Střípky

Night of Triumphatorr
18.8.2010 07:34
Ostravské hraní WoD a jiné...
Pokračování organizační diskuze z: Začátečník a DnD 4e. Tady můžeme domluvit podrobnosti.



Kde: čajovna ?

Kdy: 3.9. - 5.9. a/nebo 17.9. - 19.9.
pro pořádek : určitě ne v kuse :-)

Co: zatím to vypadá na WoD, Mortal/hunter
Autorská citace #61
12.9.2010 19:03 - Malfin
No já bych taky chtěl vědět co a jak :/
Autorská citace #62
12.9.2010 19:05 - Colombo
člověk ,co se nabídl na gamemastera tu teď není a o víkendu nebude mít čas, to ale neznamená, že žádná hra v ostravě se nemusí konat..
Autorská citace #63
12.9.2010 19:53 - Night of Triumphatorr
sir thomas psal, že to chce vědět do pondělka...
Colombo píše:
to ale neznamená, že žádná hra v ostravě se nemusí konat.

co tim mysliš?
Autorská citace #64
12.9.2010 19:57 - Colombo
tím, že GM může dělat někdo jiný.
Autorská citace #65
12.9.2010 23:00 - Shako
Bohuzel se zrejme do vikendu v Ostrave neobjevim.. a pokud je tak nejspis nebudu mit cas se vyparit na pul az cely den hrat RPG. Sorry.
Autorská citace #66
13.9.2010 08:54 - Malfin
Já se jako GM určitě nehlásím.

Takže to asi padlo...škoda.
Autorská citace #67
13.9.2010 09:45 - Night of Triumphatorr
sir thomas psal, že chce alespoň 4 hráče (což dohromady asi nedáme). Vypravěčovat si netroufám (popravdě mám teď docela problém něco vymyslet i do jiných her...).

Ať teda každý kdo by chtěl hrát napíše datum kdy určitě může.
Autorská citace #68
17.9.2010 13:49 - Malfin
No nevím jestli to má šanci vyjít, když to takhle vypadá. Ale píšu zde nejbližší termíny - 27.9. okolo 15hod., 1. 20. okolo 15hod. a ten víkend 2.-3.10. Ale je to tak, že čím dřív to bude jisté tím jistější je má účast...takže pokud tady má někdo ještě zájem...
Autorská citace #69
27.6.2011 14:56 - Colombo
resurrect: prázdninový oneshot?
Autorská citace #70
27.6.2011 16:45 - Shako
Zni dobre.. co tak dat neco do tydne?
Autorská citace #71
27.6.2011 21:43 - Colombo
to se nestačíme zformovat a domyslet a domluvit. Spíše příští týden.
Autorská citace #72
28.6.2011 03:16 - Shako
Prubezne jsem, tedy spise nejsem v Ostrave cele leto. Takze urcite muzu dat nejake terminy nebo aspon rict, ze v tom terminu urcite nemuzu - to plati cca do pulky srpna (v soucasne dobe).
Autorská citace #73
28.6.2011 10:25 - Colombo
Pokud platí systém pořád WoD, myslím si, že by bylo nejvhodnější, aby termín určil případný gamemaster.

edit: a my bychom se na případný termín poté přihlásili
Autorská citace #74
28.6.2011 15:09 - Shako
Colombo: Zatim si povidame akorat my dva, takze budeme muset pockat, zda se jeste nekdo ozve.:)
Autorská citace #75
28.6.2011 18:38 - Malfin
Já se ozývám. Ale ne jako gamemaster. Do OVy mohu dojíždět, ale přes týden je to se mnou (mimo pondělku a pátku) dost na levačku...
Autorská citace #76
28.6.2011 18:42 - sir thomas
Já se taky hlásím, ale spíše ne jako ST (nebo GM). Po půlročních zkušenostech s dlouhodobou kampaní se vedení oneshotu poměrně dost děsím.

Jinak si myslím, že pokud se nepoužije nějaké předpřipravené dobrodružství, ST bude potřebovat alespoň týden hrubého času na přípravu, něco taky bude trvat, než se domluví postavy a tak.
Autorská citace #77
28.6.2011 21:01 - Night of Triumphator
Zdravím. Klasická otázka - co hrát a kde hrát?
Autorská citace #78
29.6.2011 02:00 - Shako
Super, to je najednou zajemcu o hrani a zadny GM, prekvapive.
Navrhuju setkani treba na tento ctvrtek vecer. Naplni bude se vzajemne seznamit a zahrat nejaky kratky oneshot na pravidlove jednoduchem systemu - Risus, Kouzlem a Mecem (v orginale Dungeon squad).... Pripravu takove jednodussi hry si klidne vezmu na starost, pokud slibite, ze od toho nebudete cekat zadne zazraky.:)
Misto: Aktualne me nenapada nic pouzitelneho. Pokud bude hezky, tak klidne nekde venku (park, kde jsou lavicky a stoly) nebo v hospoda se zahradkou, kde nebyva moc rusno. Pripadne nejake herna (nema aktualni prehled, kde neco takoveho v Ostrave funguje).

Sir Thomas: Souhlas, ze na pripravu neceho serioznejsiho bude potreba cas. Akorat, ze dokud se mezi sebou vubec nezname, tak bude asi dost tezke pripravit cokoliv serioznejsiho, pokud tu neni nekdo, kdo ma zkusenosti s vedeni hry na otevrenem hrani (aby vedel, jak pripravit hru pro neznamou skupinku). Coz vzhledem k poctu GM/ST/PJ, kteri se hlasi, asi nikdo nema.
Autorská citace #79
29.6.2011 10:50 - Colombo
Tak, při nejhorším bych to mohl vzít na sebe já. Ale teď si nějak uvědomuju (racionalizuju?), že valná většina mých neúspěchů byla v tom, že hraju kvůli roleplay a od ostatních jsem vžycky očekával to samé. Nehledě na to, že všechny příběhy by byly mayocentrické:P

Tenhle čtvrtek, nevim nevim. To jsem se chtel dopravit z Brna do Ostravy...
Autorská citace #80
29.6.2011 13:41 - sir thomas
Čtvrtek (a pátek) je pro mě taky krajně nevhodný. Mám volno v sobotu a pak přes týden, pokud se to do soboty domluví.

Nějaká jednoduchá pravidla jsou hodně dobrý nápad -- já bych možná vzal střepy snů, ale zrovna je mám v Brně a přesně si je nepamatuju.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099171876907349 secREMOTE_IP: 44.200.101.170