Střípky

Almi
5.4.2012 09:34
DnD Day
Kde: Černý Rytíř
Kdy: neděle 15.04.2012, od 12. hodin do podvečera..pak hospůdka nebo jiná socializace

Už je to nějaký čas od posledního setkání příznivců DnD a lidí z Kostky i odjinud vůbec. Poslední oficiální DnD Day v Čechách loni o prázdninách neproběhl. Dílem i proto, že Wizardi neposlali dost materiálů.

Nyní se leccos změnilo, tak nač se můžete těšit?

Na výběr tentokrát bude z více věcí. A je jen na příchozích, co se bude hrát nebo co si budou chtít zahrát. Postavy budou předpřipravené, ale lze mít i vlastní!

* DnD Day dobrodružství Gates of Neverdeath (preview k Encounters: Lost Crown of Neverwinter) pro postavy 1. úrovně
ochutnávka ze světa Forgotten Realms, a to zejména z Klenotu severu, města Neverwinter; vhodná pro začátečníky;
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 1. úroveň, zkuste použít character theme z Neverwinteru. Vyberte si 1 magický předmět do 3. úroveně včetně a 1 spotřebovatelný předmět také do 3. úrovně včetně.

* DnD Lair Assault - Forge of the Dawn Titan pro postavy 5. úrovně
dokáže družina dobrodruhů překazit rituál hrozící zničením města dřív než bude pozdě? Tentokrát o dost drsnější ochutnávka města Neverwinter určená všem munchkinům a vůbec hráčům, kteří se nebojí zemřít stejně jako všem, kteří se prostě rádi baví a mají rádi zajímavé výzvy.
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 5. úroveň; max. 3 magické předměty jakékoli rarity úrovně max. 4, 5 a 6. Máte 840 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

* DnD Lair Assault - Talon of Umberlee pro postavy 8. úrovně
opět se podíváme do Ztracených říší, tentokrát však na palubě lodi - piráti, poklady, mořské potvory, zajímavé výzvy..a rum! - kdo by odolal? :-)
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 8. úroveň; max. 3 magické předměty úrovně max. 7, 8 a 9, kde jen jeden z nich může být raritní. Máte 2600 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

* Dnd Lair Assault - Attack of the Tyrantclaw pro postavy 6. úrovně
úkol zní jednoduše - doprovodit druida na jeden opuštěný ostrov a uchránit ho po určitou dobu naživu..dokážete to? Aneb DnD v podobě "tower defense"
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 6. úroveň; max. 3 magické předměty jakékoli rarity úrovně max. 5, 6 a 7. Máte 1000 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

EDIT: Postav od Noira bude pět. Vždy tři budou essentializované (tj. jednodušší) a dvě klasické.

Vyprávět bude (v abecedním pořadí): Almi, Alnag, Beltar, v případě potřeby Smud a Vojtěch.

Těšit se lze také na hromadu promo materiálů včetně starých figurek, co jsem získal z tajných zásob Blackfire z dob, kdy ještě Wizardi tak neškudlili :)

Tak co, přijdete?

Přijde:
Almi - vypravěč
Alnag - vypravěč
Babau14
Beltar - vypravěč
Fibriso - asi
Gaerwynn + 2 nebo dokonce 3 lidi :)
Geralt (příjde, pokud ho budou svrbět prsty)
Jarik + asi jeden začátečník
Meldin
Noir (pokud nebude Konstantin v Konstantinopoli)
Sethi + bratr
Shako + 2 další lidi (chtějí hrát Lost Crown of Neverwinter)
Sirien (rád by pirátskou storku)
Smud
Vojtěch + 2 lidi
wlkerovo agenti :)
Autorská citace #41
10.4.2012 22:10 - sirien
ne zcela dobrovolně? Schválila Ti etická komise výjimku?
Autorská citace #42
11.4.2012 11:40 - Almi
Alnag: Super!

ALL: Nahodil jsem info pro tvorbu postav s tím, že kdo nechce, může použít některou z postav připravených Noirem. Na výběr bude pět postav pro každý level s tím, že tři z nich budou essencializované (tj. jednodušší) a dvě klasické.

Kdo budete chtít hrát Fortune karty, tak lze.

Nevím, jaký bude zájem o jednotlivé příběhy, takže vězte, že Gates of Neverdeath je základ (k dispozici bude je 3-4 exemplářích) s tím, že Beltar případně povede i Lair Assaut: Forge of the Dawn Titan a já případně Talon of Umberlee (tj. pirátskou storku :)). Ale snad budeme schopní pružně reagovat na cokoli.

Těším se na všechny, kostky a dobrou náladu sebou! :))
Autorská citace #43
11.4.2012 12:24 - Fibriso
pravděpodobně se tam taky ukážu.
ALE fakt doufám, že tam nebude nějakej fór ze strany Černého rytíře, jako třeba turnaj v Magicu a Pokemonech zároveň.
Autorská citace #44
11.4.2012 12:34 - Shako
Alnag: Tak pokud pritahnes nejake svoje dobrodruzstvi, tak si rad zahraju a ukecat i ty 2 lidi, co jdou se mnou, ze hrajeme pod tebou. :) Postavy udelat stejne jako pro Gates of Neverdeath, tedy 1.lvl + magic item?

Almi: Tim se to resi. Staci si udelat jednu postavu na 1. lvl. :) A nejakeho DM uz vzdycky najdem. Ikdyz jeslti postavy dela Noir, tak to nevim, jestli se vubec mam starat. Lip nez Noir to stejne nenakombim. :-D
Autorská citace #45
11.4.2012 13:11 - Beltar
Si pište že tam nebudeme sami.
Je turnaj TMG Vintage, což je jeden z těch starších formátů, které spíše hrají ti tišší lidé. Akorát že v tomhle je povoleno 15 karet proxi, takže se dá očekávat,ž e přijdou i mladší lidé si to vyzkoušet. Ale snad to zvládneme.
Autorská citace #46
11.4.2012 13:17 - Vojtěch
Možná by nebylo od věci pak promluvit se Sparkle o pořádání her v klubovně Mephitu, co teď otevřeli...
Autorská citace #47
11.4.2012 13:48 - Babau14
Tak já se asi také ukážu :) na 90%
Autorská citace #48
11.4.2012 18:19 - Almi
Fibriso: Ověřoval jsem, ano, bude tam akce, ale spíš prý komorního charakteru, kapacita je prý 100, nebude jich tam moc. Sparkle mi včera psala o Mephitu, půjdu se tam podívat. Věřím, že tohle nebude poslední akce - v případě úspěchu ji rád zopakuju.

Babau14, Fibriso: Super, je fajn - čím víc lidí, tím líp! :)

DMové ode mne už dostali scan dobrodružství. Ve fyzické podobě ho (pokud ho nemají) dostanou jakmile je uvidím, nejpozději pak v neděli :)
Autorská citace #49
13.4.2012 20:20 - Almi
Hola, protože stále netuším, kdo budete chtít hrát co, bylo by fajn přinést si když tak i hotovou postavu pro tu kterou hru.

Noir postavy stále ještě nedodal, i když věřím, že to zvládne, ale pokud chcete potěšit mojí tiskárnu a zároveň mít jistotu, neváhejte :))

Jo, a ten, kdo se mnou bude hrát Piráty, užije si... ;)
Autorská citace #50
13.4.2012 20:37 - Geralt
Potvrzuji, že dorazím. Piráti mě lákají nejvíc (když je Almi takhle zmiňuje :), ale postavu mám každopádně připravenou pro jakýkoliv level z Lair Assaultů, zkrátka podle toho, jaký bude na místě o co zájem.
Autorská citace #51
13.4.2012 23:03 - Almi
Geralt: Super! Když tak nad tím přemýšlím, přinejhorším dáme postavy co kdo má na jednu hromadu a nějak se to vytřídí :)

Jinak, Piráti jsou sice Lair Assault, ale uvidím podle složení osazenstva u stolu, jak moc hard core je budu hrát. Ale vymyšlený jsou pěkně :) Ale to třeba Pekelná kovárna a vůbec Lair Assaulty obecně jsou kvalitně vymazlený :)
Autorská citace #52
14.4.2012 07:09 - Jarik
Nemel jsem bohuzel cas delat postavu pro 5. a 8. uroven.
Jednu postavu na 1. jsem ale udelal (nasel jsem tu nejakeho Invokera) :)
A pak jsem tu vytvoril vcera hobiti bardku :) :)

Sam nevim co chci hrat - spis se asi prizpusobim :D
Autorská citace #53
14.4.2012 12:51 - Arya
Almi: taky bych se připojila, sice to píšu pozdě, ale snad nevadí, klidně si nezahraju, jenom se přijdu podívat a pobavit ses lidma :)
Autorská citace #54
14.4.2012 17:49 - Almi
Arya: Proč bys psala pozdě? Naopak, kdokoli přijde, bude vítán a pokud bude mít chuť si zahrát, o to víc :)) A doufám, že zábava bude ;)

Jarik: Věřím, že si zahraješ, vypadá to, že budu mít sebou na flashce nějaké postavy, snad i nějaké vytištěné. Ale pokud chceš hrát nějaké z dobrodružství na vyšší než 1. úrovni, je to vždycky lepší, mít ji vlastní :)
Autorská citace #55
14.4.2012 18:49 - sirien
Bych chtěl ty piráty, ale postavu si udělat fakt nezvládám :/
Autorská citace #56
14.4.2012 19:56 - Jarik
Almi: pokud to pujde, tak bych rad zkusil i jineho GM nez tebe :) :P
Postavu na vyssi urovni nestiham vytvorit (casove) ...
a i to co mam , je bez mag. predmetu, neb jsem to dovoril driv nez's napsal ty poznamky :D

poznamka: nevim, kc emu je mi mit postavu na flashce,.. kdyz nemam v kapse tiskarnu :D
Autorská citace #57
14.4.2012 20:11 - Almi
Sirien: Já postavy taky moc neumím, ale nějaké budou..pokud chceš mít jistotu, dej vědět Sethi..ta je docela mistr.. :) jinak neboj, zahraješ si je...

Jarik: Jasně, že to půjde. Na to ti bude stačit i postava na 1. levelu :)
Autorská citace #58
14.4.2012 20:20 - Sethi
Sethi žádné postavy na přání nedělá, už teď na tom sedí přes dvě hodiny a je tak v půlce.

Bude neoptimalizovaný elfí scout Bob a o něco méně neoptimalizovaná kněžka Betty, oba ve variantách pro všechny čtyři požadované úrovně.

Vytisknout to ale doma tedy nedokážu.
Autorská citace #59
14.4.2012 20:56 - Sethi
Mě už to nebaví ._.'
Autorská citace #60
14.4.2012 21:13 - Almi
Sethi: I tak je to víc, než jsem doufal, díky Ti!

S tískem si hlavu nelámej, to pořeším já..jen mi to někam nahoď...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082025051116943 secREMOTE_IP: 18.217.228.35