Střípky

Magus
26.12.2009 20:18
Dragon Age
Tak jsem dostal Dragon Age na ps3...
Dálskej elf zloděj...dopručuju:)

Co si o tom myslíte já osobně 100% super je grafika...není co vytknout...hrál jsem teprve 1,5h ale přijde mi zatím moc málo soubojů a dlouhý rozhovory...Ale je to nejspíš tím že to teprve začíná a musí mi to představit příběh...
Souboje SUPER až na to že nejde bránit...Prostě to vypadá reálně až na to zme do sebe nechají všichni bušit...
28.1.2010 17:49 - Sethi
Pokecat s ním v Eamon's Estate prvně a zeptat se na wardenské skladiště.
28.1.2010 17:58 - Magus
No vešel jsem do Arl Eamons Estate ale tam není...
28.1.2010 18:07 - Sethi
Měl by být v arlově pracovně.

Taky možná záleží na tom, jestli dostal ty papíry, které byly v truhle asi místnost předtím, než jsi ho osvobodil.
28.1.2010 18:16 - Magus
A kdyby nedostal? Tak mám smůlu?:( já už si to totiž moc nepamatuju...:(
28.1.2010 18:19 - Sethi
Nemám tušení.
28.1.2010 18:47 - Colombo
Magus: Ve F3 to jde taky, ale to si nezaslouzi nest jmeno Fallout.
29.1.2010 14:33 - Zarahel
Hmmm...všiml jsem si, že odemykáním úspěchů získávám body...za ty body se dají "nakoupit" ty speciál questy?
29.1.2010 15:00 - Naoki
Jo, ale dohromady všechny body výjdou cca jen na jeden (možná dva pokud se ceny snížili) speciální quest...
29.1.2010 16:00 - Magus
Jaky speciální questy? Mužete to někdo vysvětlit?:o) díky!
29.1.2010 16:07 - Naoki
ten downloadable content
2.2.2010 19:49 - Alek
Tak jsem DAO taky konečně vyzkoušel. Neni to zlý, už to bude několik let, co jsem vydržel pc hru hrát delší dobu. Jsem teprve v táboře šedejch strážců, kde mám první úkol, zapálit oheň na věži a nehorázně dostávám na frak od toho pitomýho zlobra či co to je. Chci se jen ujistit, je to ve mně, nebo s ním měl výraznější problémy i někdo další? :-)
2.2.2010 19:57 - Sethi
No... Já na něm taky s roguettkou na poprvé zařvala... Ale to bylo tím, že mi chytil Alistaira a nechtěl pustit, asi se nám zamiloval, moula jeden rohatý.

Já tak zvolna rozjíždím třetí běh... I když za mága jsem to nedohrála, protože mě popadla deprese z počtu nedodělaných sidequestů před lunchmeatem. S druhou ušakou jsem je dělala za běhu, tak jsem je tam pak neměla tak nahromaděné.
2.2.2010 20:08 - Magus
Alek záaleží na jakou obtížnost si to hrál. Na casual bys to měl dát hned na normal taky ale s problémem a dál sem to nezkoušel.
2.2.2010 20:19 - Alek
Já jedu za ušatýho mága a poprvý mě právě hned chytil a nepustil. Takže jsem pak kličkoval a komboval, jenže kužel chladu a kamenná pěst je lehce neúčinné. Alistaire jakžtakž něco zastane, dva vojáci jsou k prdu, jen volné terče. Asi mi chybí ten pes, toho jsem prošvih, zdá se. No jsem prostě game-lama :-)

EDIT: Normal, magusi.
2.2.2010 20:34 - Sethi
Cone of Cold neúčinná? Když jsem procházela s mažetkou tak si ten ubohý zlobr ani neškytnul... Máš to nějaké divné =)

Psa si neprošvihnul, pokud jsi mu přinesl květinku, pes si tě najde.
2.2.2010 20:43 - Alek
Aha, tak super, květinku mám.

No kužel občas účinnej je, to bych zas kecal, ale následná pěst mu moc neublíží. Je pravda, že by bylo zas trapný, kdyby se hned roztříštil.
2.2.2010 20:43 - Fibriso
moje kombinace byla alastair (tank), usata rogue, a dva magove oba s healem, cone of cold a později ice storm a neměl jsem nejmenší problém a projel jsem to jak nůž máslem (vyjma babičky dračenky a toho draka v horách
9.2.2010 11:44 - Zarahel
Hehe...já jedu ušatého mága a hojně využívám kombinací Ledové bouře, Pekla a krvavé magie. Za pochodu nadělám pár nemrtvých a obstálo máloco dýl, než bylo nutné :)
Jinak dělal někdo q pro černokamený zřízence? Hledám ty tajemné kurýry a toho posledního v Denerimu prostě nemůžu vyčmuchat...
9.2.2010 11:49 - Sethi
Když zajdeš za Eamonem, že jako Landsmeet, otevře se ti postupně přístup i do Alienage, tam je jak kurýr tak několik dalších questů které ti teď zdánlivě nejdou dodělat.
10.2.2010 12:55 - wlkeR
Nesmírně populární hra, toto. Ze čtení začínám mít pocit, že jsem nejpomalejší hráč v dějinách :D

Jinak zdá se mi to, nebo je jediná skutečná výhoda psa v tom, že si nemusíte moc lámat hlavu jeho levelováním a oblíkáním? (Jenom koupelí, jak navrhuje Wynne...)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08434796333313 secREMOTE_IP: 3.147.104.120