Střípky

Magus
26.12.2009 20:18
Dragon Age
Tak jsem dostal Dragon Age na ps3...
Dálskej elf zloděj...dopručuju:)

Co si o tom myslíte já osobně 100% super je grafika...není co vytknout...hrál jsem teprve 1,5h ale přijde mi zatím moc málo soubojů a dlouhý rozhovory...Ale je to nejspíš tím že to teprve začíná a musí mi to představit příběh...
Souboje SUPER až na to že nejde bránit...Prostě to vypadá reálně až na to zme do sebe nechají všichni bušit...
Autorská citace #41
29.12.2009 11:15 - Sosáček
Earette™ píše:
Merline, pojď, půjdeme si hrát s panenkami. Nebo na doktora. Jo, raději na doktora.

Na rpg.net byla anketa na tema "vybirate postavam equip podle vzhledu" a dela to dost lidi.
Autorská citace #42
29.12.2009 11:20 - Sosáček
Ale ohledne toho doktora ...

EDIT: jo, a slibovalas sexy fotku.
Autorská citace #43
29.12.2009 11:26 - Merlin
Ušák: sem pro, to mě dycky bavilo a stále mě to baví :) na hraní s pannama moc nejsem, takže dochtora beru :)
Autorská citace #44
29.12.2009 11:38 - pipux
Colombo píše:
Třeba v Oblivionu to bylo dokonce těžší na vyšších levlech, pokud člověk se snažil zaměřit i trochu na jiné než bojové dovednosti.

Pokud se od tebe předpokládá, že na vyšším levelu budeš využívat tuny podpůrných skillů, kombit vybavení a dávat dohromady bojové triky, hra se stává těžší. Od vývojářů je nastavena na určitou obtížnost a ty se, řekněme na 10. lvlu, můžeš probudit a zjistit, že tvá postava to nedává ... a můžeš začít znova, od píky. Bioware je s tímto ve svých hrách tragický.

Glitterhash píše:
Ale je fakt, pipuxi, ze se ceka ze budes budto podvadet, nebo machrovat jaks to dal, ale delat oboji najednou (jako ty, kterej ses smal ze revenanti mi prijdou drsny) je na pest.

Ale, to jej jen trochu hlubší zájem o hru, o její mechaniky a fungování systému. Když něco rozbiješ, dokážeš dostat další pohled na to, jak to funguje. Tu pěst schovej a běž si s nima hrát na doktora, ať už tím myslejí cokoliv ...
Autorská citace #45
29.12.2009 12:00 - Fibriso
a už jsme opět o žabomyších válek...
Autorská citace #46
29.12.2009 12:16 - Merlin
pipux: nenabízej něco, k čemu jsi nebyl přizván jiným! takhle to vážně nefunguje...:)
Autorská citace #47
29.12.2009 15:36 - noir
Mě se Dragon Age nelíbil. Nějak mě to neoslovilo, ta hra nechytla u srdce. Přitom zpočátku jsem byl nadšený, hlavně její filmovostí. Třeba práce "kamery" byla naprosto špičková, některé scenérie (pohled na hory z vojenského tábora) mě okouzlily, první souboje mě bavily.

Ale pak mi začalo připadat, že ta hra je jen neustálé zabíjení asi pěti druhů nepřátel, rozmanitého na ní není skoro nic a hlavně je dost nudná. Proboha, proč bych se měl těšit na 67 souboj se stejnou grupou nepřátel, když mi to nic nepřinese?

A samotný příběh? Nevím, nemám ještě dohráno, ale zatím je to těžká šeď. Kde je nějaký zvrat, něco nečekaného? Asi nejvíc jsem se bavil u elfů, ale trpaslíci a věž mágů, to byla tak stupidně primitivní vymlacovačka, že jsem se až styděl. Místnost s pěti potvorama, za dveřma místnost s šesti potvorama, pak jedna s jednou silnou potvorou. C9til jsem se, jako bych se vracel do Bílého hradu!


A pak ty kouzla. Já vlastně ani nevím, k čemu jsou. Můj kouzelník jich asi tak 35, ale v boji může kvůli blbé krátké liště použít jen 12. Tak užívám furt jen ty samé, na nějaké velké experimentování si netroufám - a asi je to škoda, když tam existují různá ta komba. A proboha, to autorům nedošlo, že když se dva kouzelníci střídají s Cone of Cold, tak epický souboj s drakem přežije skupina bez jediného škrábnutí?
Autorská citace #48
29.12.2009 19:02 - Nerhinn
noir: Lištu můžeš chňapnout a rozšířit ji klidně na šířku celé obrazovky.
Autorská citace #49
30.12.2009 17:21 - Felouen
Mě Dragon Age nadchnul, když jsem četla úplně první recenze v Computeru, ale poté, co se u nás rozjela ta velká kampaň, když u jsem na něj zapomněla, tak mě nějak odradila. Ale ten záměr udělat RPG kde si můžete opět dělat co chcete, s širokými možnosti interakcemi postav se mi hodně líbí, takže možná se někdy do té PC verze pustím. I když se mi tak trochu ta kosmologie nelíbí, se světěm pro který skoro není naděje, a skomírajícími elfy a tak...
Autorská citace #50
30.12.2009 20:46 - Nerhinn
Já si zakouzlila, zaflirtovala s Alistairem, zabila tři draky a stala se královnou. Jsem spokojená :)
Autorská citace #51
5.1.2010 22:34 - Sethi
!@#$!#@.

Mí společníci mě nenávidí. Nechápu to, jsem milá, starostlivá a všechno.

A stejně mám nejvyšší skóre u Stena, kterého jako jediného posílám do háje, protože klade retardované otázky.
Autorská citace #52
6.1.2010 11:26 - Magus
Já už to skoro dělal s Lelian i když mě ty její pobožný kecy serou ,lepší je Morrigan =D Ta je pro každou špatnost... Zabiju kluka i se zlým duchem Leliana -3 Morrigan +3 xD A stejnak dávám všechny dárky Lelianě...

Sethi : btw už jsi musela "pokárat" Stena za to že řekl že se vyhýbáš zabití Archdemona? Ho musíš sejmoutxD
Autorská citace #53
6.1.2010 11:28 - Magus
A co Shale máš ho (stone prisoner) sem to dostal ke koupi dragon age zadara a dragon blood armor taky...Hraju na PS3 a tam si z playstation store můžeš stáhnou tak 7 prstenůa náramků atd.

Kam se hrabe PC verze xD Tam potřebuješ ještě dooost dobrej komp abys rozjela aspoň stejnou grafiku jak na PS3
Autorská citace #54
6.1.2010 12:21 - Felouen
Magus píše:
Kam se hrabe PC verze xD Tam potřebuješ ještě dooost dobrej komp abys rozjela aspoň stejnou grafiku jak na PS3

No hele, pokud si ale nehackneš PS3, tak tě koupě takového počítače vyjde nastejno jako koupě PS3 a her. Pokud tedy si nevystačíš jen s jednou hrou, nebo je kupuješ někde na Ebayi a tak. Nekladě o tom, že na PC můžeš hrát na emulátorech spoustu dalších her, které na PS3 nemůžeš. Každá věc má svoje pros a cons.
Autorská citace #55
6.1.2010 13:00 - Colombo
Ve skutečnosti má PC lepší grafiku než PS3.
Autorská citace #56
6.1.2010 14:25 - Sethi
Na počítači mi to běží překvapivě dobře, i přes jeho stáří.

DLS content se mi tam někde válí, jen jsem ho ještě nezabudovala, ani jsem se nedívala, co tam všechno je.
Autorská citace #57
6.1.2010 19:43 - Magus
Colombo: Jn sem se taky díval...
Earette(Sethi): DLS? To je co?
Autorská citace #58
6.1.2010 19:54 - Sethi
DLC, překlep. To jsou ty "bonusy" navíc - Shale, nějaké to oblečení, nové side questy; A pak jsou tu nejen hráčské přídavky - nové textury, úpravy všemožného druhu, užitečné záležitosti jako ukládací krabička v tábořišti, etc. Ale nevím, jestli se s nimi kamarádí PS3.
Autorská citace #59
6.1.2010 20:17 - pipux
Nekamarádí. To by to museli celé zpakovat znovu a posvětit jako "zlatou edici", či tak *zákeřný smích*

DLC jsou dalším marketingovým objevem, trendem poslední cca 2 let - jak tahat z PC uživatelů prachy navíc (*). Něco jako měsíční předplatné MMORPGček, anebo dobrá výmluva, jak vydat polohotovou hru.
Pak se to samozřejmě ještě dá přepakovat, vydávat stříbrné, zlaté, ultimátní, platinové á jánevímještějaké edice.

(*) kdyžtak to napraví nějaký ten krekr
Autorská citace #60
7.1.2010 15:04 - Eldridge
No já jsem DA:O nedohrál. Příběh se my líbil, ale "levelscaling" ne. Nesnesu hry kde se používá. Oblivion jsem kvůli tomu hrál jenom asi 3 hodiny. Hry hraji 1. pro příběh, a 2. protože chci rozsekat nějaké netvory. Ne soustavná a furt umírat kvůli par vlkům ad leveluju jak dlouho chci.
Navíc to tedy nedává smysl, proc se celí svět točí kolem toho jak silný JÁ jsem?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080451011657715 secREMOTE_IP: 18.117.183.150