Tipy a triky

Alnag
1.2.2007 10:44
Vypravěč: Temná figura s povědomě hrozivým krokem se vynoří z hořícího domu. Plameny tančí okolo ní, ale ona jen potřese hlavou a zachechtá se, jako by si to ničení užívala.

Hráč: Ne! To není možné! Vždyť jsme ho zabili!

Vypravěč: Ano, je to on: Černý Bavarsy! Vyhladil tvoji rodnou vísku, vyhnal tě z Řádu Spravedlivých a ukradl ti tvoje dědictví! Konečně stojí před tebou! Co řekneš?

Hráč: Na to se dá říct jen jedno. Bavarsy! Připrav se... k hodu na iniciativu!
Autorská citace #21
13.3.2007 08:11 - Rytíř
LZJ: příklad těch klíčovejch slov? Zavzpomínej, povídej :) Byly odvozený z názvu nebo z něčeho jinýho?
Autorská citace #22
13.3.2007 09:21 - LZJ
Jsou odvozený z názvu a obsahu, ale nemám je sepsaný, jsou to takové jednoduchosti jako:
Moradine, bojuj na naší straně! -> Spiritual Weapon
Gisberte, požehnej nám! -> Bless
Gisberte, dej mu sílu! -> Bull's Strength
Tohle mi připomíná, že jsem v Complete Divine (myslím) našel pěkné kouzlo Deific Vengeance - způsobí cíli zranění přímo bohem, ale je třeba vyjmenovat, co ten cíl provedl, čím se provinil. IMHO celkem roleplayingové kouzlo. Teď hraju kněze Sv. Gisberta, tak mi to DM povolil, ale ještě jsem neměl příležitost to použít.
Autorská citace #23
14.3.2007 16:34 - Ebon Hand
LZJ: si mi připoměl další věc z naší hry. Má postava se občas spojuje s ostatními přes kouzelné jezírko a jelikož oni vždy nevěděli jestli na ně hovoří má postava, nebo někdo nastrčený, tak si vyžádali kontrolní heslo: "dobrý den, kozy ven" ... :-)))
Autorská citace #24
14.3.2007 17:08 - Rytíř
Ebon: :))
LZJ: jj, tak nějak jse si to představoval, že by to mohlo bejt.. :)
Autorská citace #25
12.10.2007 22:30 - sirien
Docela dobrej článek, ale jeho čtení s Alnagem na ICQ mě nejspíš při prvním setkání přijde draho... po těch X článcích které jsem za poslední dny přečetl jsem se už potřeboval trochu odreagovat a... no, nad některými bojovými výkřiky jsem se válel s lap-topem po posteli... :))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074004888534546 secREMOTE_IP: 3.229.124.236