Střípky

Autorská citace #1
9.3.2015 19:14 - Atterdag
Výborné a informačně nabité. Děkuju.
Autorská citace #2
10.3.2015 09:57 - ROBOcop
wlkeR: Paradni pocteni. Dekuji za pekny souhrn.
Autorská citace #3
19.9.2015 16:01 - Patres
Zdravím, môžte mi prosím poradiť, kde nájsť ďalšie expedície pre úroveň hráčov 4 a vyššie?
Autorská citace #4
19.9.2015 21:03 - ShadoWWW
Patres: Jsou to dobrodružství Tyranny of Phlan, Dark Pyramid of Sorcerer's Isle, Raiders of the Twilight Marsh, Pool of Radiance Resurgent a Escape From Phlan. Jsou na odkazu (po zadání uvedeného hesla) uvedeného v článku.
Autorská citace #5
20.9.2015 09:04 - wlkeR
Aano, jen ta recenze mi nějak vázne. Ve zkratce jsou ty dobrodružství super všechny krom Pyramidy, která mi přijde trochu mkc exotická, jako by jí někdo prostě chtěl protlačit za každou cenu. Jen teda netuším, jak jsou vybalancovaná, družina se zatím placatí na lv 3.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0696702003479 secREMOTE_IP: 35.172.194.25