Střípky

Autorská citace #1
10.12.2012 10:18 - noir
Protože všichni čumí stejně jen do diskuzí a na články se nikdo nedívá, tak si tom okomentuju, aby si vůbec této výzvy někdo všimnul...
Autorská citace #2
10.12.2012 12:36 - Sparkle
Já bych do toho šla.
Autorská citace #3
10.12.2012 15:53 - captain66
Ja taky.
Autorská citace #4
10.12.2012 21:30 - Shako
Tak zni to zajimave. Budu to z povzdali sledovat a pripadne se v pravy cas pripojim. :-)
Autorská citace #5
12.12.2012 11:40 - Sparkle
Může to být částečně otevřené pro lidi, kteří si budou chtít přijít zahrát jen na jedno sezení? Poslední dobou se mě dost lidí ptá, kdy bude v Mephitu další opengaming a že by něco určitě zahráli.
Autorská citace #6
12.12.2012 12:31 - noir
Klidně. Killteamy mají proměnlivém složení :)
Autorská citace #7
12.12.2012 14:23 - Jarik
Da se rici, ze Deathwatch ma stejna pravidla jako Warhammer Fantasy RP? :D

Skoda, ze 40k mne nebere :( WHfRPG bych si zahral radsi :D
Autorská citace #8
12.12.2012 14:49 - Alnag
Kdyby to bylo otevřené, asi bych si to rád zkusil. Závazku na delší dobu se bojím, nevím jak bych to stíhal. Ale kdybych tě Noire jako hráč znervózňoval tak taky nemusím být u všeho. Stačí říct.
Autorská citace #9
12.12.2012 19:03 - Boar
Pokud by bylo místo i pro "noname" hráče, tak bych se rád přidal. Warhammer 40k je pěkné téma.
Autorská citace #10
12.12.2012 20:36 - Sparkle
Mám ještě jednoho zájemce.
Autorská citace #11
12.12.2012 21:22 - captain66
Jarik píše:
Da se rici, ze Deathwatch ma stejna pravidla jako Warhammer Fantasy RP?


Ma stejny zaklad pravidel jako druha edice warhammer fantasy RP. Jiny je asi jen system kouzel.
Autorská citace #12
14.12.2012 13:07 - noir
Takže zájem mají:

Sparkle
+1 od Sparkle
Captain66
Alnag
Boar
Shako možná
+ případní hráči

Z toho mi vychází, že 4-5 hráčů by na jednu hru mohli vyjít. To je akorát, hrál bych i se třemi. Tím pádech bych prosil případné zájemce, aby mi do pošty hodili lehoučký koncept postavy. Stačí mi jen kapitula, role postavy a nějaká její obecná charakteristika.

Kapitula může být jakákoliv, jen ne prosím žádná custom ala ANgry Marines :) Rolemi mám na mysli povolání z pravidel. Pokud je neznáte, pak základními povoláními jsou:
Útočný marińák (assault): v jedné ruce rotomeč, v druhé bolterovou pistoli, expert na boj na blízko.
Taktický mariňák (tactical): taková klasika s bolterem. Může být ostrostřelec, expert na výbušniny nebo taktický velitel. Umí všechno trošku...
Knihovník (Librarian): ten, kdo ovládá síly warpu. Síly, které vypadají jako magie a možná i magií jsou...
Lékárník (Apothecary): Bojový medik. Kromě toho, že umí vyléčit zranění svých bratří, taky schopně bojuje, ale umí i vyrábět jedy a chemikálie. Mimo jiné se také stará o poslední věci umírajících...
Ničitel (Devastator): Mariňák ozbrojený těžkou zbraní - od těžkého bolteru, přes raketomet , plamenomet, až po plasmový kanón.
Technik (Techmarine): Mariňák, který si rozumí s technikou. Vybavený kybernetickými implantáty, občas se stává víc strojem než člověkem. Tak trošku inženýr, tak trošku hacker...

Případné otázky házejte sem. Všechna pravidla Deathwatch mám na na Dropboxu, kdybyste je někdo potřebovali...
Autorská citace #13
14.12.2012 21:54 - Jarik
Abych pravdu rekl, tak bych si nekdy d100 system rad zahral (At to mohu porovnat s WHfRP). ale ze 40k jsem nikdy nic necetl.

Ale mohl bych si poslechnout nejakou knihu :D treba :D

Pokud budu vitan.
Autorská citace #14
11.2.2013 23:26 - RogenTAU
Vím, že je asi pozdě, ale tohle RPG sleduju už hodně dlouho, a docea bych si rád občas zahrál, svět znám celkem obstojně, (8 let aktivního hraní a sledování vývoje) a mám i celkem přehled o Deatwatch setting, (mám doma skoro kompletní sbírku co k tomu vyšlo. Pokud by to bylo ještě aktuální, docela bych měl zájem, Určitě bych chtěl hrát někoho od Black Templars, pravděpodobně apaothekara, nebo assault marína ( ale takové exotiky jako kaplan a podobně bych taky bral).

Pokud je to tedy ještě aktuální tak jsem k zastižení na rogentau@gmail.com
Díky
Autorská citace #15
18.3.2013 14:21 - sdasda777
Zni to pekne ale nevim kde by to bylo
Autorská citace #16
19.3.2013 18:19 - Dalcor
noir píše:
Klidně. Killteamy mají proměnlivém složení :)
Chtěl si říct, že úmrtnost, ne? Pokud je to aktuální jako Open Gaming tak bych zašel si zahrát...Na dlouhodobější hraní to nevidím. Akorát bych dal přednost Dark Crusade ;-D Přecijenom šmoulové, ochcávači stromků, "Vypadni z mého města" mariňáci a ostatní imperiální verbež je dost ochuzené hraní pouze na "FOR THE EMPEROR", "BURN THE HERETIC", "DIE FOUL XENO"... To je trochu nuda, ne?
A kdyby přeci tak jednoho noir upírského lorda z Bhaalu bych si dal.
Autorská citace #17
19.3.2013 20:01 - Vojtěch
Pěchota FTW :) (myslím Imperiální Gardu bez techniky samozřejmě)... Only War
Autorská citace #18
19.3.2013 21:20 - Noldo2
Dalcor píše:
dost ochuzené hraní pouze na "FOR THE EMPEROR", "BURN THE HERETIC", "DIE FOUL XENO"... To je trochu nuda, ne?

My Black Templars to vidíme jinak :) Je to možná zvláštní, ale pokoušet se vžít do té totální jednostranné fanatičnosti, 100% dogma a 0% myšlení, je zvláštnim způsobem ...obohacující, pro mě. A hlavně je to pr*el :D
Autorská citace #19
19.3.2013 23:14 - Sparkle
Už máme i Only War na skladě, takže by se mohlo testnout rovnou to, ale já si tohle mástrovat netroufnu :(
Autorská citace #20
20.3.2013 11:25 - noir
Ahojte, já se omlouvám, ale nečekal jsem, že nová práce bude takový záhul. Takže momentálně to z mé strany nevypadá na to, že bych si dokázal realisticky najít nějaký čas na přípravu jako GM...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083801031112671 secREMOTE_IP: 3.139.97.157