Střípky

Rytíř
17.6.2007 22:24
K: Nový kabátek
Vážení a milí čtenáři! Prosím neplašte se, toto je pouze cvičný poplach. :)
Autorská citace #21
13.3.2008 19:38 - Alnag
Joeyeti - musíš vydržet, až si tě přečte autor skinu. :)
Autorská citace #22
13.3.2008 20:45 - Rytíř
Joe: hele, tak jestli si připadáš málo výrazný, dávej prostě svůj text rovnou do QUOTE a je to.. ;)
(Teda kruci já mam dneska vtipnou! Asi bych už raději měl zmlknout, co..) :)))
Autorská citace #23
13.3.2008 23:02 - Joe
Zabte jej někdo!
Ale predtým....ahem....*kašl* tie farba *kašl*
Autorská citace #24
13.3.2008 23:08 - Alek
píše:
citácia je viditeľnejšia ako samotný text príspevku. Nešlo by to nejako farebne "vymeniť"? Ešte by som pri citáciách pridal pár pixelov okolo nich voľných, ak sa dá. Aby nebol text nalepený hneď na ne...
Tak snad trochu opraveno...zvětšit okraje okolo citačního bloku by možná neškodilo tak nějak globálně (Maxi? :-)). Barvičky jsem trochu upravil, i když asi ne tak, jak jsi navrhoval, Joe. Ale snad je to lepší...?
Autorská citace #25
13.3.2008 23:18 - Joe
Lepšie, Alek, lepšie ;)
Autorská citace #26
14.3.2008 08:53 - Max
"okraje okolo citačního bloku"
OK, dal jsem jim trochu prostoru.
Autorská citace #27
14.3.2008 09:00 - Joe
Domo arigato, Maxi-san!
Autorská citace #28
15.3.2008 20:58 - Rytíř
Mimochodem, těm kdo si ještě nevšimli: rozhodli jsme se sladit navigaci mezi jednotlivými stránkami webu pomocí jednotného rozcestníku projektů. Jedná se o onu novou lištu úplně nahoře, nad logem stránek; stejná je pro všechny stránky projektů. Není křiklavá a přitom je vždy po ruce. Nám se moc líbí, musíme si jí pochválit ;)
Levé menu, kde dosud odkazy na projekty webu d20 byly, se nám tím pádem uvolňuje na spoustu jiných, zajímavých věcí. Finální podoba ještě není stoprocentní, i když nějakou představu už máme. Jako vždy, i v tomto případě nicméně uvítáme všechny vaše případné postřehy, návrhy či komentáře!
Autorská citace #29
15.3.2008 21:00 - Alnag
Po přechodnou dobu jsou menu dostupná obě, abyste si zvykli, ale v nejbližší době levé menu zmizí. Co bude místo něj se ještě uvidí, pokud máte nějaký brilantní nápad, sem s ním...
Autorská citace #30
20.3.2008 20:09 - Gurney
Proč je teď SRD na wikině? Nějak nechápu důvod a moc přehledný to není.
Autorská citace #31
20.3.2008 21:14 - Rytíř
A saprlot, ono už to ukazuje na wikinu? Hm, no fakt... To je Gurney naše představa budoucí podoby online překladů. Stará html verze nadále samozřejmě existuje, ale protože jsem jí měl na hrbu já, dobře vím, kolik dalo práce v ní stmelit nejrůznější překlady.. a jak dlouho to trvalo, než jsem je tam dal. Proto vznikl nápad s wikinou, kde mohou registrovaní šikulové rovnou překládat to, na co mají chuť...
Ale zatím jsem se nedokázal dokopat k tomu převést tam vše, co je v html verzi překladů SRD. :( Jinak co se týče přehlednosti - v čem je problém? Klidně povídej, rád to případně změním k lepšímu!
Autorská citace #32
20.3.2008 22:33 - Gurney
Rytíř: Přijde mi že je docela problém vůbec dohrabat kde žeto srd vlastně je (chvíli jsem zíral kam jsem se to dostal) a nevím jaké dovoluje wikina úpravy tabulek a podobné věci ale původní SRD mělo docela fajn odlíšení řádků tabulek barvama, bylo by fajn mít na wiki aspoň ohraničení tabulek aby se to nepletlo s ostatním textem a u featů je nevímproč typ featu napsán v rámečcích pod názvem, což mi přijde docela matoucí. Předpokládám že viditelné tagy se ve finální verzi ještě opraví. No doufám že to nevezmeš jako rejpání :)

Btw všiml jsem si že seznam kouzel pro čaroděje a kouzelníky má docela mezery, je tam celkově snad míň kouzel než ve skutečnosti kouzelník má na každou úroveň.
Autorská citace #33
24.7.2008 08:16 - Treven Orboven
Jak se tak tady na to Vaše vzkvétající děťátko, chlapi, koukám, je mi líto, že už na takovéhle věci neinvestuji energii. Přestože nemám pochybnosti, kdo stojí za brilantním designem, nebudu gratulovat jmenovitě.
Jste opakem barbarů dnešní doby přátelé. Za to Vám patří nesmírná pocta. Ať Vám roste navštěvovanost.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074939012527466 secREMOTE_IP: 3.88.16.192