Tipy a triky

Alnag
10.10.2007 18:15
Většina dobrodruhů má u sebe několik věcí, za které, ač nepříliš cenné, by položili život. Jedná se o památku na událost, osobu, či místo, které jsou s nimi pevně spjaty.
Autorská citace #1
10.10.2007 18:15 - sirien
Tohle je rozhodně zajímavý námět, který by si zasloužil propojení s dalšími články. Čímž se dostávám k zajímavému tématu - proč d20 nevydává tematické PDF sbírky článků?
PDF sbírka o tvorbě postavy, PDF sbírka o teorii, PDF sbírka recenzí... bylo by to jak user friendly (hele, lidi, když mám GeMovat, tak si ale zajděte na d2O a přečtěte si TOHLE TOHLE a TOHLE - kdo tohle řekne? A kdo ho s tim, když už, nepošle dopr**? zato... Dobrá lidi, tak pokud mám GeMovat, tak si ale projděte tohle PDFko, můžu vám ho kdyžtak pučit vytištěný, ale pošlu vám ho na maily. Zaprvé se to dostane mezi lidi, zadruhé může i zaznít otázka: To je dobrý, hele, odkud to máš (pro ty méně chápavé co si to nepřečtou na obalu a v doslovu :) ) a zatřetí se tím mezi lidi dostanou i místní autoři... proč bychom psali, kdybychom nechtěli být čteni?
Autorská citace #2
10.10.2007 18:32 - Rytíř
Inu, proč.. :) Někdo by to musel udělat. Což o to, obětavci by se našli ;) Už jsme s tím dokonce začali, viz naše d20 spisy. Jenže nám potom nějako došly nápady a chuť, neb to nikdo moc nekomentoval, tu naši snahu.. tak mi přišlo, že to není to, co by naši čtenáři chtěli ;)
Pokud jsi jiného názoru, jsem jen rád! A začnem o tom přemýšlet a dávat to dohromady.. ;)
Autorská citace #3
10.10.2007 18:40 - sirien
klidně rád pomůžu. Mimo jiné se můžu postarat i o menší distribuci jinde, a v extrému... no, Altar mi dluží malou službičku, kdysi jsme se o tom bavili s Alnagem, mohl bych zařídit aby ke všem RPG produktům přibyla vizitka stránky se sbírkou těhle PDF :)
Autorská citace #4
10.10.2007 18:54 - Rytíř
A forma našich Spisů tedy odpovídá tvé představě?
Jinak pdf kompilaci může z těchto článků udělat kdokoli, jde spíš o to najít to správné společné téma právě...
Každopádně díky za nabídku!
Autorská citace #5
11.10.2007 00:14 - sirien
jo, Mechanické zbraně byly fajn, hezkej desing a dobrej obsah, a pak si ještě pamatuju jisý Dekameron, i když ho teď zrovna nemůžu najít :( (chtěl bych si ho znova stáhnout :( ).
PDF chce trochu víc než jen zkompletovat ty články, chce to upravit aby to trochu vypadalo, přihodit pár obrázků...
Autorská citace #6
11.10.2007 06:29 - Rytíř
Aha, napsal jsem to blbě - tím "kdokoliv" jsem mínil nikoliv to, že na tom nic není a zvládne každý, ale prostě jen to, že články jsou k dispozici každému, takže kdokoliv má chuť, může se do toho pustit..
Pokud se líbí stávající design (i když to není vyloženě nutné, rádi bysme ho zachovali) a chceš se do toho pustit, já nebo Alnag ti rádi pošleme mustr ve Wordu, který jen vyplníš; ušetří ti to hrátky s formátováním.
Autorská citace #7
11.10.2007 12:43 - wraiths
ja si myslim komu se libi nejakej clanek tak udela "prach sporoste" CTRL+C a pak CTRL+V. kdyz pak chce tak si to opentli treba fotkama dle chuti. ale jinak mech zbrane a hlavne lode byly pekny( taky je mam nekde i vytiskly). proc brat lidem kreativitu.
Autorská citace #8
11.10.2007 12:54 - Rytíř
Máš to vytisklý, jo? To mě těší! :)
A zároveň sis tím sám odpověděl, proč to má smysl dělat - kolik jinejch článků sis vytisk, kolik jich dal sám dohromady a někde použil?
Lidi jsou cháska líná, takže když chceš, aby se něco ujalo, je třeba jim co nejvíc usnadnit přístup a používání... ;)
Autorská citace #9
11.10.2007 14:09 - wraiths
Rytíř:asi dalsich 5 jsem si vytiskl a neco z SRD. proste kdo chce si pomuze. :-) ale mas pravdu asi je to v lenisvosti, OK jen to lidem tede servirujte.
Autorská citace #10
1.8.2008 16:00 - Nachtrose
Ja bych byl za takovou PDF sbirku velmi vdecny. Rozdelit to na Vypravecuv dennik, Hracuv dennik atd. Presne jak pise Rytir: jsem moc linej se tim nejak cileneji prohrabavat tady na webu ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078045129776001 secREMOTE_IP: 54.163.14.144