Střípky

Vojtěch
26.8.2010 22:13
Hledá se...
Hledá se skupina na hraní.

- frekvence cca 1/dva týdny
- GM já, nebo rotující
- systém 3E/4E/Pathfinder (preferovaný jest Pathfinder)
- svět různě (dohoda)
- místo Praha/Beroun/Příbram (dohoda možná, preferovány první dvě lokace)

Nehledám zvlášť tuhé RP a už vůbec ne maximální mechanickou efektivitu za každou cenu. Sáhodlouhé dohady o tom, jestli se měl geroj na mapě posunout o čtvereček vlevo, nebo digonálně mi lezou na nervy. Svrbí mě kostky a chci si zahrát pohodovou hru.
Autorská citace #61
14.9.2010 16:59 - andtom
Vypadá to, že část lidí by hrála ráda o víkendu, část v týdnu (nebo jsou k tomu nuceni okolnostmi). Možná je fajn to rozdělit, případně někdo může zkusit hrát v obou skupinách (když na to má čas a možnosti).

Mám dobré zkušenosti s hraním DM + 3 hráči, hra odsýpá, každý má spoustu prostoru pro realizaci dle libosti, takže bych se vůbec nebránil hrát v menším počtu.

Přidá se ještě někdo ke mně a Alekovi v týdnu? V Praze Út od 18:00 nebo Stř od 18:30 nebo Čtv od 18:00 - to je momentálně průnik mých a Alekových možností.
Autorská citace #62
14.9.2010 17:20 - Vojtěch
Od 18:00... jsem zvědav, kdy bude konec :D
Autorská citace #63
14.9.2010 17:43 - andtom
Vojtěch: Mezi jedenáctou a dvanáctou ... Když člověk chodí normálně do práce a o víkendu je s rodinou (dětma), holt nemá časový rozvrh jako student.
Autorská citace #64
14.9.2010 17:50 - Vojtěch
No právě... a když chodí do práce v Loděnici a bydlí v Berouně :D
Autorská citace #65
14.9.2010 18:33 - Arya
Já budu mít rozvrh až ve čtvrtek, takže zatim fakt netušim, jak budu mít čas...
Autorská citace #66
29.9.2010 20:40 - Alek
Nějak to tu usnulo a já to bohužel uspím ze své strany úplně. Vedle školy a menšího pracovního úvazku jsem si našel jeden trochu větší pracovní úvazek a tohle už bych tam hodně těžce vmačkával. Soráč, aspoň najdete lepší průnik, když vám moje omezení odpadnou. :-)
Autorská citace #67
29.9.2010 21:32 - Arya
Mě by nejvíc vyhovovala ta středa, úterý by bylo možný taky, ale spíš v tu středu. O výkendu by mi to nevadilo, ale jednou za čas jezdím domu, takže to bych nemohla.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15883183479309 secREMOTE_IP: 34.204.179.0