Střípky

Almi
5.4.2012 09:34
DnD Day
Kde: Černý Rytíř
Kdy: neděle 15.04.2012, od 12. hodin do podvečera..pak hospůdka nebo jiná socializace

Už je to nějaký čas od posledního setkání příznivců DnD a lidí z Kostky i odjinud vůbec. Poslední oficiální DnD Day v Čechách loni o prázdninách neproběhl. Dílem i proto, že Wizardi neposlali dost materiálů.

Nyní se leccos změnilo, tak nač se můžete těšit?

Na výběr tentokrát bude z více věcí. A je jen na příchozích, co se bude hrát nebo co si budou chtít zahrát. Postavy budou předpřipravené, ale lze mít i vlastní!

* DnD Day dobrodružství Gates of Neverdeath (preview k Encounters: Lost Crown of Neverwinter) pro postavy 1. úrovně
ochutnávka ze světa Forgotten Realms, a to zejména z Klenotu severu, města Neverwinter; vhodná pro začátečníky;
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 1. úroveň, zkuste použít character theme z Neverwinteru. Vyberte si 1 magický předmět do 3. úroveně včetně a 1 spotřebovatelný předmět také do 3. úrovně včetně.

* DnD Lair Assault - Forge of the Dawn Titan pro postavy 5. úrovně
dokáže družina dobrodruhů překazit rituál hrozící zničením města dřív než bude pozdě? Tentokrát o dost drsnější ochutnávka města Neverwinter určená všem munchkinům a vůbec hráčům, kteří se nebojí zemřít stejně jako všem, kteří se prostě rádi baví a mají rádi zajímavé výzvy.
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 5. úroveň; max. 3 magické předměty jakékoli rarity úrovně max. 4, 5 a 6. Máte 840 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

* DnD Lair Assault - Talon of Umberlee pro postavy 8. úrovně
opět se podíváme do Ztracených říší, tentokrát však na palubě lodi - piráti, poklady, mořské potvory, zajímavé výzvy..a rum! - kdo by odolal? :-)
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 8. úroveň; max. 3 magické předměty úrovně max. 7, 8 a 9, kde jen jeden z nich může být raritní. Máte 2600 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

* Dnd Lair Assault - Attack of the Tyrantclaw pro postavy 6. úrovně
úkol zní jednoduše - doprovodit druida na jeden opuštěný ostrov a uchránit ho po určitou dobu naživu..dokážete to? Aneb DnD v podobě "tower defense"
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 6. úroveň; max. 3 magické předměty jakékoli rarity úrovně max. 5, 6 a 7. Máte 1000 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

EDIT: Postav od Noira bude pět. Vždy tři budou essentializované (tj. jednodušší) a dvě klasické.

Vyprávět bude (v abecedním pořadí): Almi, Alnag, Beltar, v případě potřeby Smud a Vojtěch.

Těšit se lze také na hromadu promo materiálů včetně starých figurek, co jsem získal z tajných zásob Blackfire z dob, kdy ještě Wizardi tak neškudlili :)

Tak co, přijdete?

Přijde:
Almi - vypravěč
Alnag - vypravěč
Babau14
Beltar - vypravěč
Fibriso - asi
Gaerwynn + 2 nebo dokonce 3 lidi :)
Geralt (příjde, pokud ho budou svrbět prsty)
Jarik + asi jeden začátečník
Meldin
Noir (pokud nebude Konstantin v Konstantinopoli)
Sethi + bratr
Shako + 2 další lidi (chtějí hrát Lost Crown of Neverwinter)
Sirien (rád by pirátskou storku)
Smud
Vojtěch + 2 lidi
wlkerovo agenti :)
Autorská citace #21
6.4.2012 17:37 - Sethi
Konstantin v Konstantinopoli?
Autorská citace #22
6.4.2012 22:34 - Vojtěch
Jinak taky lákám další a mám dva úlovky...
Autorská citace #23
8.4.2012 16:19 - Shako
Soucasny stav je Shako + 2 a asi bychom radi hrali dohromady a zkusili Lost Crown of Neverwinter. Postavy si vytvorit muzem.
Autorská citace #24
8.4.2012 16:28 - Nerhinn
Já přijedu a se mnou další dva nebo tři nováčci.
Autorská citace #25
8.4.2012 20:23 - Almi
ALL: Super! :)) To by nakonec mohlo vyjít i na 3 družiny/stoly

Shako: určitě si neváhejte vytvořit postavy. Což platí i pro ostatní..nevím, jak na tom noir bude s časem :)
Autorská citace #26
8.4.2012 20:39 - Vojtěch
Jaké lvly? Mám možná další dva, tak ať se nějak koodinujeme...
Autorská citace #27
8.4.2012 21:00 - Beltar
Almi: Jsi si jistej ze mame dost DM? Ja delam reklamu i jinde a buhvi kolik lidi prijde.
Autorská citace #28
8.4.2012 21:23 - Meldin
Beltar píše:
Almi: Jsi si jistej ze mame dost DM? Ja delam reklamu i jinde a buhvi kolik lidi prijde.


Něco na tom bude :-) Nerad bych případně dostal dobrodružství 15 minut předem jako minule :-)
Autorská citace #29
8.4.2012 21:29 - Beltar
Meldin píše:
Něco na tom bude :-) Nerad bych případně dostal dobrodružství 15 minut předem jako minule :-)


Nerad bych daval dobrodruzstvi nekomu kdo nezna pravidla :D
Autorská citace #30
8.4.2012 22:05 - wlkeR
Tak update: Pokud v neděli vyrazím expresem Šabina-Praha, budu tam v 11:45, zpátky to jede v 19:00 z Florence. Takže ohledně mé osoby se ještě uvidí (ale vážně to nebudu vědět do soboty odpoledne). Agenti se zatím tváří tak nějak všelijak. Zdá se, že rozhodujícím faktorem je esi se bude/nebude hrát tady.

EDIT: Přičemž víkendové hry tady se v lepším případě domlouvaj v pátek večer ==;
Autorská citace #31
8.4.2012 22:06 - sirien
Bych si taky připravil postavu, ale nějak nenapadá jak bez intimní znalosti čtyř DnD knížek postavit rozumnej charakter... je někde něco co by v tom bylo nápomocné?
Autorská citace #32
9.4.2012 00:44 - Almi
Beltar: Počítám, že pánovat bude i Smud, v případě potřeby Vojtěch. Myslíš, že to bdue stačit?

Vojtěch: Levely viz vývěska, přičemž v případě Lair Assaultů nahodím bližší info ohledně vybavení v pondělí (z hlavy si nepamatuji).
Autorská citace #33
9.4.2012 01:56 - sirien
hodil někdo info na nástěnku RPG F? Mohlo by to přitáhnout pár dalších lidí... případně kdyby měl někdo přístup na dracidoupe.cz nebo podobné... propagačka by to myslim byla hezká
Autorská citace #34
9.4.2012 07:20 - Vojtěch
No, vývěsku jsem četl, ale matou mě ty Lair Assaulty. Počítá se jen tedy s charaktery lvl 1 na ten Neverwinter, nebo i tím ostatním?
Autorská citace #35
9.4.2012 15:22 - Shako
Vojtech: 1 dobrodruzstvi je pro 1. lvl, 2 pro 5. lvl a jedno pro 8 lvl.
Autorská citace #36
9.4.2012 19:51 - Vojtěch
No, to jsi mi pomohl. Takže tři charaktery - jeden na prvním, jeden na pátém a jeden na osmém.
Autorská citace #37
9.4.2012 22:55 - Shako
Vojtech: Osobne si delam jen jeden a bud ho pouziju a nebo budu hrat neco jineho s predpripravenym charakterem od nekoho jineho. :)
Autorská citace #38
10.4.2012 09:45 - York
Zní to zajímavě, pokusím se dorazit. Druhou edici znám docela dobře, třetí trochu, čtvrtou jsem takřka nedotčený - takže asi spíš začátečník.
Autorská citace #39
10.4.2012 10:46 - Almi
York: Nevadí, pro začátečníky je ideální to prvolevelové dobrodružství

Vojtěch: Pokud si chceš vytvořit postavu sám a nevíš, co budeš hrát, tak ano. Je ideální mít postavu pro každý level :)

..ono to zas není nic těžkého. Co se množství předmětů týče pro ty Lair Assaulty, tak dodám..
Autorská citace #40
10.4.2012 21:26 - Alnag
Vypadá to, že dorazím. Podle potřeby od DMuju buď cokoliv, co mi dáte abych odvedl nebo opráším nějaké moje level 1 dobrodružství. Ale postavy nedělám, tak doufám, že si je hráči donesou...

+ všichni starší 20 let se dostanou možnost zcela zdarma a ne zcela dobrovolně zúčastnit mého výzkumu, kromě již testovaných subjektů. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090466022491455 secREMOTE_IP: 18.209.209.246