Střípky

Magus
26.12.2009 20:18
Dragon Age
Tak jsem dostal Dragon Age na ps3...
Dálskej elf zloděj...dopručuju:)

Co si o tom myslíte já osobně 100% super je grafika...není co vytknout...hrál jsem teprve 1,5h ale přijde mi zatím moc málo soubojů a dlouhý rozhovory...Ale je to nejspíš tím že to teprve začíná a musí mi to představit příběh...
Souboje SUPER až na to že nejde bránit...Prostě to vypadá reálně až na to zme do sebe nechají všichni bušit...
Autorská citace #21
28.12.2009 23:29 - pipux
Merlin píše:
nevím, ale mám z toho pocit jakobych si zapnul "nezranitelnost" v dukovi a vyrazil kosit nepřátele. Pak se mlátil v prsa, že jsem je porazil

Tady nejde o převahu, ale o autenticitu řežby. Pokud na tebe mají nepřátelé neustále dotahovat s levely, tak proč nezrušit levelovací systém uplně?

Druhá strana mince: ani umírat se nebojím.
Atmosféra nebezpečí a mocných příšer se dá zakomponovat přímo do hry ... jsou oblasti, ve kterých tě budou vesničané prosit o ochranu před vlky a jsou oblasti, kterým se vesničané obloukem vyhýbají - oblasti, o kterých panují hrůzné legendy. A ty se dovtípíš ... nebo zemřeš :)

Merlin píše:
no, pokud se nemýlím, tak tahle hra je koncipována tak, že některé pasáže jsou ti sice otevřené, ale holt musíš na ně kapku namakat, bo jsou nad tvoje síly, nebo tě naprosto vyždímají.

A to jsou setkání s drakem (cca 3x za celou hru)?
Procházel jsem to i s nenacheatovanou postavou, a dalo se.

Earette™ píše:
vždycky si na mise beru jen svoje oblíbené postavy, které si cvičím tak, aby mi byly sympatické, ne aby byly hyperúčelné. Které mám oblečené tak, aby byly pěkné, stylové, odpovídaly svému charakteru

Pěkně. To je od tebe hodně ... holčičkovské :)
Autorská citace #22
28.12.2009 23:49 - Fibriso
hmm, tak ted sem musel pouzit trainer znova, Morriganina babicka se mnou vymetla podlahu jeste rychleji, nez ten drak.... a to sem na 16 levelu...
Autorská citace #23
28.12.2009 23:58 - Sethi
pipux píše:
Pěkně. To je od tebe hodně ... holčičkovské :)

Ano, děkuji, již docela dlouho se snažím předstírat, že jsem dívka, a myslím, že jsem v tom docela úspěšný.

Ale jinak tedy tendence tvořit si skupinku roleplayově a ne k probíjení nepovažuji za výhradně dívčí vývozní artikl.
Autorská citace #24
29.12.2009 00:04 - Merlin
ani já neumím postavit namakanou postavu a ani to nechci. Ale milerád se "protrápím" bojem s obrovskou radostí, že jsem to dal i s tou shitkou.

pipux. netuším o jakým drakovi mluvíš..ale to je nepodstatný. prostě mi přijde a promiň, na ten názor mám nárok, že hrát s cheatovanou postavou/hrou, je jako hrát šachy s dvěma dámama na začátku
Autorská citace #25
29.12.2009 00:16 - sirien
Earette™ píše:
Ale jinak tedy tendence tvořit si skupinku roleplayově a ne k probíjení nepovažuji za výhradně dívčí vývozní artikl.

k tomu se taky klidně přihlásim, radši si sestavim skupinku s vtipnejma dialogama mezi sebou, než skupinku co má největší index pobíjení nepřátel.

Jinak DA:O se nesnažilo mít totálně originální koncepty, právě naopak, přímo marketingovým artiklem DA:O je obsah vystavěný na oduševněle pojatých žánrových klišé, takže ano, trpaslíci jsou pod zemí (ale jsou to děsný náckové), ano, ušáci mají dávnou cool minulost (ale nepamatují si ji a žijí jak černoši v ghetech) (mimochodem, nelze vytvořit elfy tak, aby v nich bylo něco ještě trochu elfí a aby to tu už nebylo dříve. Strašně omletá rasa) atd.


A btw., nacheatovat si hru abych prošel pasáží co mě nebaví/odfiltroval element hry kterej mě osobně nebere mi přijde docela normální, se chci u hry bavit a ne zkoušet jak sem hustej že to prorvu i když to je nuda jen abych ukázal jakej sem gamer.
Na druhou stranu boostit postavy cheatama a pak se tim rozeřvávat okolo jak sem to někomu narval mi přijde trochu trapný.
Autorská citace #26
29.12.2009 00:22 - Merlin
hele ..nedělá mi problém, když se zaseknu a chci jet někde dál v nějaké hře tu část nějak přeskočit, s tím problém nemám. Taky chci hrát dál a znechuceně to nevypnout, protože to prostě nemůžu dát (což už jsem několikrát v hrách zažil), ale proč bych měl zneužívat chyby jen abych si naboostil postavu, to je to co nechápu
Autorská citace #27
29.12.2009 00:26 - sirien
...v tom s Tebou souhlasim. Když už chci něco skipnout tak napálim regulerní cheat a pak ho zase vypnu...
Autorská citace #28
29.12.2009 00:53 - Merlin
...asi tak...i když já jsem totální IT lama, takže já ani ty číty nedám :)
Autorská citace #29
29.12.2009 01:01 - Sethi
...takže ti vlastně nezbývá, než být pr0 gamer =)
Autorská citace #30
29.12.2009 05:39 - Lokken
Fibriso píše:
hmm, tak ted sem musel pouzit trainer znova, Morriganina babicka se mnou vymetla podlahu jeste rychleji, nez ten drak.... a to sem na 16 levelu...

"Musel"? Flemeth je asi druhý nejtěžší souboj ve hře, teoreticky i příběhově koncipovaný tak, aby ho při některých alternativách vůbec nebylo nutné vybojovat. Navíc, pokud jdu sejmout slavnou "witch of the wilds", tak musím počítat s tím, že to nebude jen tak. Což je z mého pohledu správně...
Už jsem hru dohrál 4x, vždy zabil Flemeth okolo 15-19 levelu (obtížnost Normal) - je to jen otázka skladby družiny a praxe :-)
P.S.: a je to její matka, ne babička :-)
Autorská citace #31
29.12.2009 07:14 - Merlin
Earette™ píše:
...takže ti vlastně nezbývá, než být pr0 gamer =)
teď nevím jestli se urazit nebo být hrdej :)
Autorská citace #32
29.12.2009 08:40 - Alojz
Ja som potom ten najhorší hráč.
1) nepodporujem rozvíjanie PC hier tím že si ich kupujem.
2) Som leniví na to aby som nejakú obludku mordil 20 krát za sebou len preto lebo postava má málo HP a dá ma dole za 4 rany. tak si radšej naváľam pomocou traineru viacej životou a idem ďalej.
3) každú hru hrám na easy... až na NHL,PES,FIFA, tie hrávam na normal až hard (regular/Profi)

Ešte k tím dialógom. Je pravda že v podstate neumožňujú ísť vlastnou cesto, ale to je problém každej PC hry. ale rozhodne som sa cítil pri nich voľenjší oproti Oblivionu,Zaklínačovi,Neverwinter nights 2, a ďalších podobných hier.
Autorská citace #33
29.12.2009 09:02 - Naoki
Co máte všichni s tou Flemeth? Mě přišla rozhodně jednodušší než normální drak (na kterého jsem si troufnul až těsně před poslední misi - nebudu spoilovat).
Největší peklo stejně bylo, jak jsem se hned zezačátku vrhnul na elfí lokaci a tam jsem se snažil bojovat s revenantama. Šestkrát jsem to skusil, šestkrát mi vymlátil celou partu tak jsem se na něj vykašlal a šel dělat příběhový quest (jo, to když jsem ten příběhový quest dodělal a vrátil, to už tak těžký nebyly :) )
Autorská citace #34
29.12.2009 10:26 - pipux
Earette™ píše:
Ale jinak tedy tendence tvořit si skupinku roleplayově a ne k probíjení nepovažuji za výhradně dívčí vývozní artikl.

Lži! Nebudeme se zabývat genderovými studiemi a sociobiologií jen proto, abychom pokrčili rameny a prohlásili, že jsme všichni stejní.

Pepíček se spolčí s Honzíčkem, aby sebrali Jiříčkovi novou hračku. Napočítej pár dní a zapomenou na to, budou zase tři dobří kamarádi. Zato Kačenka bude buď hned urovnávat ať nejsou na Jiříčka oškliví, nebo Jiříčka dorazí tím, že mu řekne jak je ošklivý a že už není jejím kamarádem.

Mj. pánové obvykle nenacházejí zalíbení v růžové barvě, atd, atd ... :P
Autorská citace #35
29.12.2009 10:28 - Merlin
Tak jsem asi holka. Taky nestavím postavy, aby byly nejvíc cool a vše vymlátili ouplněnejvíczevšech.
Autorská citace #36
29.12.2009 10:44 - Alnag
Merlin píše:
Tak jsem asi holka.


A to sis všiml až teď? ;-)
Autorská citace #37
29.12.2009 10:48 - Merlin
nooo...když my jsme byli chudá rodina..tak jsem nosil věci po starším bratrovi..a až teď jsem díky pipuxově psychologickému profilu poznal, že jsem vlastně holka. Ještě kdyby to tak doplnil nějakým všeříkajícím grafem.
Autorská citace #38
29.12.2009 11:08 - Sethi
Merline, pojď, půjdeme si hrát s panenkami. Nebo na doktora. Jo, raději na doktora.
Autorská citace #39
29.12.2009 11:11 - Colombo
a není jedno, na jakém jsi levlu, když jsou potvůrky a nepřátelé obecně škálování podle tebe?

Třeba v Oblivionu to bylo dokonce těžší na vyšších levlech, pokud člověk se snažil zaměřit i trochu na jiné než bojové dovednosti.
Autorská citace #40
29.12.2009 11:14 - Sosáček
Ale je fakt, pipuxi, ze se ceka ze budes budto podvadet, nebo machrovat jaks to dal, ale delat oboji najednou (jako ty, kterej ses smal ze revenanti mi prijdou drsny) je na pest.

Na DA saje spis ta nepruhlednost a nevyvazenost (a skalovani nepratel je stenej bullshit jako jinde -- jooo, jsem mag a cim jsem mocnejsi mag, tim vic fireballu potrebuju na to abych sundal jednoho "standardniho darkspawna", jasny), kdy vyrobit postavu jednim zpusobem ji udela hrozne silnou a vyberes par talentu jinak tak saje ... a nemas sanci poznat ktera moznost je ktera. Toe nejvic videt u magovskejch kouzel, nektery jsou uplne k nicemu, jiny jsou silene dobry.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06811785697937 secREMOTE_IP: 44.204.204.14