Střípky

igraczek
17.7.2014 17:23
RPG Uherské Hradiště
Ahoj, využiji benevolentnosti zdejších vládců a zkusím se zeptat, zda-li sem nechodí někdo z okolí UH (+- 20 km). Jsme 2 a rádi bychom se přidali k již existující skupině, případně se podíleli na vzniku nové. Ochotně zkusíme cokoliv, co se aspoň okrajově dotýká fantasy. Zkušenosti s RPG nějaké máme, ale budou trošku zaprášené, počítám :) Věkově opravdu výrazně přesahujeme hranici 18 let :)

Nejde nám o několika týdenní rozmar, skupinu se snažíme sehnat/založit už pár let. Bohužel se nám moc nedaří (např. inzerát na RPG Fóru zůstal bez odezvy) a pokusy s nehráči nemívají dlouhého trvání. Třeba to bude vypravěčem ;-)

Díky každému, kdo se ozve.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18319511413574 secREMOTE_IP: 3.230.154.129