Střípky

Sparkle
1.8.2013 15:49
DnD Day 18. 8. 2013
Datum konání: neděle, 18. srpen 2013, od 12:30

Místo konání: Klub Mephit, Arbesovo náměstí 14, Praha 5 www.mephit.cz

Co se bude dít: různá dobrodružství pro DnD Next i starší edice. Oficiální materiály Murder in Baldur's Gate, případně něco jiného.

Večer se půjde do hospody. Kdo si chce večer zahrát Dungeon Command, vemte si ho.

Vstup na akci je tentokrát zdarma.

GMy si pořeší Almi, prosím pište sem kdo plánuje dorazit. Kapacita akce je cca 30 lidí.

Přijdou určitě:
Almi
Sparkle
Vojtěch
Hunter
Kin
Meldin
2x Shakovi známí
Shako
2 lidi z Mephitu
Nerhinn + 1

Přijdou možná:
Sethi
2 lidi z Mephitu
Autorská citace #1
1.8.2013 15:57 - Shako
Termin neni moc dobry. Vidim to tak na 50%.
Autorská citace #2
1.8.2013 16:19 - Alnag
Taky to vidím tak na 50%.
Autorská citace #3
1.8.2013 16:25 - Dalcor
Uvidíme... jak to dopadne, já mám v sobotu akci a v neděli se to moc nehodí...
Autorská citace #4
1.8.2013 16:27 - Meldin
Jak to tak čtu tak bych rek ze se skoro můžeme domlouvat na jinem termínu :D
Autorská citace #5
1.8.2013 16:30 - Sparkle
Tohle je pevně daný termín od Wizardů, aby nám vůbec poslali ten oficiální matroš :(
Autorská citace #6
1.8.2013 16:43 - Meldin
To ja vím ale kdo to zkontroluje? ;)
Autorská citace #7
1.8.2013 17:54 - ShadoWWW
já :)
Autorská citace #8
1.8.2013 23:15 - Sparkle
Přišly oficiální materiály. Má je obsluha, kdo plánuje GMovat tak si je tam můžete skočit vyzvednout.
Autorská citace #9
2.8.2013 00:02 - Vojtěch
Já dorazím...
Autorská citace #10
2.8.2013 10:20 - Almi
Sparkle: OK, vyzvednu je tam v pondělí, nebo tam pošlu lidi.

Vojtěch: Super, jsem rád že Ti nemusím volat :-)
Autorská citace #11
2.8.2013 10:31 - Hunter
Urcite se zastavim a zucastnim hrani :-) Vecer hospodu ale ne, musim raidovat :-D
Autorská citace #12
2.8.2013 10:54 - Nachtrose
a mne to nevide nakonec ani tentokrate :-( A zrovna to dobrodruzstvi zni celkem dobre...
Autorská citace #13
2.8.2013 11:02 - Babaj
skoda ze je to v Praze :-)
Autorská citace #14
2.8.2013 11:11 - Nachtrose
Babaj: zacinam mit pristup, ze praha neni zase TAK daleko ;-) ( ale krizi se mi to s jinou cinnosti )
Autorská citace #15
2.8.2013 11:14 - noir
Já to nedávám určitě :(
Autorská citace #16
2.8.2013 12:01 - kin
Já přijedu (a pokud máte nedostatek GM, klidně se nabízím)
Autorská citace #17
2.8.2013 12:41 - Babaj
Nachtrose : to neni vzdalenosti :_))
Autorská citace #18
2.8.2013 17:53 - Sparkle
Zatím to vypadá že budou aspoň dva GMové, takže to začnu propagovat i mimo Kostku. Zkusím hodit pozvánku do fantasy webzinů, třeba přijdou nějací nováčci, i když nepočítám že by se valili po kvantech :)
Autorská citace #19
2.8.2013 21:37 - Meldin
Já přijdu. Už se těším :) Podle prvních příspěvků to nevypadalo ;)
Autorská citace #20
3.8.2013 00:51 - Sethi
Uvidíme. Je to trochu nešťastné datum.
Autorská citace #21
4.8.2013 13:44 - captain66
Měl bych se dostavit.
Autorská citace #22
6.8.2013 11:56 - Almi
ALL: Vím, že je to trochu nešťastné datum, ale vzhledem k tomu, že promo akce teď dělají samotní wizardi a ne Blackfire, musíme se držet jimi požadovaného data.. :(

Nicméně, udělám vše proto, aby se to všem příchozím líbilo. Vstup bude zdarma, bude možnost vyzkoušet si zahrát (překvapivě zajímavý) Dungeon Command, a to až v 5ti lidech.

A já samozřejmě i DMové budeme mít také něco nachystaného.. :)
Autorská citace #23
6.8.2013 13:14 - Beltar
Almi, jen takový dotaz, chceš mě, nebo máš dost lidí?
Autorská citace #24
6.8.2013 23:06 - Vojtěch
Kdyžtak můžu DMovat taky, ale asi bude víc DMů než hráčů :-)
Autorská citace #25
7.8.2013 11:13 - Sparkle
Píšu pozvánku na akci - zvládnou podle vás pod vedením zkušených GMů tu hru i osmiletá děcka? nebo mám dát doporučený věk pro účast od 10 let?
Autorská citace #26
7.8.2013 11:47 - Shako
DnD je tak 12+, ne?
Autorská citace #27
7.8.2013 12:14 - ShadoWWW
Oficiálně je D&D 12+. Ale...
- První edice D&D byly 10+.
- První verze DrD byly 7+, později (a včetně dneška) 9+.

A teď babo raď... :)
Autorská citace #28
7.8.2013 12:36 - Shako
Hodne zalezi na konkretnich detech. Kazdopadne pro jistotu bych radeji psal vic nez min. Pokud to nema byt babysitting od DM nebo spoluhracu.

A pokud se nepletu, tak DnD day ma materialy v anglictine a neni jich zrovna malo.
Autorská citace #29
7.8.2013 12:47 - Sparkle
Shako píše:
DnD je tak 12+, ne?


12+ je doporučení pro družinku nováčků, tedy to že GM by měl mít aspoň 12 je vcelku jasný. Jde o to, že jakmile je GM velmi zkušený, můžou být ti hráči mladší.

Dám tam teda 10+.

Mimochodem, daří se někomu z vás najít tento DnD Day (obecně) na stránkách Wizardů? Když zadám DnD Day 2013, vyskočí na mě Vault of the Dracolich Game Day: June 15, 2013. O tom novým ani ťuk. Mám pocit, že tam všichni dělaj na DnD Next nebo maj dovolenou.
Autorská citace #30
7.8.2013 13:42 - Almi
Momentálně uvažuji 3-4 DMy, protože více jak 20 lidí nečekám. Ale dovedu si poradit i s tím, bude-li jich více.

Nejnovější projekt wizardů se jmenuje Vražda v Baldurs Gate. Poběží stejnojmenné Encounters a na DnD Day se bude hrát vlastně úvod celého příběhu, který může vyústit různými konci..

Hrát se bude s postavami na 1. úrovni, přičemž záleží na hráčích, zda chtějí hrát v DnD 3,5e, ve 4e či v Nextu.

Zároveň není problém, abych přinesl a odehrál jakýkoli Lair Assault, budou-li na něj lidi. Stejně tak i dřívější DnD Day dobrodružství.

Budu mít sebou krabice s Dungeon Commandem, takže i ti, kteří by se nevešli nebo si nechtěli zahrát, tak se nudit nebudou.

Navečer v hospůdce (přepokládám opět nekuřácký salonek ve Vidličkách a nožích - Sparkle - zajistíš rezervačku?) se dá skvěle najíst, mají tam super limonády za normální ceny. Dá se tam pokecat i zahrát právě třeba Dungeon Command.

ALL: Potřebuji vědět, jestli někdo z vás preferujete nějaký herní systém z výše uvedených nebo budete mít nějaké zvláštní přání/preferenci.

Postavy budou generické, předpřivené, nicméně - přineste si cokoli vlastního, na 1. úrovni. Pokud ve 4e, tak klidně včetně character themat. Hrát se bude ve městě, postavy budou nováčci ve městě, kteří dorazili na Founders Day (což je svátek na počest zakladetele města, hrdiny Baldurana).

Sparkle: 8mi leté děti raději fakt ne. Postavy a vše kolem bývá většinou v angličtině. A já se přiznám, že si nejsem úplně jist, zda bych takové děti zvládl já či někdo jiný (ať už jako vypravěč nebo spoluhráč). Takže spíš nějakou rozumnou verzi, optimálně tak 12 let a víc..
Autorská citace #31
7.8.2013 15:31 - Beltar
Jeden z nejzapálenějších hráčů DrD co jsem potkal měl 6 let. Když mu vypravěč (30+ let) jednou zabil postavu, 3 měsíce se neukázal :D
Autorská citace #32
7.8.2013 15:54 - Shako
Ulovil jsem dva dalsi lidi, kteri prijdou vic jisteji nez ja. :-)
Autorská citace #33
7.8.2013 16:11 - Sparkle
Almi píše:
Nejnovější projekt wizardů se jmenuje Vražda v Baldurs Gate. Poběží stejnojmenné Encounters a na DnD Day se bude hrát vlastně úvod celého příběhu, který může vyústit různými konci..


Taky jsem si všimla, že když jsme se zapsali na DnD Day, automaticky nám to zapsalo i sezónu Encounters do konce září. Takže pokud by někdo měl zájem v tom pak pokračovat, dohrávat to po částech, bylo by to super.

Almi píše:
Navečer v hospůdce (přepokládám opět nekuřácký salonek ve Vidličkách a nožích - Sparkle - zajistíš rezervačku?) se dá skvěle najíst, mají tam super limonády za normální ceny. Dá se tam pokecat i zahrát právě třeba Dungeon Command.


Vidličky a nože klidně zarezervuju, ale počítejte s tím, že tam zavírají o 23:00 a minule nás polehoučku vyhazovali už ve 22:30.

Shako píše:
Ulovil jsem dva dalsi lidi, kteri prijdou vic jisteji nez ja. :-)


Super!! Píšu je do seznamu :)
Autorská citace #34
8.8.2013 00:00 - Almi
Beltar: Hmm..říkáš 6 let? :-) Pěkný!

Sparkle: K tomu, abys mohla hrát Encounters, ale potřebuješ tohle dobrodružství. Budete ho mít k prodeji?

ad. vidličky: Ona je to neděle, takže to bude optimální čas skončit..kdo bude chtít, může určitě někde vedle dál pokračovat.. :-)

Shako: Super! :)
Autorská citace #35
8.8.2013 09:19 - Sparkle
Almi píše:
Sparkle: K tomu, abys mohla hrát Encounters, ale potřebuješ tohle dobrodružství. Budete ho mít k prodeji?


Pokud bude zájem to pravidelně hrát, tak to objednám. Domluvíme se na srazu, ono to stejně má vyjít až dvacátýho.
Autorská citace #36
8.8.2013 23:18 - Sparkle
Dneska bylo v krámu dost RPG pozitivních tvorů, čtyři se tvářili, že se pokusí na DnD Day dojít.
Autorská citace #37
9.8.2013 09:29 - Almi
Sparkle: Tvorové, kteří nic netuší, o DnD? Nebo? Každopádně, uvidíme...

Sparkle píše:
Pokud bude zájem to pravidelně hrát, tak to objednám. Domluvíme se na srazu, ono to stejně má vyjít až dvacátýho.


Já si to někde koupím, ať už se to bude hrát, nebo ne. Použiji to vždycky. Je pro mne jen otázkou, kde to koupím. Tuhle otázku nechci řešit až dvacátého..tou dobou bych to rád už měl na cestě, abych nemusel čekat do konce září, než se mi to reálně dostane do rukou.. od wizardů je docela nešťastné, že to vydávají takhle, protože do Evropy se to dostane s docela velkým zpožděním... :/

.ale chápu, mají to navázané na GenCon.
Autorská citace #38
9.8.2013 09:35 - Alnag
Almi: Podle mně to 20. srpna dostane centrála v Belgii, někdy dokonce i sklady vybraných obchodů. Do Evropy se to dostane včas, to jen k nám to drhne.
Autorská citace #39
9.8.2013 10:31 - Sparkle
Almi píše:
Sparkle: Tvorové, kteří nic netuší, o DnD? Nebo? Každopádně, uvidíme...


Minimálně tři z nich už DnD hráli.

Alnag píše:
Almi: Podle mně to 20. srpna dostane centrála v Belgii, někdy dokonce i sklady vybraných obchodů. Do Evropy se to dostane včas, to jen k nám to drhne.


On je průšvih, že Blackfire DnD už nevozí. Bylo nám řečeno, že kvůli nějakému opatření od Wizardů (asi z důvodů cla či daní nebo co, moc jsem to nepochopila) jdou všechny knižní produkty Wizardů přes anglického distributora, od kterého to Blackfire objedná, jen když si o to řekneme a jen když toho bude větší množství.
Autorská citace #40
9.8.2013 10:39 - Alnag
To už to skoro můžete od toho distributora objednávat sami, ne?
Autorská citace #41
9.8.2013 10:44 - Sparkle
Alnag píše:
To už to skoro můžete od toho distributora objednávat sami, ne?


No právě. Pak je jenom otázka, jestli tyhlety "speciální" produkty vázající se k nějakému eventu od těch anglánů vůbec dostaneme - jsme totiž WPN obchod zaregistrovaný k Blackfiru a nikoli k těm anglánům, a angláni to můžou dostat v limitovaném množství jako příděly na obchody zaregistrované u nich. U Magicu to tak funguje.
Autorská citace #42
9.8.2013 11:58 - Almi
Sparkle: V tomhle případě se nejedná o speciální produkt. Je to normálně prodejná záležitost. KOnečně jim totiž došlo, že (i) mohou Encounters i prodávat, (ii) na tom vydělají, protože pošlou zvlášť jen pár promo materiálů tam, kde se to bude hrát. Materiály už mám, jen mi chybí samotná knížka..takže, kdyby byla, bylo by to fajn..

btw: Na GenConu k téhle knížce dávají za splnění určitých podmínek na stánku gf9 zdarma jako promo i jejich sadu figurek..chjo... ;-)
Autorská citace #43
9.8.2013 14:13 - Sparkle
Pak jsou ale debilové, že dali release date té knížky na 20. 8. a první sezení Encounters na 21. 8. I kdyby se ta knížka zázračně teleportovala z Anglie za den, stejně si to GM nestihne připravit.
Autorská citace #44
9.8.2013 14:28 - Alnag
Almi píše:
btw: Na GenConu k téhle knížce dávají za splnění určitých podmínek na stánku gf9 zdarma jako promo i jejich sadu figurek..chjo... ;-)


Neboj, brzo to bude na eBay za 500 dolarů nebo tak. :D
Autorská citace #45
9.8.2013 14:36 - ShadoWWW
Alnag píše:
Neboj, brzo to bude na eBay za 500 dolarů nebo tak. :D

No, pořád levnější než výlet na GenCon. :D
Autorská citace #46
9.8.2013 15:03 - Almi
Alnag, ShadoWWW: LOL , oni to prodávaj i samostatně. Takhle to bylo za určitých podmínek zadara... ale pravda je, že když jsem viděl, za kolik se prodává Vault of Dracolich, který jsem prošvihnul, protočili se mi panenky.. :/ A to ho MOC chci :)
Autorská citace #47
9.8.2013 16:05 - Shako
Ja (mozna prichozi) a moje komando (dva urcite prichozi) preferuji na hru Next nebo 4e.
Autorská citace #48
9.8.2013 19:35 - ShadoWWW
Co se týče Next... Mohl bych sem postnout nějaké překlady aktualizované na nejnovější packet, kdyby byl zájem.
Autorská citace #49
10.8.2013 01:16 - Almi
ShadoWWW: Zatím nevím o nikom, kdo by ho tam chtěl hrát, ale díky za nabídku. Jinak - po zběžném shlédnutí musím říct, že mi k tomu, abych vedl hru v Nextu stačí i zběžní znalosti 3.5e :) A je skvělý, srovnat si potvory pro 3.5e, 4e a Next. Přesně je vidět markantní rozdíl v zábavnosti. Až neskutečně.
Autorská citace #50
10.8.2013 10:31 - ShadoWWW
SCAN materiálů pro Muder in Baldur's Gate. Zejména pro ty, co se chtějí podívat na toto dobrodružství a nemají možnost se k němu dostat.
Autorská citace #51
10.8.2013 10:37 - Alnag
ShadoWWW: Díky za scan! Myslím, že bude zajímavé zjistit, jestli WotC teď bude vydávat dobrodružství tímhle stylem (tj. kompatibilní s více edicemi).
Autorská citace #52
10.8.2013 11:48 - noir
ShadoWWW: A nebyl by i Vault of the Dracolich?
Autorská citace #53
10.8.2013 13:04 - ShadoWWW
Noir: Že seš to ty... VotD :-)
Autorská citace #54
10.8.2013 18:43 - Almi
Alnag: Oni jen předstírají, že je to napříč wdicemi. Ve skutečnosti je to psané celé v Nextu. A jen připojí na konci bestiář. Ale vešekrý text uvnitř, včetně DC pastí a všeho kolo (není už SC atd) je dělaný pro Next = nezkušený DM má smůlu...

ShadoWWW: Díky Ti :)
Autorská citace #55
13.8.2013 15:23 - Meldin
co nějaké postavy na hraní? je potřeba něco připravovat nebo už je to hotové?
Autorská citace #56
13.8.2013 17:46 - Sparkle
Je zarezervován stůl na neděli ve Vidličkách a nožích od 18:30, pro cca 10 až 20 osob v tom salónku. http://www.vidlickyanoze.com/
Autorská citace #57
13.8.2013 20:37 - Vojtěch
Mno, dobrodružství, zdá se, počítá s tvorbou na místě, aby se lidi lákali do pokračování v organized play...
Autorská citace #58
14.8.2013 11:48 - Hunter
Zkusim si oprasit postavu do 4e, rad zkusim next a jiz pripravenou postavu :-) Na jeden den se to da snadno prezit :-)
Autorská citace #59
14.8.2013 11:49 - Shako
Zatim vse planuju tak, aby mi vysla ucast na hrani i do hospody. Zvysuju sazky tak na 85%.

Zahral bych si NEXT, pokud nekdo bude ochoten mastrovat. Jinak nepohrdnu jakymkoliv dobrodruzstvim ve 4e.
Autorská citace #60
14.8.2013 12:30 - Smud
Me to bohuzel v nedeli nevyjde vubec :(
Autorská citace #61
14.8.2013 15:52 - Almi
SHAKO: Zuřivě pracuji na tom, aby se to líbilo..ačkoli to wizardi fakt neusnadňujou...

Smud: Nu, co se dá dělat..

ALL: Pokud chcete, udělejte si postavu na 1. levelu. Povolen je 1 magický přednět do levelu 2 včetně :) Povolena jsou i character themata. A docela je v tomhle případě doporučuji, pokud si chcete ozvláštnit postavu. Peněz máte málo, téměř nic, takže žádné šílené zbraně a věci (pokud si je neodvyprávíte :))

Kdo mít postavu nebude, hrozí, že si bude vybírat z předpřipravených, a ty Themata nemají (pokud nějaká nevyberu a nepřidělám je k nim :))

Co se hraní v Nextu týče - postavy pro Next předpřipravené nebudou (tedy - alespoň ne ode mne). Tož je to na Vás. DMové zvládnou odehrát i Next... :)
Autorská citace #62
15.8.2013 16:05 - Shako
Almi: To zni dobre.

Dorazim - snad to stiham rovnou na zacatek.
Postavil jsem jednoho hobita, ktery se zrekl rodinne zlodejske tradice. :)
Autorská citace #63
15.8.2013 19:46 - Sparkle
Nějací dva cizinci se zjevili v krámě, že by se chtěli naučit rpg. Kdyby se náhodou objevili v neděli, a chtěli hrát, byl by někdo ochoten mástrovat to v angličtině? Když ne, nic se neděje, bude se jim věnovat aspoň obsluha.
Autorská citace #64
15.8.2013 21:33 - Meldin
Tak mastrovat asi ne ale rad bych se přidal do družiny kdyžtak. Potřebuju potrenovat ajinu ;)
Autorská citace #65
16.8.2013 10:40 - Almi
Sparkle: Já je určitě nepovedu.. :) ..ale to by se pořešilo za běhu.

Jinak, podle počtu lidí to vypadaá, že 3 DMové budou stačit...

..trochu jsem příběh poupravil, aby byl hezčí...a..hmm..zajímavější. Tak, snad všechno klapne.

Shako: Super, hobit se hodí vždycky! :)
Autorská citace #66
16.8.2013 11:42 - Meldin
Ja si udělám něco co ma magic missile :D
Autorská citace #67
16.8.2013 12:59 - Shako
Almi: Takze hrajeme DnD 4e na 3 stolech nebo to bude vice ruznorode?

Píše:
Ja si udělám něco co ma magic missile :D


Tak ted si vsechny prekvapil. :-D
Autorská citace #68
16.8.2013 14:40 - captain66
Bohuzel se kvuli chripce nedostavim.
Autorská citace #69
16.8.2013 15:02 - Almi
Shako: Bude připravená hra pro 3 stoly + vezmu Dungeon Commandy, co mám. Zatím se neprojevila touha někoho po něčem odlišném...

Kdo máte Dungeon Command a chcete si ho zahrát, klidně si ho přineste. Taky bude ta možnost.
Autorská citace #70
16.8.2013 15:34 - Sparkle
Včera mi potvrdili dva ze čtyř našich "lokálních" že přijdou a zahráli by si Next.
Autorská citace #71
16.8.2013 17:08 - Nerhinn
Zatím to vypadá, že přijedu v neděli a přivezu i sestřenici (pro Almiho: ano, tu hezkou) :)
Autorská citace #72
16.8.2013 20:54 - Almi
Sparkle: Fajně, pokud Next, tak ho povede Vojtěch (je to větší expert, než já :-))) Jinak - pokud Next, tak ať mají postavy. Odehrát to v nextu je snadné pro DMa (resp. mne), ale postavy a systém neznám...

Nerhinn: Moc dobře víš, že jí poznat NECHCI! jednak dle Tvého vyjádření je inteligentní a jednak komunikativní...oboje je pro muže nežádoucí.. :)

..ale vážně - přespíte obě? Problém to není...

ALL: Připravil jsem spolus Vojtěchem ze svých tajných zásob jedinečný Encounter, takže bude příběh dávat větší smysl. A nebude to jen to, co je oficiálně. Můžete se těšit na VELMI netradiční taktický souboj, kde se scéna bude proměnlivě měnit :)

..jsem zvědav, jak to bude fungovat.. ;-)
Autorská citace #73
16.8.2013 21:03 - Vojtěch
Hele, nedávej mi tu kredit za věci, co jsem netvořil. Zatím jsem akorát frflal :)
Autorská citace #74
17.8.2013 07:26 - Hunter
Rano stravim v praci, tak uvidim, jak to budu stihat (neboli se stavam nejistym) - tak jako tak bych rad dal next, abych ho videl. Postavu nemam a nejsem schopny ji pripravit, neb nemam pravidla :-)
Takze kdyby se tu nasla dobra duse, co by sfoukla valecnika s oblibenym obourucakem, ci tezkou palici pro me, bylo by to fajn :-)
Autorská citace #75
17.8.2013 11:19 - Vojtěch
Pravidla se kdyžtak dají stáhnout tuto...

http://www.d20.cz/diskuze/kultura-diskuze/51227.html
Autorská citace #76
17.8.2013 12:18 - Alnag
Tak u mně je to definitivně tak, že nedorazím. Snad někdy příště.
Autorská citace #77
17.8.2013 16:53 - ShadoWWW
Dnes večer sem nahodím nějaké překlady posledního (aktuálního) balíku Next. Jmenovitě dokumenty: Tvorba potavy, Jak hrát, Minulosti a znalosti, Rasy, Vybavení, Odbornosti, Kouzla; a z povolání sem hodím překlady barbara, bojovníka, tuláka a mága.
Autorská citace #78
17.8.2013 19:01 - Almi
Alnag: Nu, co se dá dělat...

ShadoWWW: Super! Moc Ti dík!
Autorská citace #79
18.8.2013 01:34 - ShadoWWW
Autorská citace #80
18.8.2013 01:39 - ShadoWWW
Co se týče aktuálnosti, tak vše je aktuální na nejnovější packet, kromě kouzel. Ty by měly být na 99% kompatibilní. Jde o to, že jejich konverze na nejnovější packet není úplná. V novém packetu ale více méně jen vymazali u kouzel ten atmosferický text na začátku. Někdě taky změnili obor kouzla.

Protože to není 100% převedeno na nejnovější verzi packetu, tak jsem přemýšlel, jestli ty kouzla zveřejňovat, ale pak jsem si řekl, že jo. Třeba to někomu pomůže. Jen je důležité si před hrou zkontrolovat, jestli vámi vybraná kouzla sedí vůči origošu.

Good game!
Autorská citace #81
18.8.2013 07:29 - Almi
ShadoWWW: Díky moc! Věřím, že to lidem pomůže.
Autorská citace #82
18.8.2013 09:59 - Shako
Next bych si zahral, ale nestiham nastudovat pravidla. Takze poprosim o rezervaci jednoho mista v Almiho potencialni TPK skupince. ;-)
Dorazim urcite, mozna s par minutovym zpozdenim.
Autorská citace #83
18.8.2013 10:47 - Vojtěch
neni co studovat. S novacky nutno pocitat.
Autorská citace #84
18.8.2013 15:14 - Hunter
Stale v praci, takze bohuzel, doufam, ze si to uzivate :-)
Autorská citace #85
19.8.2013 09:33 - Shako
Hrani i hospoda bylo fajn.
Bohuzel se neda rict, ze na tom velky podil maji WoTC - puvodni dobrodruzstvi bylo hodne podivne - spatne koncipovane.
Ani moc nelituju, ze jsem se k Nextu nakonec neodhodlal. Treba priste.
Diky Almimu za vylepseni dobrodruzstvi, Beltarovi za vedeni hry a Sparkle za celkovou organizaci.
Autorská citace #86
19.8.2013 11:21 - Almi
ALL: Děkuji všem za účast i hraní. Sic v menším poštu, ale 3 družinky zase nejsou tak špatné.

Je fajn, že si lidi mohli otestovat Next, i když je s podivej, že jejich vlajkové dobrodružství (které by mělo být cosi jako KotS pro 4e) je tak mizerně číselně připravené. Vůbec to, co jsem slyšel od Vojtěcha, nefungovalo.

Co se příběhu týče (ostatně - také byl celý připraven primárně v Nextu), tak na něm bylo znát, že je to horkou jehlou šitá upoutávka na jejich "placený betatest" Nextu, nicméně se nám podařilo společnými silami z vlastních zásob (snad) příběh okořenit a upravit tak, aby si lidé užili nejen premiobých kostek, ale i samotné hry.

Uznávám, že "kývací můstek" je vypečená záležitost. Kdo má zájem, může se podívat na tenhle docela zajímavý stand-alone encounter ještě pár dní zde.

Snad se to líbilo, bylo i pár nováčků a já si rád pokecal s pár lidma, co nemám možnost moc často vidět!

Děkuju Sparkle za její neutuchající organizační úsilí, bez níž by k tomuhle setkání nedošlo :-)
Autorská citace #87
19.8.2013 13:04 - Sparkle
Díky všem, že jste přišli na akci! Hlavně Vojtěchovi za mástrování Nextu, i když mu to Wizardi neusnadnili, a Almimu za doplnění dobrodružství.

Další akci podobného ražení navrhuju udělat nezávisle na wizardích DnD Day, abychom mohli hrát i Pathfinder / 13th Age.
Autorská citace #88
19.8.2013 16:27 - Meldin
jj. oboje bylo fajn...hraní jsem si užl a restauraci taky (ty jahodový knedlíky fakt stály za to :D )...
Autorská citace #89
19.8.2013 18:15 - Vojtěch
Mno, já děkuji svojí družince za trpělivost. Nějak se mi nedaří zbavit pocitu, že v 13th by mě to asi bavilo víc a asi to i odsýpalo, viz následný boj z kostliváky. Těším se na další akci.
Autorská citace #90
8.10.2013 10:37 - Sparkle
Tak co, dáme ještě jeden sraz před vánoci? Tentokrát bych se vybodla na Wizardí DnD Day, ať tam můžem s klidným svědomím hrát i konkurenční hry :)
Autorská citace #91
8.10.2013 19:19 - Vojtěch
*mává praporkem podpory +2*
Autorská citace #92
4.11.2013 13:31 - Sparkle
Nabízím datum neděli 15. prosince na D20 day. Co vy na to? Můžem to pojmout stylem, že si tam uděláme nějakou předvánoční tombolu / nadílku. Našla jsem doma nějaká dobrodružství pro ADnD, vcelku relikvie, tak je můžu poskytnout :)
Autorská citace #93
4.11.2013 14:04 - noir
Za mě bez šance, takhle těsně před svátky je to pro mě nerealistické. I když to zní fakt dobře, nějaké to kruté retro :)
Autorská citace #94
4.11.2013 15:08 - Meldin
Ja s termínem problem nemam.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16716408729553 secREMOTE_IP: 3.17.150.163