Tipy a triky

Alnag
10.9.2010 02:49
Víte, jak to chodí v podzemí. Osahat podlahu, jestli se v ní neskrývají propadla, začichat zda ve vzduchu nejsou nezdravé plyny a zkontrolovat každý zámek, zda se v něm neskrývají otrávené šipky. Někteří se vaší opatrnosti vysmívají - tedy zpočátku. Pak jejich postavy zemřou, zabity stalaktity, z nichž se vyklubaly nestvůry, provazovými žebříky, které se obratem přeměnily v hady, zhroucením té zrádné cesty pod jejich nohama. Sundat si zbroj? Takovou bláznivost by žádná z vašich postav nikdy neudělala! A co na tom, když se kvůli tomuto dodatečnému stupni ochrany vzdaly koupání? Hergot, vaše postava je hrdá na svoji zažranou špínu a podzemní sinalost! Zasloužila si ji a u Mordenkainenovy starodávné hlavy, taky si je ponechá!
Autorská citace #1
10.9.2010 02:49 - sirien
Zajímavé, že je zrovna tenhle článek bez reakcí. Teď sem ho čet podruhé a... sakra já bych si tak rád zahrál nějaké stylové fae piráty...
Autorská citace #2
10.9.2010 05:41 - Vojtěch
Prosím! Naše družina je celkem čistá! (Prestidigitation působí hodinu a jde se jím umýt a navonět i ve zbroji - v Pathfinderu je k tomu bez omezení použitelné).
Autorská citace #3
10.9.2010 17:06 - Argonantus
Nevím proč mi přišlo na mysl Ministerstvo švihlé chůze. Ale to je asi o něčem jiném.
Autorská citace #4
3.8.2013 21:31 - Maro
http://www.giantitp.com/comics/oots0390.html

chvilku mi trvalo to najít
Autorská citace #5
23.4.2015 21:10 - PetrH
Myslim, ze ted s fate by se tento clanek mel pribalovat k rozcesti ci core
Autorská citace #6
23.4.2015 21:45 - sirien
Hezký kousek nekromancie. Ty Fae piráty jsem mimochodem nakonec hrál, tři roky po sobě jsme si je dávali jako Velikonoční RPGčko.

Anyway - článků, které by se měly přibalovat ke kdečemu tu jsou dle tématu bohužel desítky až stovky (doslova), netuším, kam bysme je měli všechny připínat :)
Zrovna k Fate třeba by patřila prozačátek tak půlka dílů Hráčova deníku.
Autorská citace #7
24.4.2015 08:25 - Gurney
PetrH píše:
Myslim, ze ted s fate by se tento clanek mel pribalovat k rozcesti ci core

Rozhodně - mám dojem, že tohle je něco jako součást pointy u hraní FC/FAE, a to v článku popisované šviháctví teče z každé stránky...
Autorská citace #8
22.5.2015 10:30 - Shako
Moc pěkný článek, jen ty dodatky o úpravách DnD už jsem tam trošku navíc.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072623014450073 secREMOTE_IP: 3.236.252.14