Autorská citace #45
28.3.2017 12:32 - Shako
sirien píše:
Tohle je fakt hustej matroš. Jakože fakt hustej. Začíná zvolna, ale pak graduje. A nejlepší je, že to je zjevně překlad nějakého seriózně myšleného článku od člena Ruské Akademie Věd.


Počkej a ten překlad není myšlen seriozně? Měl jsem problém se do toho začíst (což se mi nepovedlo ani na konci článku), ale když jsem se někde uprostřed dočetl, že v 19. století se někdo pokoušel zastavit SSSR, tak jsem začal přemýšlet kolik historických nepřesností jsem minul, protože je neznám.

Aegnor píše:
Malleus Maleficarum


Tak tak, v corebooku. Vtipné je, že Lucifuge sídlí v Miláně. :)
Autorská citace #46
28.3.2017 13:10 - Aegnor
Shako píše:

Tak tak, v corebooku. Vtipné je, že Lucifuge sídlí v Miláně. :)

Tak jako... jelikož si Lady Lucifuge a šéf Malleus Maleficarum dávají docela běžně dostaveníčka a vykládají si o tom, jak se jim daří... tak by měli sídlit poblíž :-)
Autorská citace #47
28.3.2017 18:13 - jann
Shako: SSSR v 19. století je blbost českého překladatele, nikoliv ruského autora, v originále je Svatá aliance (Svjaščennyj sojuz, Священный союз), což časově odpovídá.

(Jen aby byl každý, hm, tvor, pomlouván spravedlivě za svou tvorbu.)
Autorská citace #48
15.11.2018 14:13 - Jerson
sirien píše:
Tohle je fakt hustej matroš. Jakože fakt hustej.


Hm, opět jsem narazil na tom, že článek zmíněný v příspěvku není ani trochu popsán a původní odkaz už nefunguje, takže vůbec netuším, o co mělo jít.

(Když občas píšu, že jakýkoliv odkaz je třeba nějak popsat, aby si člověk udělal představu bez otevření onoho odkazu, myslím tím třeba takovéto.)
Autorská citace #49
15.11.2018 15:48 - Pjotr
Autorská citace #50
28.5.2019 19:32 - sirien
asi se mi nechce zakládat novou diskusi pro tradecraft inspiraci, tak to hodim sem...

Former CIA Chief of Disguise Breaks Down 30 Spy Scenes From Film & TV | WIRED

Docela sranda. Docela mě pobavilo když tam naprosto seriózně pochválila Želvy ninja za velmi dobře udělanej quick-change.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075747013092041 secREMOTE_IP: 3.235.199.19