Tipy a triky

Autorská citace #1
4.1.2011 20:52 - Lokken
Díky za další zajimavý článek ke čtení!
Autorská citace #2
4.1.2011 21:55 - Alnag
Děkuji. Po delší době se mi podařilo narazit na něco, co jsem považoval za natolik zajímavé, že to stálo za to přeložit (a v tomto případě i upravit, ten původní sloh mi neseděl) a publikovat tady.
Autorská citace #3
4.1.2011 22:18 - Lokken
Můžu ještě poprosit o link na originál?
Autorská citace #4
4.1.2011 22:21 - Alnag
Autorská citace #5
4.1.2011 22:22 - Lokken
Díky moc.
Autorská citace #6
4.1.2011 22:31 - noir
Mě se to taky moc líbilo. Tenhle pohled je pro mě hodně přínosný - i co se týká tvorby postavy. Jo, komiksy jsou IMHO pro RPG pořád ještě nedostatečně vytěžený zlatý důl.
Autorská citace #7
4.1.2011 22:37 - Sethi
Takže Sven je Stříbrňákův temný doplňek?
Autorská citace #8
4.1.2011 22:39 - Alnag
Sethi píše:
Takže Sven je Stříbrňákův temný doplňek?


Ve skutečnosti jsem si při překládání toho článku přesně Stříbrňáka vybavil a v mnohém jsem ocenil Almiho genialitu, když ho jako Svenovo alter-ego představil. Ano, rozhodně... a v jistém smyslu i třeba Kylara je Svenův temný doplněk.
Autorská citace #9
4.1.2011 22:42 - Jarik
teprve dnes jsem si to precetl.
Dooost dobre.

Nastesti Ghar ma sve alter-ego uz v druzine -> Konstantina :)
Autorská citace #10
4.1.2011 23:09 - Gurney
Ten článek je hodně výživný, dokonce mě hned inspiroval k nápadu na takovou kratší kampaň, jen by tam mohlo být víc technik, jak tohle využít, hodilo by se mi něco jak hráčům ještě víc zdůraznit že tohle npc je právě to jejich "dark side alterego".

Edit: Mimochodem po tom co jsem si přečetl Jarikův post mě napadlo že by mohlo být dost dobré zahrát si hru, kde by PC byly právě taková alterega.
Autorská citace #11
4.1.2011 23:12 - noir
Opačný styl oblékání, nebo oblíbené fráze, které jsou zrcadlové? (jako Batmanova černá uniforma vs. Jokerovy šílené kostýmy?)
Autorská citace #12
4.1.2011 23:32 - Colombo
Jak cheatuj Joker?
Není to sice uplně k tématu...
Autorská citace #13
5.1.2011 11:14 - Gurney
noir: Třeba, dobrý postřeh s tím Jokerovým kostýmem.
Autorská citace #14
6.1.2011 13:46 - Ebon Hand
Moc pěkné, hned mě napadlo jako to zakomponovat do NPC. Je vidět, že zdroje ještě nejsou vyčerpány.
Autorská citace #15
6.1.2011 16:57 - Hunter
Díky Alnagu, prima inspirace, ještě to adekvátně rozehrát :-)
V podstatě mám ve svém dobrodružství takovou postavu, která je jako několik členů družiny silným patriotem a hrdým ochráncem lidu/hrdinou (jen pro "nepřátelský stát"), který však překročil nějakou tu linii (i když bohužel ne o dost, oproti hráčům :-) ) a plánuju, že se s ním nakonec budou muset proti společnému nepříteli spojit... Co vy na to? Budou mít hráči chuť se svým temným alteregem spojit proti "větší hrozbě" (konkrétně zde hrozící zničit oba státy, které jsou k sobě jako US krátce po občanské válce severu proti jihu?)
Nebo už se hráči natolik zaberou do faktu, že je to "hlavní" záporňák a ať to bude stát cokoliv, zkrátka už neotočí (kór, když "vůdci" skupiny přebral holku (hráčská postava, opuštěna hráčkou pro novou postavu)?) a sejmou ho?
Autorská citace #16
8.1.2011 00:12 - alef0
Pekny a vyzivny preklad, dik!
Autorská citace #17
12.10.2014 17:53 - Zarahel
Pěkný překlad. Inspirativní. Hned jsem dostal chuť se na Batmana opět kouknout a mrknout Jokerovi a jeho genialitě v "šílenství" blíže na zoubek. Děkuji Alnagu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081018924713135 secREMOTE_IP: 3.235.46.191