Střípky

Vojtěch
26.8.2010 22:13
Hledá se...
Hledá se skupina na hraní.

- frekvence cca 1/dva týdny
- GM já, nebo rotující
- systém 3E/4E/Pathfinder (preferovaný jest Pathfinder)
- svět různě (dohoda)
- místo Praha/Beroun/Příbram (dohoda možná, preferovány první dvě lokace)

Nehledám zvlášť tuhé RP a už vůbec ne maximální mechanickou efektivitu za každou cenu. Sáhodlouhé dohady o tom, jestli se měl geroj na mapě posunout o čtvereček vlevo, nebo digonálně mi lezou na nervy. Svrbí mě kostky a chci si zahrát pohodovou hru.
Autorská citace #21
4.9.2010 09:01 - andtom
Rád vás všechny uvidím, ovšem příští víkend jsem na firemním outdooru. Ani jiné pátky odpoledne a víkendy žel nebývám v Praze (v Praze pouze pracuji).
Z d20.cz moji fyzickou existenci zná spousta lidí, akorát z vás nikdo ... :-)
Autorská citace #22
4.9.2010 09:23 - Alek
Ale jo, andtome, já myslim, že jsme spolu kdysi prohodili i pár vět v rámci jednoho z prvních d20 srazů (to bylo někde v Praze na Pavláku snad). :-)
Autorská citace #23
4.9.2010 11:53 - Vojtěch
No což, snad se vícero lidí dostaví a pro Aryu máme cedulku s nápisem REZERVACE.

Měl bych drobný návrh. Co takhle nějaké krátké dobroružství po ukončení oficiální akce?
Autorská citace #24
4.9.2010 12:03 - Jarik
Vojtech> ty jsi asi na DnD Day jeste nebyl :) skoncis v sest nebo sedm, Idealni cas si nekde sednout a popovidat o dobr. :D :D :D
Autorská citace #25
4.9.2010 12:12 - Vojtěch
Ale byl, už na 3E Game Dayích v Rytíři an i na těch 4E v Dungeonu. Jestli se zas Wizardi vytáhnou s kvalitou dobrodružství, tak bude ve čtyři dohráno a můžeme třeba nadávat ;)

Spiš jsem myslel se tak jako na úvod představit ve stylu sešli se v hospodě individua následující...
Autorská citace #26
4.9.2010 14:53 - Nachtrose
Vojtěch píše:
Spiš jsem myslel se tak jako na úvod představit ve stylu sešli se v hospodě individua následující...


To se da myslim odehrat i v hospode ;-)
Autorská citace #27
4.9.2010 15:02 - Vojtěch
No právě :)
Autorská citace #28
5.9.2010 00:52 - Arya
Vojtěch píše:
No což, snad se vícero lidí dostaví a pro Aryu máme cedulku s nápisem REZERVACE.


Super, díky :-)
Autorská citace #29
5.9.2010 21:18 - Redgar
Tak nějak doufám že se nás tam sejde dost a dojde na nějaké to malé dobrodružství po skončení oficiálního hraní. Ale přiznám se že před hospodou bych dal přednost herně.
Autorská citace #30
5.9.2010 21:21 - Vojtěch
Leda že by nekuřácká.
Autorská citace #31
5.9.2010 21:36 - Redgar
Ani nekuřácká, já jsem tak nějak celkově proti hraní DnD po hospodách.
Autorská citace #32
5.9.2010 22:34 - Arya
Oh jé, vy jste všichni nekuřáci? Tak to by mohl být možná problém... Protože já jsem pro pravidelné nikotindoplňující pauzičky při hraní :-D O:-)
Autorská citace #33
5.9.2010 23:08 - Vojtěch
No, ne že by ostatní také neodbíhali na WC, pro jídlo, pro pití, pro kostky na zem, atd.
Autorská citace #34
6.9.2010 11:20 - Arya
Uf... Tak to jsem si oddechla :-D
Autorská citace #35
7.9.2010 19:59 - Vojtěch
Takže *protáhne si tlapky*... Pro první sezení bychom mohli začít s postavou, co vy na to?

Co takhle začít s vývojem od začátku přidělením 10 bodů podle toho, jak by jste chtěli, aby vaše postava později vypadala. Se schopnostmi netřeba lámat si hlavu, začneme jako obyvatelé lvl 1 a postupně se propracujeme, stačí rozhodit dovednosti.

Deník pro postavy

Co vy na to?
Autorská citace #36
7.9.2010 20:17 - Redgar
Proč nezačít, ale dal bych 15 bodů na tvorbu postavy a začal bych normálním charakterem.
Autorská citace #37
7.9.2010 20:27 - Vojtěch
Já bych chtěl v rychlosti přejít přes commonera k adeptům, warriorům a expertům a pak k patřičným postavám. Zamýšlené dobrodružství má totiž pro postavy začínat ve městě, kde se narodily, případně vyrůstaly v jeho okolí, tedy alespoň většina z nich. Takhle by se dalo postupně přihazovat k vlastostem a schopnostem podle výcviku a zároveň si vatvořit nějaké vazby (proč je válečník takvý silák, od koho okoukal darebák svoje fígle...) a také jak se městečko na postavy dívá.
Autorská citace #38
7.9.2010 21:34 - Alek
Původně jsem chtěl reagovat podobně jako Redgar, ale poté, co jsi nastínil svojí představu už nemám námitek. Tohle pojetí začít od úplnejch mamlasů by mohlo bejt zajímavý. Ten postup se pak kdyžtak urychlí, abysme nebyli commonerama moc dlouho. :-)
Autorská citace #39
7.9.2010 22:03 - Vojtěch
Chtěl bych spíš tak jako mít mamlase, který si najde někoho, co ho to naučí atd. Commoner je opravdu ten nejzákladnější jeliman, co se z něj pak dá dojít kamkoli. Spíš by mi šlo o to, aby postavy věděly, kde co ve městečku je a byly tam doma. Výsledné postavy by měly mít 20 bodů ve vlastnostech a plný PC class s vybavením, které si mezitím obstaraly samozřejmě. K tomu i účast na pár událostech nedávné historie a můžeme hrát...
Autorská citace #40
7.9.2010 22:16 - Redgar
Ne že by mě nenapadlo kam svým nápadem míříš a co zamýšlíš Vojtěchu, představoval jsem si jen trochu rychlejší start, neřekl jsem ovšem že je to špatný nápad. Taky jsem byl přesvědčen že to bude lepší klasický, nebo tomu podobný, náš start při našem Berounském hraní. Proto moje reakcebyla taková jaká byla. Každopádně souhlas, jdeme na to :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083786964416504 secREMOTE_IP: 3.142.250.114