Střípky

Lotrando
6.11.2009 13:49
Aion Online
Hrajete to někdo?
21.10.2014 08:55 - Yashamaru
Certain Doom zabije kazdyho, to se neda healovat. Musi se tomu utect.

Nepochopim, ze raci vezmou AT, nez templare s uspesnym kata runem. O.o
21.10.2014 08:58 - shari
Yashamaru píše:
Certain Doom zabije kazdyho, to se neda healovat. Musi se tomu utect.

Mě to nezabilo. :P Lvl 57 temp s HP/Crit/Acc Fenris setem a nahozeným Empyrean armor. Myslím, že jsem i nahodila tu block stance, ale to si nejsu jistá. Už nevím, kolik jsem měla HP, ale chtěla jsem si ještě něhodit Iron Skin, jenže jsem se překlikla a dala UD místo toho. Ale i tak jsem to ustála. :D
21.10.2014 20:40 - wlkeR
Můj 65 glad to přežije vždycky i v crit setu. Až ten další útok ho dorazí XD
22.10.2014 07:25 - Yashamaru
Inggnison je nejlepsi xpici zona ve hre, kdyz clovek questuje. Questy tam davaji 6mega+ xpu, zatimco questy treba v Sarpanu a Katalamu davaji pak uz jen 4kk+. Paradoxne i kdyz jsou pro vyssi lvly.

Z Inggni quest hubu vyzdimam maximum, schovavam si jen 50+ kampane, ty davaji nejmin 10kk xp. Pak si vsechny spocitam, kolik to hodi celkem a pak s nema propalim ty posledni lvly na 65.

Nejhorsi je se dostat na 46, pak uz je to easy. Skoda, ze nemame fast track server, ale aspon jsem mel cas se naucit ty assassinsky movy :)

Musim rict, ze je to fakt killer :) To se jeste neobtezuju se stigmatama, ty koupim az nejlepsi na 65. Nejvic se tesim na slayer formu.

Ale teda slusne mi dochazi zkratky dam nejakych 25 zkratek vicemene v pohode, ale to uz nestaci :( Musim se naucit pouzivat nejaky novy. Klikat u sina fakt nema smysl.
22.10.2014 07:26 - Yashamaru
Nejrychlejsi je asi duo BT trash farming a nebo solo s mentorem, ale na to nejsou lidi. Na mithril repeatable nemam zase psychicky :D
22.10.2014 08:32 - shari
Normálně jsem si říkala, že bych se k vám na to EU přišla podívat, jak to tam vypadá, ale zdá se že se ke hraní vrátil můj oblíbený vrchol potravinového řetězce, takže EU bude možná později.


A já svojí kleričku tak od 60 vlastně ani neexpila. Vždycky jsem ji logla do nějaké instance, nebo na Kahrun symboly, nebo na Bloodmarky a ona se těmi levely postupně prokousala. :)
22.10.2014 09:30 - Yashamaru
ale zdá se že se ke hraní vrátil můj oblíbený vrchol potravinového řetězce

?

O.O wut

Kazdopadne, kdyby jste se nekdo na EU zatoulali, tak se ozvete, zaridim megasupport :)

Ale jako je mi jasny, ze to je dost scifi. Me by se teda nechtelo zacinat znova rozhodne. Jeste u toho chvili vydrzim, dokud neprosmejdim vsechno, tak me to nepusti.
22.10.2014 09:39 - shari
Je tam jeden hráč, ze kterýho jsem si dělala srandu, že je to jediný glad, co dokáže one-shotnout templa. To bylo samozřejmě přehnané, ale on je prostě monstrum. Když jsem si s ním dávala duely, tak jsem nečekala, že vyhraju, to bylo tak trochu nemožný, ale když jsem mu sebrala 50% HP, tak jsem to brala jako úspěch. Jenže on někdy před prázdninama (nebo začátkem prázdnin?) přestal hrát, což mi bylo docela líto. Ale teď už ho prej viděli znovu ve hře a dokonce i napsal na fórum. Takže mam už zas motivaci vylevlit si toho glada. ^^


EDIT: a mělo to být potravního. To mam z toho, že to původně bylo v angličtině a překládam to, když jsem nemocná... ^^;
22.10.2014 18:24 - wlkeR
Co popravního? :D

Stejně byl nejepičtější 65-levelup mýho sw na dveřích v Argent Manor :D

A nevim, no, EU by chtělo minimálně novej launcher. Ale když už jsem si chtěl zkusit elíky...
23.10.2014 08:44 - shari
OK, takže včera jsem měla home office, tak jsem mohla stáhnout tu EU verzi. (= pracovat a občas zkontrolovat download)
Spatalos - lvl 4 warrior. Asi z ní bude glad.
Na Engineera, Artista a Revolver jsem sice koukala jak tele na nový vrata, ale zatim to nevypadá tak strašně.
Na druhou stranu, na lvl 4 nevypadá strašně nic. Kromě armorů.
23.10.2014 09:45 - Yashamaru
Posles mi postou nick? Hele muzem se domluvit, ze jak budes mit cas, tak ti dam takovej mensi powerlevel. Myslim, ze nema smysl, aby jsi to expila od zacatku, stejne to znas uz naspamet, takze o nic neprijdes.

Vemu gladu, nahodim mentora a za hodku budes 25. Ten zacatek je nejvetsi opruz, kdyz ta postava jeste nic neumi. Do ty 30tky to jde namlatit rychle, kdyz ti budu zabijet moby. Muzem jit klidne na raidcall nebo necu. Mam novy sluchatka a hrozne rad je pouzivam :D
23.10.2014 09:49 - Element_Lead
Pokud by chtel nekdo nezacinat od zacatku, tak porad muzu poskytnout ten ucet s 53 chanterkou a 39 rangerkou.
23.10.2014 15:39 - wlkeR
<< Aion detox week :<
Ale asi ani pak se neroztáhnu, too much stuff to do >.>
30.10.2014 06:39 - Element_Lead
30.10.2014 06:43 - shari
Ooooo! Děkuju! Ten jeho tumblr jsem hledala tak dlouho a nemohla najít! <3


A ano, vím, že máš na mysli ty údajné 5.0 změny. Už byly odkazy u nás na fóru. Jsem moc zvědavá, co z toho nakonec bude. :)
10.11.2014 06:41 - Element_Lead
Tak jsem to prosim zabalil :D

Jeste musim docist ty tvoje pohadky ale, neboj.

Dostal jsem konecne pozvanku do blizzardi moby heroes of the storm, tak neco muselo dostat papa lala.
10.11.2014 07:11 - shari
lol

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089513063430786 secREMOTE_IP: 54.166.223.204