Střípky

Rytíř
14.5.2007 21:45
Zlepšováky a vychytáníčka
Pokud máte jakýkoli podnětný návrh, kritický pohled nebo stížnost k chování těchto stránek, případně našich projektů, sem s nimi! Naši odborníci na public relations Vaše dotazy, návrhy a připomínky promptně zpracují a předají Výzkumnému oddělení, jež navrhne řešení. Po lehké diskusi na téma oprávněnosti daného příspěvku pak Programátorské oddělení zjedná nápravu/aplikuje zlepšovací návrh :)

Nebojte se prostě nic a pište sem cokoli Vás k tématu technické stránky stránek napadne.
Autorská citace #1
14.5.2007 21:47 - alef0
Chcel by som sa pokorne opytat, ci je mozne niekedy v dalekej buducnosti dopracovat obratene poradie diskusnych prispevkov, teda take, ake je zname z phpbb for.
Autorská citace #2
14.5.2007 22:17 - Rytíř
Alef0: možné je naprosto všechno! Znáš to, stačí sehnat dostatek hlasů... :)) Ale tady to budeš mít už asi těžší, protože mě např. stávající pořadí vyhovuje víc. Nicméně! Max je děsně šikovnej. No fakt :) Takže si myslim, že by v nějaké dohledné budoucnosti možná mohl zvládnout udělat tuto featurku jako volitelnou pro každého uživatele dle jeho libosti.. co ty na to?
PS: kdybych se už neozval, tak Impérium právě udeřilo :)))
Autorská citace #3
15.5.2007 09:15 - alef0
Ak by to bolo volitelne, bolo by to uplne super :-)
Autorská citace #4
15.5.2007 09:54 - wlkeR
Já teda nevim, esi to tady existuje nebo ne... Když se zatoulam na nějaký jiný odvětví d20.cz - třeba Dragonlance, Modern - tak se na hlavní stránku nedostanu jináč než přes Zpět nebo naklepání www.d20.cz do Adresy. Chtělo by to nějakej link..?
Autorská citace #5
15.5.2007 10:22 - Dalcor
Vlevo, mezi odkazy máš vždy odkaz na D20 v kostce což je HOME.
Autorská citace #6
15.5.2007 10:22 - Dalcor
Nějaký způsob osobní, skryté komunikace? Něco jako PMky na phpBB?
Autorská citace #7
15.5.2007 11:47 - LZJ
Po návratu z dovolené jsem chtěl otevřít archiv článků a nedovolí mi vyhledávat jinak než od 1. do 1. Dělám něco blbě?
A taky zobrazuje novější dole, i když na hlavní stránce je to naopak :-(
Autorská citace #8
15.5.2007 13:23 - Rytíř
LZJ: vypadá to, že je to tak.. myslím si, že Max tam vrací implicitní hodnoty ještě předtím, než je vezme do úvahy při tom filtrování. Proto to ve výsledku ignoruje konkrétní nastavení dne... a také roku, jak jsem právě zjistil. Max teď nemá kdy, ale slíbil se na to mrknout večer. Díky za info!
To s tím zobrazováním jsem nepochopil, co je kde naopak?
Autorská citace #9
15.5.2007 14:30 - Corvus
co tak priatelskejsie postovanie do diskusii.. teda riadkovnie bez br. aby ked si oznacim text a stlacim tlacitko aby mi zhrublo a nie dalo tagy na koniec priespevku. je to velky problem?

a dalsia vec ze sa mi zdaju stranky velmi neprehladne. mal som podobne problemy ako wlkeR a matu ma dve listy. radsej by som keby boli hore vsetky nezavisle casti stranky a stale tam boli vsetky (d20 akce, Allmir, non.d20 atd) a nemenili sa, aby to nemiatlo a dobre sa prechadzalo medzi nimi
a na lavo aby boli prislusne podsekcie(clanky, duskuze, recenze...)
Autorská citace #10
15.5.2007 14:32 - Alnag
Řádkovat bez BR může tak že uděláš dvakrát enter. Tedy vynecháš řádek. A ano, označit text, aby byl tučný je velký problém. Proto to taky na phpBB fórech nemají.
Problém projektů nahoře je ten, že by se tam nevešly. :-(
Autorská citace #11
15.5.2007 14:43 - Dalcor
ale maj
Autorská citace #12
15.5.2007 14:49 - LZJ
Rytíř: Zobrazuje se to správně zdola nahoru. Nechal jsem se zblbnout tím dubnovým datem nahoře.
Autorská citace #13
15.5.2007 15:01 - Alnag
Dalcor: Máš pravdu... právě jsem to zkoušel. Ale přísahl bych, že to za mých mladých let nebývalo. :-)
Autorská citace #14
15.5.2007 15:05 - Joe
Za svojich mladých liet si nemal ani Creet, žejo? ;)
Autorská citace #15
15.5.2007 15:06 - Dalcor
Za mých také ne, stárneme Alnagu, stárneme...Ale ty furt míň než já.
Autorská citace #16
15.5.2007 16:44 - Jerson
Sice vím, že toto jsou stránky určené pro prezentaci článků, ale myslím že diskuse k nim i k jiným věcem je důležitá, protože právě diskuse vytváří komunitu. Takže si myslím, že určitá podpora diskusí (nebo spíše nepřekážení) je určitě třeba.
Jak už jsem psal, osobně by mi (prozatím) stačila stránka s odkazy na všechny diskuse seřazené podle nejnovějších příspěvků shora dolů.
Autorská citace #17
15.5.2007 17:48 - Max
Takže impérium vrací úder. Opravil jsem archiv a tagy jdou přes označení ... převzato z php2bb a funguje to vcelku dobře.
Autorská citace #18
15.5.2007 18:00 - Rytíř
Jerson: myslíš tedy něco jako je archiv článků, ale pro diskuze? To pro impérium jistě nebude žádnej problém.. :) spíš je to už ale trochu věc širšího obecného konceptu stránek. A nad ním se právě taky mj. zamýšlíme. Takže neboj, bereme Tvé přání a názor v úvahu!
Jinak že jsou diskuze živnou půdou stránek, to je bez diskuzí :) nechceme ovšem články zahlušit, jak se už teď díky množství příspěvků občas děje.. Něco s tim chceme provést, aby se zlepšila prezentace celé té spousty věcí, která je u nás k mání a není na první (a žel někdy ani na druhý) pohled vidět.
Autorská citace #19
15.5.2007 18:03 - Corvus
Alnag napisal: "Problém projektů nahoře je ten, že by se tam nevešly. :-(" (toto mi pripomina ze tu chyba quote)
isto? mne sa zda ze skor jednotlive podsekcie projektov sa nezmestia hore.. vid priklad http://darksun.d20.cz/ kde su podsekcie aj hore aj na boku a je to strasne matuce.
a nedalo by sa spon spravit nech su tie odkazy (allmir, arda, modern atd) na stranke kazdeho projektu rovnake?
oznacovanie funguje.dik :)
Autorská citace #20
15.5.2007 18:19 - Alek
Dotaz na Corvuse, ale i další. Jak používáte ty odkazy na projekty? Chodíte z projektu na projekt (např. z Ardy na d20 akce) nebo chodíte na projekty výlučně z hlavní stránky d20?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089053869247437 secREMOTE_IP: 35.175.174.36