Střípky

Almi
5.4.2012 09:34
DnD Day
Kde: Černý Rytíř
Kdy: neděle 15.04.2012, od 12. hodin do podvečera..pak hospůdka nebo jiná socializace

Už je to nějaký čas od posledního setkání příznivců DnD a lidí z Kostky i odjinud vůbec. Poslední oficiální DnD Day v Čechách loni o prázdninách neproběhl. Dílem i proto, že Wizardi neposlali dost materiálů.

Nyní se leccos změnilo, tak nač se můžete těšit?

Na výběr tentokrát bude z více věcí. A je jen na příchozích, co se bude hrát nebo co si budou chtít zahrát. Postavy budou předpřipravené, ale lze mít i vlastní!

* DnD Day dobrodružství Gates of Neverdeath (preview k Encounters: Lost Crown of Neverwinter) pro postavy 1. úrovně
ochutnávka ze světa Forgotten Realms, a to zejména z Klenotu severu, města Neverwinter; vhodná pro začátečníky;
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 1. úroveň, zkuste použít character theme z Neverwinteru. Vyberte si 1 magický předmět do 3. úroveně včetně a 1 spotřebovatelný předmět také do 3. úrovně včetně.

* DnD Lair Assault - Forge of the Dawn Titan pro postavy 5. úrovně
dokáže družina dobrodruhů překazit rituál hrozící zničením města dřív než bude pozdě? Tentokrát o dost drsnější ochutnávka města Neverwinter určená všem munchkinům a vůbec hráčům, kteří se nebojí zemřít stejně jako všem, kteří se prostě rádi baví a mají rádi zajímavé výzvy.
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 5. úroveň; max. 3 magické předměty jakékoli rarity úrovně max. 4, 5 a 6. Máte 840 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

* DnD Lair Assault - Talon of Umberlee pro postavy 8. úrovně
opět se podíváme do Ztracených říší, tentokrát však na palubě lodi - piráti, poklady, mořské potvory, zajímavé výzvy..a rum! - kdo by odolal? :-)
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 8. úroveň; max. 3 magické předměty úrovně max. 7, 8 a 9, kde jen jeden z nich může být raritní. Máte 2600 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

* Dnd Lair Assault - Attack of the Tyrantclaw pro postavy 6. úrovně
úkol zní jednoduše - doprovodit druida na jeden opuštěný ostrov a uchránit ho po určitou dobu naživu..dokážete to? Aneb DnD v podobě "tower defense"
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 6. úroveň; max. 3 magické předměty jakékoli rarity úrovně max. 5, 6 a 7. Máte 1000 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

EDIT: Postav od Noira bude pět. Vždy tři budou essentializované (tj. jednodušší) a dvě klasické.

Vyprávět bude (v abecedním pořadí): Almi, Alnag, Beltar, v případě potřeby Smud a Vojtěch.

Těšit se lze také na hromadu promo materiálů včetně starých figurek, co jsem získal z tajných zásob Blackfire z dob, kdy ještě Wizardi tak neškudlili :)

Tak co, přijdete?

Přijde:
Almi - vypravěč
Alnag - vypravěč
Babau14
Beltar - vypravěč
Fibriso - asi
Gaerwynn + 2 nebo dokonce 3 lidi :)
Geralt (příjde, pokud ho budou svrbět prsty)
Jarik + asi jeden začátečník
Meldin
Noir (pokud nebude Konstantin v Konstantinopoli)
Sethi + bratr
Shako + 2 další lidi (chtějí hrát Lost Crown of Neverwinter)
Sirien (rád by pirátskou storku)
Smud
Vojtěch + 2 lidi
wlkerovo agenti :)
Autorská citace #1
5.4.2012 09:57 - Vojtěch
Jak už jsem psal jinde - dorazím a má nabídka služeb orgnizátorům také platí :)
Autorská citace #2
5.4.2012 10:29 - Sethi
Přijdu, zkusím i bratra, posledně se mu to líbilo.
Autorská citace #3
5.4.2012 10:41 - Beltar
Přijdu se podívat, pravděpodobně na některý z LA.
Autorská citace #4
5.4.2012 10:58 - Almi
Beltar: ne že se přijdeš podívat, ty budeš i vést hru! :DD Neboj, materiály dostaneš včas :)

Vojtěch: podle zájmu uvidím, rád pomoc využiju.
Autorská citace #5
5.4.2012 11:11 - Meldin
Už se těším :-)
Autorská citace #6
5.4.2012 12:15 - Jarik
Jarik se zucastni na 100%, a mozna +1 zacatecnik:D
Autorská citace #7
5.4.2012 12:19 - wlkeR
Tož bohužel mám nakonec v sobotu a v pondělí autoškolu a nemůžu se v Praze přes víkend zdržet. Pokud se nebude hrát tady, pošlu tam aspoň pár agentů...
Autorská citace #8
5.4.2012 13:05 - Shako
Prijdu a nalakam i nejake dalsi hrace. :-)
Autorská citace #9
5.4.2012 13:53 - Almi
wlkeR kýblohlav: škoda, že nepřijedš osobně, ale jinak určitě lidi pošli, potřebujou jen kostky a dobrou náladu :)

Shako: Super, nalákej, dostanou figurku :)

Jarik: začátečníci vůbec nevadí, naopak, pro ně ideální to první dobrodružství.

Obecně mám v úmyslu hru vždycky upravit na tělo lidem u stolu, aby se bavili a užili si to všichni.
Autorská citace #10
5.4.2012 13:59 - hadrian
Neplánuje se něco takového i pro Brno?
Autorská citace #11
5.4.2012 14:13 - Beltar
hadrian píše:
Neplánuje se něco takového i pro Brno?

To by jste asi musela něco podniknout tamější komunita. Od wizardu je už podpora takových věcí mizivá :-( a tohle je spíš podnik místních lidí.
Autorská citace #12
5.4.2012 14:14 - Vojtěch
Zkus něco uspořádat... třeba se domluvíte.
Autorská citace #13
5.4.2012 14:16 - Deputy
Beltar píše:
To by jste asi musela něco podniknout tamější komunita. Od wizardu je už podpora takových věcí mizivá :-( a tohle je spíš podnik místních lidí.

a existuje vubec nejaka mistni komunita?
Autorská citace #14
5.4.2012 14:25 - Almi
hadrian: věc se má takhle - oficiální DnD Day se konal naposledy před více jak rokem. V Čechách je pravidelně pořádal Dalcor s Alnagem (za nepřesnosti se omlouvám). Já díky nim začal hrát DnD 4e..a to jsme přijeli tehdy do Prahy z K. Varů, absolutně vykulení, ale zpět jsem odjížděli z pravidlama a hromadou nových přátel..

Tehdy byla ještě ze strany Wizardů nějaká materiální podpora (promo figurky atp.)

..teď už není prakticky žádná, ale stále vydávají pro herny promo věci, které je škoda nevyužít. Všechno je o lidech - klidně z Brna přijeďte, budete vítáni. Černý rytíř je od Florence 100 metrů...

...jestli existuje nějaká místní komunita v Brně a jestli něco takového pořádá? Nedokážu posoudit. Pokud ano, nevím o tom. Zda existuje vůbec nějaké organizované hraní mimo Prahy netuším.. tedy - ano, sem na kostku chodí lidi, co hrají třeba Encounters (Plzeň, Sokolov, prý Budějovice), ale vždy se jedná o projekt jedné konkrétní družiny, ne o otevřené hraní.

Pokud máš okolo sebe lidi, klidně něco uspořádej taky, je to jen dobře. A když to bude v jiný den než v Praze, třeba přijede i někdo z Prahy :)
Autorská citace #15
5.4.2012 14:31 - hadrian
Mě spíš šlo o nějaké setkání - i neoficiální - protože praha by se už časově nevměstnala, teda jestli komunita v Brně existuje, ale už to sem nebudu házet, ať vám nepastuju diskusi o ouplně jiném setkání ;o)
Tu diskusi dávám semhle
Autorská citace #16
5.4.2012 14:38 - Shako
Almi: Tak zatim ja + 1,5 cloveka.

Deputy píše:
a existuje vubec nejaka mistni komunita?

Na hrani RPG urcite a urcite jsou tam i lidi, co hrajou DnD.
Autorská citace #17
5.4.2012 18:34 - sirien
já bych se asi i ukázal, ta pirátská storka by mohla bejt funny...
Autorská citace #18
6.4.2012 14:09 - Nerhinn
Možná se ukážu. A možná dokonce přivleču nováčka.
EDIT: Asi se ukážu. A možná dokonce přivleču dva nováčky.
Autorská citace #19
6.4.2012 16:44 - Geralt
Uvidím, jak to ještě budu mít s časem. Přinejmenším na chvilku bych se však rád zastavil. Docela mě svrbí prsty si zase zahrát 4e.
Autorská citace #20
6.4.2012 16:55 - noir
Rád bych, ale ještě nevím, jak to vyjde časově... Sice už su zdravý, ale dohánět příští týden všechny ty resty asi bude peklo. A taky hrozí, že bych muset letět od pátku do neděle do Istanbulu. Uvidíme...
Autorská citace #21
6.4.2012 17:37 - Sethi
Konstantin v Konstantinopoli?
Autorská citace #22
6.4.2012 22:34 - Vojtěch
Jinak taky lákám další a mám dva úlovky...
Autorská citace #23
8.4.2012 16:19 - Shako
Soucasny stav je Shako + 2 a asi bychom radi hrali dohromady a zkusili Lost Crown of Neverwinter. Postavy si vytvorit muzem.
Autorská citace #24
8.4.2012 16:28 - Nerhinn
Já přijedu a se mnou další dva nebo tři nováčci.
Autorská citace #25
8.4.2012 20:23 - Almi
ALL: Super! :)) To by nakonec mohlo vyjít i na 3 družiny/stoly

Shako: určitě si neváhejte vytvořit postavy. Což platí i pro ostatní..nevím, jak na tom noir bude s časem :)
Autorská citace #26
8.4.2012 20:39 - Vojtěch
Jaké lvly? Mám možná další dva, tak ať se nějak koodinujeme...
Autorská citace #27
8.4.2012 21:00 - Beltar
Almi: Jsi si jistej ze mame dost DM? Ja delam reklamu i jinde a buhvi kolik lidi prijde.
Autorská citace #28
8.4.2012 21:23 - Meldin
Beltar píše:
Almi: Jsi si jistej ze mame dost DM? Ja delam reklamu i jinde a buhvi kolik lidi prijde.


Něco na tom bude :-) Nerad bych případně dostal dobrodružství 15 minut předem jako minule :-)
Autorská citace #29
8.4.2012 21:29 - Beltar
Meldin píše:
Něco na tom bude :-) Nerad bych případně dostal dobrodružství 15 minut předem jako minule :-)


Nerad bych daval dobrodruzstvi nekomu kdo nezna pravidla :D
Autorská citace #30
8.4.2012 22:05 - wlkeR
Tak update: Pokud v neděli vyrazím expresem Šabina-Praha, budu tam v 11:45, zpátky to jede v 19:00 z Florence. Takže ohledně mé osoby se ještě uvidí (ale vážně to nebudu vědět do soboty odpoledne). Agenti se zatím tváří tak nějak všelijak. Zdá se, že rozhodujícím faktorem je esi se bude/nebude hrát tady.

EDIT: Přičemž víkendové hry tady se v lepším případě domlouvaj v pátek večer ==;
Autorská citace #31
8.4.2012 22:06 - sirien
Bych si taky připravil postavu, ale nějak nenapadá jak bez intimní znalosti čtyř DnD knížek postavit rozumnej charakter... je někde něco co by v tom bylo nápomocné?
Autorská citace #32
9.4.2012 00:44 - Almi
Beltar: Počítám, že pánovat bude i Smud, v případě potřeby Vojtěch. Myslíš, že to bdue stačit?

Vojtěch: Levely viz vývěska, přičemž v případě Lair Assaultů nahodím bližší info ohledně vybavení v pondělí (z hlavy si nepamatuji).
Autorská citace #33
9.4.2012 01:56 - sirien
hodil někdo info na nástěnku RPG F? Mohlo by to přitáhnout pár dalších lidí... případně kdyby měl někdo přístup na dracidoupe.cz nebo podobné... propagačka by to myslim byla hezká
Autorská citace #34
9.4.2012 07:20 - Vojtěch
No, vývěsku jsem četl, ale matou mě ty Lair Assaulty. Počítá se jen tedy s charaktery lvl 1 na ten Neverwinter, nebo i tím ostatním?
Autorská citace #35
9.4.2012 15:22 - Shako
Vojtech: 1 dobrodruzstvi je pro 1. lvl, 2 pro 5. lvl a jedno pro 8 lvl.
Autorská citace #36
9.4.2012 19:51 - Vojtěch
No, to jsi mi pomohl. Takže tři charaktery - jeden na prvním, jeden na pátém a jeden na osmém.
Autorská citace #37
9.4.2012 22:55 - Shako
Vojtech: Osobne si delam jen jeden a bud ho pouziju a nebo budu hrat neco jineho s predpripravenym charakterem od nekoho jineho. :)
Autorská citace #38
10.4.2012 09:45 - York
Zní to zajímavě, pokusím se dorazit. Druhou edici znám docela dobře, třetí trochu, čtvrtou jsem takřka nedotčený - takže asi spíš začátečník.
Autorská citace #39
10.4.2012 10:46 - Almi
York: Nevadí, pro začátečníky je ideální to prvolevelové dobrodružství

Vojtěch: Pokud si chceš vytvořit postavu sám a nevíš, co budeš hrát, tak ano. Je ideální mít postavu pro každý level :)

..ono to zas není nic těžkého. Co se množství předmětů týče pro ty Lair Assaulty, tak dodám..
Autorská citace #40
10.4.2012 21:26 - Alnag
Vypadá to, že dorazím. Podle potřeby od DMuju buď cokoliv, co mi dáte abych odvedl nebo opráším nějaké moje level 1 dobrodružství. Ale postavy nedělám, tak doufám, že si je hráči donesou...

+ všichni starší 20 let se dostanou možnost zcela zdarma a ne zcela dobrovolně zúčastnit mého výzkumu, kromě již testovaných subjektů. :)
Autorská citace #41
10.4.2012 22:10 - sirien
ne zcela dobrovolně? Schválila Ti etická komise výjimku?
Autorská citace #42
11.4.2012 11:40 - Almi
Alnag: Super!

ALL: Nahodil jsem info pro tvorbu postav s tím, že kdo nechce, může použít některou z postav připravených Noirem. Na výběr bude pět postav pro každý level s tím, že tři z nich budou essencializované (tj. jednodušší) a dvě klasické.

Kdo budete chtít hrát Fortune karty, tak lze.

Nevím, jaký bude zájem o jednotlivé příběhy, takže vězte, že Gates of Neverdeath je základ (k dispozici bude je 3-4 exemplářích) s tím, že Beltar případně povede i Lair Assaut: Forge of the Dawn Titan a já případně Talon of Umberlee (tj. pirátskou storku :)). Ale snad budeme schopní pružně reagovat na cokoli.

Těším se na všechny, kostky a dobrou náladu sebou! :))
Autorská citace #43
11.4.2012 12:24 - Fibriso
pravděpodobně se tam taky ukážu.
ALE fakt doufám, že tam nebude nějakej fór ze strany Černého rytíře, jako třeba turnaj v Magicu a Pokemonech zároveň.
Autorská citace #44
11.4.2012 12:34 - Shako
Alnag: Tak pokud pritahnes nejake svoje dobrodruzstvi, tak si rad zahraju a ukecat i ty 2 lidi, co jdou se mnou, ze hrajeme pod tebou. :) Postavy udelat stejne jako pro Gates of Neverdeath, tedy 1.lvl + magic item?

Almi: Tim se to resi. Staci si udelat jednu postavu na 1. lvl. :) A nejakeho DM uz vzdycky najdem. Ikdyz jeslti postavy dela Noir, tak to nevim, jestli se vubec mam starat. Lip nez Noir to stejne nenakombim. :-D
Autorská citace #45
11.4.2012 13:11 - Beltar
Si pište že tam nebudeme sami.
Je turnaj TMG Vintage, což je jeden z těch starších formátů, které spíše hrají ti tišší lidé. Akorát že v tomhle je povoleno 15 karet proxi, takže se dá očekávat,ž e přijdou i mladší lidé si to vyzkoušet. Ale snad to zvládneme.
Autorská citace #46
11.4.2012 13:17 - Vojtěch
Možná by nebylo od věci pak promluvit se Sparkle o pořádání her v klubovně Mephitu, co teď otevřeli...
Autorská citace #47
11.4.2012 13:48 - Babau14
Tak já se asi také ukážu :) na 90%
Autorská citace #48
11.4.2012 18:19 - Almi
Fibriso: Ověřoval jsem, ano, bude tam akce, ale spíš prý komorního charakteru, kapacita je prý 100, nebude jich tam moc. Sparkle mi včera psala o Mephitu, půjdu se tam podívat. Věřím, že tohle nebude poslední akce - v případě úspěchu ji rád zopakuju.

Babau14, Fibriso: Super, je fajn - čím víc lidí, tím líp! :)

DMové ode mne už dostali scan dobrodružství. Ve fyzické podobě ho (pokud ho nemají) dostanou jakmile je uvidím, nejpozději pak v neděli :)
Autorská citace #49
13.4.2012 20:20 - Almi
Hola, protože stále netuším, kdo budete chtít hrát co, bylo by fajn přinést si když tak i hotovou postavu pro tu kterou hru.

Noir postavy stále ještě nedodal, i když věřím, že to zvládne, ale pokud chcete potěšit mojí tiskárnu a zároveň mít jistotu, neváhejte :))

Jo, a ten, kdo se mnou bude hrát Piráty, užije si... ;)
Autorská citace #50
13.4.2012 20:37 - Geralt
Potvrzuji, že dorazím. Piráti mě lákají nejvíc (když je Almi takhle zmiňuje :), ale postavu mám každopádně připravenou pro jakýkoliv level z Lair Assaultů, zkrátka podle toho, jaký bude na místě o co zájem.
Autorská citace #51
13.4.2012 23:03 - Almi
Geralt: Super! Když tak nad tím přemýšlím, přinejhorším dáme postavy co kdo má na jednu hromadu a nějak se to vytřídí :)

Jinak, Piráti jsou sice Lair Assault, ale uvidím podle složení osazenstva u stolu, jak moc hard core je budu hrát. Ale vymyšlený jsou pěkně :) Ale to třeba Pekelná kovárna a vůbec Lair Assaulty obecně jsou kvalitně vymazlený :)
Autorská citace #52
14.4.2012 07:09 - Jarik
Nemel jsem bohuzel cas delat postavu pro 5. a 8. uroven.
Jednu postavu na 1. jsem ale udelal (nasel jsem tu nejakeho Invokera) :)
A pak jsem tu vytvoril vcera hobiti bardku :) :)

Sam nevim co chci hrat - spis se asi prizpusobim :D
Autorská citace #53
14.4.2012 12:51 - Arya
Almi: taky bych se připojila, sice to píšu pozdě, ale snad nevadí, klidně si nezahraju, jenom se přijdu podívat a pobavit ses lidma :)
Autorská citace #54
14.4.2012 17:49 - Almi
Arya: Proč bys psala pozdě? Naopak, kdokoli přijde, bude vítán a pokud bude mít chuť si zahrát, o to víc :)) A doufám, že zábava bude ;)

Jarik: Věřím, že si zahraješ, vypadá to, že budu mít sebou na flashce nějaké postavy, snad i nějaké vytištěné. Ale pokud chceš hrát nějaké z dobrodružství na vyšší než 1. úrovni, je to vždycky lepší, mít ji vlastní :)
Autorská citace #55
14.4.2012 18:49 - sirien
Bych chtěl ty piráty, ale postavu si udělat fakt nezvládám :/
Autorská citace #56
14.4.2012 19:56 - Jarik
Almi: pokud to pujde, tak bych rad zkusil i jineho GM nez tebe :) :P
Postavu na vyssi urovni nestiham vytvorit (casove) ...
a i to co mam , je bez mag. predmetu, neb jsem to dovoril driv nez's napsal ty poznamky :D

poznamka: nevim, kc emu je mi mit postavu na flashce,.. kdyz nemam v kapse tiskarnu :D
Autorská citace #57
14.4.2012 20:11 - Almi
Sirien: Já postavy taky moc neumím, ale nějaké budou..pokud chceš mít jistotu, dej vědět Sethi..ta je docela mistr.. :) jinak neboj, zahraješ si je...

Jarik: Jasně, že to půjde. Na to ti bude stačit i postava na 1. levelu :)
Autorská citace #58
14.4.2012 20:20 - Sethi
Sethi žádné postavy na přání nedělá, už teď na tom sedí přes dvě hodiny a je tak v půlce.

Bude neoptimalizovaný elfí scout Bob a o něco méně neoptimalizovaná kněžka Betty, oba ve variantách pro všechny čtyři požadované úrovně.

Vytisknout to ale doma tedy nedokážu.
Autorská citace #59
14.4.2012 20:56 - Sethi
Mě už to nebaví ._.'
Autorská citace #60
14.4.2012 21:13 - Almi
Sethi: I tak je to víc, než jsem doufal, díky Ti!

S tískem si hlavu nelámej, to pořeším já..jen mi to někam nahoď...
Autorská citace #61
14.4.2012 21:18 - Jarik
ja nevyuzivam Essencials.
Stavel jsem to jen z PHB1 a PHB2 (na ty prvni urovne :) )
Autorská citace #62
14.4.2012 21:23 - Sethi
Bob 6
Bob 5
Bob 8

Boba 1 vytisknu bratrovi.

Klerik bude během noci, obdobně si nechám lvl 1.
Autorská citace #63
14.4.2012 22:37 - Almi
MOc děkuju!
Autorská citace #64
15.4.2012 00:08 - Meldin
Ahoj, udělal jsem si Gnoma Sorcerer Elementalistu pro Lair Assault - Attack of the Tyrantclaw :-)
Autorská citace #65
15.4.2012 00:31 - Sethi
Betty 5
Betty 6
Betty 8

Asi se to neobejde bez rychlokursu přičítání bonusů k léčení, protože builder je nějak nevnímá.

Nenesu zodpovědnost za smrt ostatních postav.
Autorská citace #66
15.4.2012 01:06 - Almi
Perníček píše:
Nenesu zodpovědnost za smrt ostatních postav.


.. :D

Meldin: Momentálně jsi jediný, kdo projevil o konkrétně tohle dobrodružství zájem, takže s jeho hrou zítra reálně nepočítám..tož s tím počítej, ju?
Autorská citace #67
15.4.2012 01:19 - Sethi
Můj osobní Greg the Fabulous je taky hotový, konečně spát.
Autorská citace #68
15.4.2012 03:55 - Shako
Tak potvrzuju, ze dotahnu zitra, tedy dnes temer kompletni druzinku (4 hraci, postavy vytvorene a snad i uspesne vytistene:D, zabrane vsechny 4 role), takze 1-2 hrace navic s temer jakoukoliv postavou urcite jeste muzem pribrat... :) Chceme hrat Gates of Neverdeath, idealne pod Alnagem, pripadne cokoliv jineho, co prinese a povede Alnag. :-)
Autorská citace #69
15.4.2012 08:38 - Jarik
Shako
Kdybyste prijaly i DnD4e hracku-novacka, tak bych k vam pridal svoji partnerku.
Bude hrat hobiti bardku (a mozna i s kosou, kdyz to Alnag povoli :) )
Autorská citace #70
15.4.2012 08:54 - Almi
ALL: Tak to vypadá, že postavy budou. Poděkování za to patří nevyspané Sethi, Nerhinn a Vojtěchovi. Moc děkuji!

Shako, Jarik: Podle posledních zpráv to vypadá, že Alnag bude mít vlastní prvolevelové dobrodružství, tak se těšte! :)
Autorská citace #71
15.4.2012 10:18 - Shako
Jarik: Mame uz jednu presne takovou (novou hracku - partnerku od jednoho z hracu:), takze myslim, ze druhou klidne vezmem taky. :) A jeden lecitel navic se vzdycky hodi. :)

Almi: Super!
Autorská citace #72
15.4.2012 20:14 - Meldin
Myslím, že se to dnes povedlo :-)
Autorská citace #73
15.4.2012 20:26 - Alnag
Děkuji všem, kteří vyplnili dotazník, velmi mnoho to pro mne znamená. :)
Autorská citace #74
15.4.2012 22:16 - Vojtěch
Ayup... byla zábava a to se počítá!
Autorská citace #75
15.4.2012 22:19 - Jarik
super nedelni den.
Dekujeme.
A zase se nekdy radi zastavime :D
Autorská citace #76
15.4.2012 23:02 - Shako
Alnag píše:
Děkuji všem, kteří vyplnili dotazník, velmi mnoho to pro mne znamená. :)


Asi bys nasel i rychlejsi zpusob, jak sehnat par dotazniku nez se upsat k DMovani. :)


Diky vsem za uzasne setkani a hrani. Zejmena diky Almimu za organizaci a spoustu volnych figurek.
Autorská citace #77
15.4.2012 23:36 - Smud
Bavil jsem se, diky vsem :) A gratuluji moji skupine, ktera uspesne zvladla dokoncit Gates of Neverdeath i ve 4, a to jsem je nesetril :)
Autorská citace #78
16.4.2012 08:29 - Jarra
Dekuji organizatorum za hezky DnD day a DMovi a spoluhracum za zabavne odpoledne. Bylo nas sice malo, ale pravy hrdina z boje neprcha (protoze je v bezvedomi :) ).
Autorská citace #79
16.4.2012 17:20 - Almi
ALL: Jsem moc rád, že se to všem přítomným líbilo..a ti, kdo pak byli na "socializační" pizze, tak snad také :))

Ještě jednou se omlouvám za postavy, do příště to poladíme, aby se to neopakovalo. Jsem rád, že jsem zase poznal o trochu víc dalších lidí, co sem na kostku chodí, i viděl staré známé, pomluvil nepřítomné a pomohl Alnagovi s jeho disertační prací, díky které zas on bude mít víc času na chod Kostky :)
Autorská citace #80
17.4.2012 15:11 - Nerhinn
Bylo to super. Původně jsem se docela bála, že tam bratrova slečna bude jen tak znuděně sedět, ale nakonec se snad bavila víc než on (a díky ní ještě o něco víc sám brácha :)
Děkujeme Beltarovi a spoluhráčům a Almimu za organizaci, moc jsme si to užili.
Autorská citace #81
17.4.2012 15:29 - Beltar
Nerhinn: Díky já se taky bavil a sorry za tu smrt :p.
Autorská citace #82
17.4.2012 16:38 - wlkeR
Whee, agent si spletl datum. Nonic, doufám že příště skopnu rozvrh ze stolu a ten čas si prostě udělám sám.
Autorská citace #83
18.4.2012 08:42 - Almi
wlker: Naštěstí bylo i tak lidí dost :)

..připili jsme na vás :)
Autorská citace #84
8.5.2012 11:53 - Malfin
Omouvám se, že ruším tuhle diskuzi. Jen by mě zajímalo, mám pocit, že se jednou tady objevily překlady postav z nějakého D&D Day. Pokud to je někde k dispozici, mohl by mi někdo pomoci to najít? Moc děkuji. Mám pár lidí, kteří by chtěli vyzkoušet takovou light verzi, ale nevládnou angličtinou. A nechci použžívat ty, které jsou u Keep on the Shadofell. Díky

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.14843106269836 secREMOTE_IP: 44.193.11.123