Střípky

Rytíř
18.9.2011 11:38
Autorská citace #1
18.9.2011 11:38 - Alnag
Doufal jsem, že to nebude potřeba a že bude stačit jen apel na slušné chování, ale evidentně jsem se mýlil. Protože někteří lidé si z Kostky udělali zónu pro vybití špatné nálady, přeložil jsem (a pro naše účely upravil) již dříve deklarovaná pravidla z ENWorldu. Ta nahrazují dříve platný apel na netiketu a slušnost, byť v jádru jsou totožná.

ODKAZ: Jak se chovat v diskusích?

Pokud se Vám ta pravidla nelíbí, nikdo Vás sem nenutí chodit nebo psát. Pokud sem přispíváte, znamená to implicitní souhlas s pravidly.
Autorská citace #2
30.10.2012 15:20 - York
Nejsem si jistý, kam bych měl tento dotaz směřovat, snad to tady bude ok:

Mám problém s tím, že mi přišel e-mail, že mám na Kostce novou zpávu, ale v záložce Doručená mám jen: Nemáte žádné zprávy.
Autorská citace #3
30.10.2012 15:28 - ShadoWWW
Divné. Zkus mrknout na Zprávy (vpravo nahoře u tvé profilové fotky) a pak Doručené, mrkni, jestli tam máš něco nového.
Autorská citace #4
30.10.2012 15:29 - York
ShadoWWW píše:
Divné. Zkus mrknout na Zprávy (vpravo nahoře u tvé profilové fotky) a pak Doručené, mrkni, jestli tam máš něco nového.


Přesně to jsem udělal.
Autorská citace #5
30.10.2012 20:44 - sirien
Technické věci se běžně řeší tady... odpovím tam
Autorská citace #6
13.2.2021 12:20 - ShadoWWW
Admin post: Uživatel Efram byl zablokován za dlouhodobé porušování pravidel Kostky i přes několikerá upozornění.

Komentování banu je proti pravidlům Kostky!!!

Případné komentáře pište čistě přes PM na mě, Siriena, Dukolma nebo Demonicu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0627760887146 secREMOTE_IP: 3.233.221.42