Střípky

Magus
26.12.2009 20:18
Dragon Age
Tak jsem dostal Dragon Age na ps3...
Dálskej elf zloděj...dopručuju:)

Co si o tom myslíte já osobně 100% super je grafika...není co vytknout...hrál jsem teprve 1,5h ale přijde mi zatím moc málo soubojů a dlouhý rozhovory...Ale je to nejspíš tím že to teprve začíná a musí mi to představit příběh...
Souboje SUPER až na to že nejde bránit...Prostě to vypadá reálně až na to zme do sebe nechají všichni bušit...
19.1.2010 20:41 - pipux
Lokken píše:
Pořád lepší, než ho nechat popravit po tom, co si vezmeš královnu Anoru :-P

Tohle bylo pro velkého zlouna taky srdceryvným zklamáním.

Ideální zlý epilog si tedy musím nasnít, zarežírovat sám:
1- megalomanský převrat
2- pověsit plyšáka Alistajříčka, otravnou Anoru, Eamona a všechny ty další chytráky
3- nahodit diktátorství, kult své osobnosti a zakončít to epickým outrem na tento způsob (toho emzáka si nevšímejte :) )
19.1.2010 20:49 - Magus
Mám dotaz: Když porazim Archdemoma no proste dodelam hlavní questy tak je konec hry nebo muzu porad chodit po Ferledenu... Aby to nebylo jako ve Fallout 3...

A kdyby ano tak k čemu je pak rozšíření?
19.1.2010 20:56 - Sethi
No, já jsem dneska rozšiřovala o "Return to Ostagar," který má jaksi navazovat... tak tak nějak předpokládám, že nějaké to tlapkání kolem se přeživším ještě povolí.
20.1.2010 05:12 - Lokken
No, pokud dojedeš jeden z konců v kterém přežiješ, tak se dá normálně dál chodit po království a asi i dodělat vedlejší questy co zbyly a nebyl časově vázány...
tady asi, mě žádné questy nezbyly, nevím :-)
A vzhledem k tomu, že do avizovaného datadisku (18.březen) se dá údajně vzít charakter z původní hry, je to logické.

Edit Magus: nicméně netuším, jak je to u PS3...
20.1.2010 07:43 - Merlin
Magus píše:

A kdyby ano tak k čemu je pak rozšíření?

aby výrobce vytáhl z lidí další prachy?
20.1.2010 11:33 - Magus
Lokken: Díky sem se lekl...
Merlin: Ne ale jako že bys nesměl dohrát hru abys mohl hrát rozšíření.

BTW: Rozšíření vypadá dost dobře...TADY
20.1.2010 12:26 - Merlin
Proč? Nemám rád hry, které mě nutí něco dohrát, abych si pak mohl spustit datadisk. Co když jsem hru už dohrál, pak odinstaloval a znovu nainstaloval a chci hrát jen datadisk? Pokud se výrobce bude držet nutnosti dohrát, ať se jde bodnout
20.1.2010 12:36 - Lokken
Merlin píše:
Proč? Nemám rád hry, které mě nutí něco dohrát, abych si pak mohl spustit datadisk. Co když jsem hru už dohrál, pak odinstaloval a znovu nainstaloval a chci hrát jen datadisk? Pokud se výrobce bude držet nutnosti dohrát, ať se jde bodnout


Došlo nám tu k malému nedorozumění: psal jsem, že do datadisku si můžeš importovat původní charakter. Pokud vím tak datadisk, který by se nedal hrát bez dohrání původní hry, se snad dávno nedělají... pokud se vůbec dělali.
20.1.2010 12:45 - Merlin
:) Lokken: bohužel dělají..třeba takovej Titan quest má takovej datadisk
20.1.2010 14:33 - sirien
Glitterhash píše:
KOTOR

Force wave.
20.1.2010 14:48 - Quentin
Merlin: tak to bylo i v diablu ne? Tam se s datadiskem pridaval akt V, do kterého si se musel probojovat klasicky přes všechny předchozí. Ale nějak to nikomu nevadilo.
20.1.2010 15:52 - Merlin
Quentin: hmm..myslím, že jo..takovej ten zimní, že...:)
mě to asi vadilo :P
20.1.2010 16:08 - Prcek
Hru jsem dohrál, konec je zase trošku lepší než třeba už trpaslíci. Jen mi to přišlo na normal celkem snadné. Ty bitvy jsem dal sám i bez posil, demona jsem dal na druhý pokus. Jako posily jsem si vzal elfy, hrál jsem za vraha.
21.1.2010 11:54 - Sosáček
sirien píše:
Force wave.

Ta nebyla tak husta (ac tak vypada, pac ji pouzivala kreia :D ). Jako stred mezi stazi (ktera jenom zmrazuje) a bleskama (ktery jenom nici), trochu od obojiho ale horsi v obojim. A pokud jei nebyl consular (nebo cheater, dodavam pro pipuxe) tak ti to dost casto nevyslo.
21.1.2010 12:25 - Colombo
v Kotoru jsem používal škrcení, připadalo mi to celkem Imba.
21.1.2010 15:00 - sirien
Glitterhash píše:
A pokud jei nebyl consular (nebo cheater, dodavam pro pipuxe) tak ti to dost casto nevyslo.

hh.
Ujišťuju Tě, že kombinace dvou Force userů který jsem si od začátku směřoval k efektivní Force wave plus jednoho strikera byla naprosto hustý kombo, který ze složitejch situací dělalo jednostranný masakry. Viděl sem jak se nějaký chudáci třeba patlaj s tim přepadenim mandalorianů - tak ty proti mě šli k čertu ani nemrkli, hezky v kroužku okolo mě, úvod dvouma FW a než se první z nich probral ze stáze, tak jich byly dvě třetiny po smrti. Pak samozřejmě znovu FW a znovu mě těšilo.
Rankorové nebyly moc chalange...
A procházet skrz Star Forge pomocí kombinování dvou jediů s FW bylo taky sakra jednodušší.
21.1.2010 15:02 - noir
V té fázi už bylo v podstatě fuk, co člověk použil. Maxovaný guardian zabíjel jednou ranou a přitom odolal jakémukoliv zranění, consular sundával celé skupiny najednou pomocí blesků.
21.1.2010 15:24 - Sosáček
noir píše:
V té fázi už bylo v podstatě fuk, co člověk použil. Maxovaný guardian zabíjel jednou ranou a přitom odolal jakémukoliv zranění, consular sundával celé skupiny najednou pomocí blesků

Tak. Nerikam ze je to slaby, ale neni to vylozene lepsi nez zbytek.
23.1.2010 13:54 - Magus
tak brácha dohra DA a chodit dal po mape mu nejde...
23.1.2010 13:56 - Alojz
Ani mne to nejde a to som skúšal na dvoch dokončených príbehov.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063618898391724 secREMOTE_IP: 18.206.13.112